Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie poza BMW najlepiej się jeździ jeszcze Fordem GT, aż się zdziwiłem b. dobrze trzyma się drogi i ładnie w chodzi z zakręty :blink:

Najbardziej jednak nie poobały mi sie obydwa Lamborghini - przyklejono do drogi z dużymi prędkościami. Porażka

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie to może ktoś mi powie do czego właściwie służy ta wskazówka, w NFSU2 też się pojawiała jak się kupiło turbo i wskazywała od -30 do 30, a ja za Chiny nie wiem w jaki sposób ona pomaga w jeździe :)

Tak na prawde to jest skala od - 3.0 BAR-a do plus 3.0 BAR-ów Im większe ciśnienie daje sprężarka tym więcej paliwa podajesz do cylindrów co daje większą moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i zwieksza spalanie:P

ale to w tej grze nie istotne;)

to jest poprostu większe ciśnienie doładowania powietrza do cylindrów!

im więcej tym lepiej;)

 

ej powiedzcie mi dlaczego u kumpla na x800gto jest wiecej elementów na drodze (pachołki itp) niż na moim gf3:|

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

ej powiedzcie mi dlaczego u kumpla na x800gto jest wiecej elementów na drodze (pachołki itp) niż na moim gf3:|

Ja na GeForcie 2pro mam nawet pachołki, a gram w 1024x760 medium detale. A teraz szybkie pytanie, czy rekordy prędkości trzeba udokumentować screenem. Nie chce mi sie wertować całego tematu więc powiedzcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na GeForcie 2pro mam nawet pachołki, a gram w 1024x760 medium detale. A teraz szybkie pytanie, czy rekordy prędkości trzeba udokumentować screenem. Nie chce mi sie wertować całego tematu więc powiedzcie.

ja tez mam ale mniej:|

np na pierwszej mapie jak jest autostrada to z jednej strony wjazd do tunelu jest zablkowany pachołkami na x800gto a u mnie nie:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie z innej beczki (mam nadzieje ze jescze nie bylo)

 

Jak sa w oryginalenj wersji jezykowej nazwane sa Kamienie Milowe (bo nie kumam skad sie wziela ta nazwa... bo adekwatna to zabardzo nie jest)

 

Aha.. wiem wiem - mozna zmieniec na angielski.. ale juz sie przyzwyczailem do polskiego (sycham se sms'ow po angielsku i czytam po polsku jak kaleczyli tylumaczenie :wink:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie z innej beczki (mam nadzieje ze jescze nie bylo)

 

Jak sa w oryginalenj wersji jezykowej nazwane sa Kamienie Milowe (bo nie kumam skad sie wziela ta nazwa... bo adekwatna to zabardzo nie jest)

 

Aha.. wiem wiem - mozna zmieniec na angielski.. ale juz sie przyzwyczailem do polskiego (sycham se sms'ow po angielsku i czytam po polsku jak kaleczyli tylumaczenie :wink:)

Milestones

 

A teraz szybkie pytanie, czy rekordy prędkości trzeba udokumentować screenem. Nie chce mi sie wertować całego tematu więc powiedzcie.

A jak sobie to inaczej wyobrazasz? Oczywiscie, ze screen'em Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdażył mi się pewien ciekawy bug:

Dołączona grafika

 

Dojechałem jako pierwszy na metę, a gra pokazuje, że jestem ostatni. Na dodatek po przekroczeni mety mogłem swobodnie jeździć po mapce. Na screenie widać nawet jej koniec. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm ja tak wrócę jeszcze do kwestii zaciachów :) po wielu testach doszedłem jak je zlikwidować w 95% :) po pierwsze faktycznie przyspieszenie sprzętowe musi być zmiejszone o jeden :) a poza tym to te pieprzone world detail tak skrzypią, po ich zmniejszeniu wszystko (no prawie) już dzała jak powinno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdażył mi się pewien ciekawy bug:

