Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

WWE - TAK!

 

Jezeli nie ma tego w FakJu (FAQ ;)), to wez to kev dodaj bo ciagle ludzie sie pytaja o te wersje... dla tego pana co mu nfs sie krzaczy (nie pamietam nicku :P). Ja mam stery rad_w2kxp_omega_2675a

Omegi 2675a (najwnosze ze strony omeg). Zassaj je moze pomoze. Ja mialem jakies inne stery to nie za bardzo chodzil nfs, dostal kompa jak te zinastalowalem... poprostu usunelem stare i wszystko co z nimi zwiazanego przez Dodaj usun programy i zainstalowalem nowe. pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łasica

jestes bogiem !!

Dzieki :D

 

mam sterowniki do Sidewindera bez FF na XP'ka to jak by cos to moge je wstawic na rapida lub megaupload

w sumie to niepotrzebne mi już są bo gra działa :)

 

Mam pytanie, czy w grze brakuje kasy? Tzn. czy mogę wydawać sobie wszystko na bierząco czy żeby mieć kilka wypasionych fur to trzeba mocno oszczędzać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :D

w sumie to niepotrzebne mi już są bo gra działa :)

 

Mam pytanie, czy w grze brakuje kasy? Tzn. czy mogę wydawać sobie wszystko na bierząco czy żeby mieć kilka wypasionych fur to trzeba mocno oszczędzać?

nawet w grze dostaje sie e-maila w ktorym jest napisane zeby nie wydawac za duzo kasy.. zeby rozwaznie nia operowac :P pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazlem tego problemu w FAQu a nie mam czasu sledzic calego watku... mam taka przypadlosc, ze wozy policyjne staly sie czarne a koguty maja jakby na desce rozdzielczej. Czy komus sie tak stalo... mnie tak po pierwszym gosciu z listy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łasica

jestes bogiem !! zaden pomysl podany na dotychczasowych ponad 40 stronach tematu mi nie pomogl ale dzis wielki dzien ,po wykonaniu czynnosci jakie opisales zapomnialem co to jakiekolwiek przycinki lub chrupniecia czy szarpania jak kto woli w grze wszystko bardzo milutko plynnie jestem Ci bardzo wdzieczny a Tobie Kev sugeruje dodanie pomyslu do FAQu jesli jeszcze ktos potwierdzi jego dzialanie DZIEKUJE

 

kup sobie okulary bo w FAQu jest to już od wczoraj ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do zmniejszenia przyśpieszenia sprzętowego to NIC NIE DAJE !!! przynajmniej w moim przypdku - a dodatkowo mam jeszcze przycinki tak jakby ramu było za mało a jak dam normalnie prześpieszenie to jest ok ale ze spadkami fps (ale raz na 30 min moge przecierpieć ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez masz odpowiedz 1791433[/snapback]

co do zmniejszenia przyśpieszenia sprzętowego to NIC NIE DAJE !!! przynajmniej w moim przypdku - a dodatkowo mam jeszcze przycinki tak jakby ramu było za mało a jak dam normalnie prześpieszenie to jest ok ale ze spadkami fps (ale raz na 30 min moge przecierpieć ;p)

Też mam takie przycinki, ale jak sam napisałeś, raz na 5 minut można wytrzymać, ale raz na sekundę już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiałeś mnie albo ja Ciebie :P lepiej mi sie gra jak przyśpieszanie jest na takim poziomie jaki ma być :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmniejszenia przyśpieszenia sprzętowego u mnie pogorszyło jeszcze bardziej sprawe z przycinkami....

 

....co do gry....to właśnie Razor poszedł jeździć melexem na polu golfowym, a ja ukończyłem ostatni pościg.....warto przejść całą kariere dla ostatniego pościgu :)

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się robi coraz bardziej wkurzająca, walczę o drugie miejsce, jak zaliczę wymagane kamienie milowe to kończy się to tym że łapie mnie policja, męczę się już z tym dość długo, ktoś zna jakiś nie zawodny sposób na 5 poziom ścigania przez policje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może to haczenie to już taki feler gry. U mnie w kazdym razie najlepiej jest zmniejszyć przyspieszenie o po chwili znowu podwyższyć. Co nie zmienia faktu że po kilku wyścigach gra zaczyna się tak niemiłosiernie ciąć jakbym miał 32MB ramu i muszę restartować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmniejszenia przyśpieszenia sprzętowego u mnie pogorszyło jeszcze bardziej sprawe z przycinkami....

Ja nie widzę różnicy, jak było dziadowsko tak nadal jest :mur:

 

Dobra przesunołem się golfikiem parę miejsc w rankingu i już mogę conieco ponażekać :P

 

- brak dyno track z NFSU2 i normalnych ustawień wozu, te sówaki są beznadziejne

 

- rozumiem że gra nie jest nastawiona na tuning wizualny, jednak trochę za mały jest wybór części

 

- policja mogła by zachowywać się naturalniej <_<

 

A tak pozatym gra jest zajefajna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smigal kto Fordem GT? :D Gdy wladowalem wniego wszystko na Ultimate, nie da sie tego kontrolowac. W mgnieniu oka 200km/h :)) Niezly potwor, Razora rozwalilem bez problemowo, najlepiej to wygladalo na starcie, jak go zostawialem :D

 

czy jest jakis sens przechodzenia na 100% ooprocz satysfakcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smigal kto Fordem GT? :D Gdy wladowalem wniego wszystko na Ultimate, nie da sie tego kontrolowac. W mgnieniu oka 200km/h :)) Niezly potwor, Razora rozwalilem bez problemowo, najlepiej to wygladalo na starcie, jak go zostawialem :D

 

czy jest jakis sens przechodzenia na 100% ooprocz satysfakcji ?

Ja smigam..te wszystko na max + unikaty..te paski to cale na full..do setki rozpedza sie chyba w 2 sekundy ( jesli uda mi sie dobrze wystartowac, czyli bez pieciosekundowego boksowania :P )

 

i jesce jedno....kocham ryk silnika tego auta...a brzmi on 2 razy fajniej jak mu sie nitro podaje ;]...ryczy jakby go rozrywano ;]]

mMMmMMM cudowny dzwiek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...