 

 

Dojechałem jako pierwszy na metę, a gra pokazuje, że jestem ostatni. Na dodatek po przekroczeni mety mogłem swobodnie jeździć po mapce. Na screenie widać nawet jej koniec. :lol:

Było !!! :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

pogralem i... dla mnie porazka.

zachwycacie sie grafika. ok - jest ladna. ot wszystko. poprawna grafika bez rewelacji.

dzialanie: tragedia. na configu z podpisu... moge pograc w 1280x1024, tylko po co? 25-40 FPS (zmiennych jak sinusoida przez co plynnosc calej gry idzie w diably) to deczke za malo jak na wyglad. a wyglad jest nastepujacy: resoraki smigajace po tekturowej miniaturze miasta. jakos wyglad do mnie nie przemawia. plastik, tekturka jak dla mnie. co najgorsze, zmniejszenie rozdzialki... nic nie daje. 800x600 i mam 30-55 FPS. plus freezy czasami.

glupia policja. naprawde kogos zatrzymali? na 5 stopniu poscigu moglem sie z nimi ganiac do usranej smierci po calej mapce. tyle, ze nudno. kilka waskich uliczek na zwolnionym tempie i juz sa za mna i leca chmara az znikad (z naprzeciwka) nadjezdzaja posilki i znowu waskie uliczki na zwolnieniu czasu w ostatniej chwili i sa za mna. i tak w kolko.

dzwony - 300km/h dzwon w cywilny wozek i efekt? cywil leci w gore, ja jade dalej. nawet nie tracac predkosci ;-) fajne do grania po pijaku ;-)

 

a teraz cos z innej beczki. Burnout:Revenge. odpalilem, szczeka opadla, NFS:MW odinstalowany. NFS:MW przy nowym Burnoucie wyglada jak gra sprzed 2 lat. no, moze przesadzam, wyglada prawie tak samo dobrze. ale Burnout smiga w 60FPS i nie zwalnia nawet na sekunde. do tego jesli chodzi o poczucie predkosci - tutaj NFS lezy i kwiczy. wiem, wiem - Burnout jest tylko na Xa i PS2. ale na PS2 wyglada lepiej niz NFS:MW na moim kompie (obie gry testowane na 26" LCD - jedyna przewaga NFS byla rozdzialka. rzecz bez znaczenia przy predkosciach i plynnosci oferowanej przez Burnouta w trybie 60Hz)

 

aha - razem z gra dostalem jakis stan z odblokowanymi wozkami z black edition - i ten AMG65 to jedyna jasna strona tej gry ;)

ogolnie: modele aut - ujda

model jazdy - ujdzie

trasy - nawet fajne

dynamika - brak

emocje przy poscigach - brak

efekty swietlne - ujda (choc wygladaja sztucznie :?)

no i wada podstawowa: brak mozliwosci pogrania we dwoch na jednym kompie - to jedyna rzecz, ktora moglaby mnie sklonic do pozostawienia jej na dysku (i czytniku DVD, bo oczywiscie plyta do uruchomienia jest wymagana, co mnie coraz bardziej wkurza - dlaczego do kazdej gry trzeba wsadzac plyte, zeby pograc? to po co instaluje 3GB na dysku?? - pytanie retoryczne, prosze nie odpowiadac)

z arcade - Burnout Revenge (i Burnout 2) pozostaja niezwyciezone. NFS:MW to moim zdaniem slepa uliczka. ah... zapomnialbym - mozna "tuningowac" samochody. fajnie :?

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Bo juz nie wiem jaki miales cel w tym poscie.

wyrazilem swe rozczarowanie nowym NFS, ktorego czesc pierwsza uwielbialem, w Porshe gralem jeszcze rok temu a ta... patrz wyzej

do Burnouta porownalem, bo akurat odpalilem gry jedna po drugiej. zadnej nowej dyskusji zaczynac nie zamierzam. zachecac nikogo do Burnouta takze. to moja opinia i jest ona moja i tylko moja. wlasna i moja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wczytałem się w post wujka samodobro ( to co napisze pasuje do jego nicku :D ) uświadomiło mi że to własnie może ten błąd gry który powoduje doczytywanie. Gra prawdopodbnie pobiera zasoby z CD i może nawet dopisuje do twardziela ( wtedy HDD zaczyna mielić ), może się troche myle ale taki jest ogólny sens ;] Może NFS nie sprecyzowanego kierunku do pobierania potrzebnych danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SamoDobro ma racjie. Grafika średnia (mydło, plastik itp :E), shitowe textury. Płynnoś srednia :e. Ale co najgorsze łatwość gry, denne AI kapsli i w ogóle gra imo jest tylko dla dzieci (w końcu od 3 lat xD!). Każde dziecko zołnuje nfs:ws jak bedzie chciało.

 

A zapomniałem dodać jeszcze jednej wady :E. Minowicie badziewna fizyka jazdy. W micro machines była lepsza imo xD!

 

Ogólnie gra nie dla pr0 xD!. Dziękuje i zycze miłego dnia.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Jak wczytałem się w post wujka samodobro ( to co napisze pasuje do jego nicku :D ) uświadomiło mi że to własnie może ten błąd gry który powoduje doczytywanie. Gra prawdopodbnie pobiera zasoby z CD i może nawet dopisuje do twardziela ( wtedy HDD zaczyna mielić ), może się troche myle ale taki jest ogólny sens ;] Może NFS nie sprecyzowanego kierunku do pobierania potrzebnych danych.

moze nie masz tego problemu z przekladaniem plyt z powodu... nieposiadania oryginalnych pudelek?

tak off topicowo napisze ze szczytem bzdurnosci pod tym wzgledem byl Half Life (wersja DVD) ktory wymagal nie tylko polaczenia z netem ale i obecnosci plyty w napedzie :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

denerwuje mnie strasznie to, ze auto samo hamuje przy predkosci mniejszej niz 30-40 km/h :/ znalazl ktos moze rozwiazanie tego problemu?? wkurzajace jest to jak sie chce powoli ruszyc daje sie lekko gaz, a auto sie zatrzymuje :| totalny bezsens :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

denerwuje mnie strasznie to, ze auto samo hamuje przy predkosci mniejszej niz 30-40 km/h :/ znalazl ktos moze rozwiazanie tego problemu?? wkurzajace jest to jak sie chce powoli ruszyc daje sie lekko gaz, a auto sie zatrzymuje :| totalny bezsens :mur:

marudzisz, ta gra z realizmem czegokolwiek nie nic wspólnego i tego typu zachowanie samochodu nie powinno dziwić, równie dobrze zamiast samochodu mógłby być jeż sonic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nie masz tego problemu z przekladaniem plyt z powodu... nieposiadania oryginalnych pudelek?

tak off topicowo napisze ze szczytem bzdurnosci pod tym wzgledem byl Half Life (wersja DVD) ktory wymagal nie tylko polaczenia z netem ale i obecnosci plyty w napedzie :unsure:

Nawet jeżeli bym miał pirata to nie zmienia faktu że obraz płyty to też CD z którego można czytać.

 

 

Wklejcie skrypt rejestru z Windowsa do NFS Most Wanted to porównamy i zobaczymy co jest nie tak z tym doczytywaniem.

Nie widze takiej potrzeby każdy by miał podobny bo w regedit widać jedynie ustawienia grafy i cache size-y ( a te są stałe dla gry )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie pisz z CAPS LOCK'iem.. po drugie Przeczytaj Regulmin..

 

Probowal ktos robic Obraz dysku tej gry? Bo płytka moja jest juz troche zjechana (tak jak i Splintera Cell'a - teoria chaosu).. :/

Nie chciałbym, żeby któregoś razu odmówiła posłuszeństwa:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...