Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to nie pisz z CAPS LOCK'iem.. po drugie Przeczytaj Regulmin..

 

Probowal ktos robic Obraz dysku tej gry? Bo płytka moja jest juz troche zjechana (tak jak i Splintera Cell'a - teoria chaosu).. :/

Nie chciałbym, żeby któregoś razu odmówiła posłuszeństwa:/

Chyba nie da rady bo płyta jest zabezpieczona przed kopjowaniem, no ale istnieje szansa że EA łaskaiwe pozwoliło na zrobienie obrazu płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

denerwuje mnie strasznie to, ze auto samo hamuje przy predkosci mniejszej niz 30-40 km/h :/ znalazl ktos moze rozwiazanie tego problemu?? wkurzajace jest to jak sie chce powoli ruszyc daje sie lekko gaz, a auto sie zatrzymuje :| totalny bezsens :mur:

Niezbyt będę pomocny, ale rozwiązaniem problemu jest granie na analogowym kontrolerze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marudzisz, ta gra z realizmem czegokolwiek nie nic wspólnego i tego typu zachowanie samochodu nie powinno dziwić, równie dobrze zamiast samochodu mógłby być jeż sonic ;)

nawet w takiej grze nie powinno sie tak dziac :D

 

 

Niezbyt będę pomocny, ale rozwiązaniem problemu jest granie na analogowym kontrolerze ;)

sek w tym ze takowego nie posiadam :( zwykla klawiatura

 

 

EDIT: btw sa jakies ciekawe mody do mw?

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiłem obraz mojego oryginału to przycinki dalej występowały ale w mniejszym stopniu . Moze jak bym miał dysk na SATA przycinek wogóle by nie było ale tak nie jest ;) . U mnie freezy wytepuja w roznych mijcowkach ale jest jedna lokacja w ktorej zawsze jest . Jest to zakret drogi gdzie sa drzewa mozna nim wjechac na autostrade albo pojechac prosto to wtedy sie wjedzie na pole golfowe i tam zawsze mam te przyciachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja - wiedzieliście o tym, że mając zainstalowanego Most Wanted nie da się zainstalować NFSU ? NFSU2 nie próbowałem :D

 

Jak wkładam 2 cd to pokazuje Ekran most wanted i, że zła płyta a jak chce zainstalować to tylko pokazuje Play a nie ma instal ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja - wiedzieliście o tym, że mając zainstalowanego Most Wanted nie da się zainstalować NFSU ? NFSU2 nie próbowałem :D

 

Jak wkładam 2 cd to pokazuje Ekran most wanted i, że zła płyta a jak chce zainstalować to tylko pokazuje Play a nie ma instal ;]

zmien na czas instalacji litere napedu optycznego, tylko pozniej bedzie problem jak bedziesz musila wlozyc plyte MW (za kazdym razem musisz zmienic litere napedu) ale mozna to obejsc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego u mnie na pentium 4 3ghz, 512ramu, 6600gt gra chodzi nawet dobrze w 1024x1028, ale czasami jest coś takiego że gra się momentalnie zatrzymuje nawet na ok 20-30s... Póżniej rusza i nie ma większych spadków fps-ów... <_< Co jest grane? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Nawet jeżeli bym miał pirata to nie zmienia faktu że obraz płyty to też CD z którego można czytać.

ale ja pisalem o tym, ze posiadajac oryginaly zmuszeni jestesmy do wachlowania plytkami co skutkuje szybszym tych plytek zuzywaniem sie. i to jest wkurzajace. przycinki mnie nie denerwuja bo nie gram w to cos ;)

 

aha - w przypadku Civilization IV to mnie nie wkurza, bo nawet jak mi sie plyta zepsuje to mi wymienia (tak pisza w instrukcji) ale taki FEAR, NFS:MW czy PES5 o niczym takim nie wspominaja :|

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po dluzszym czasie grania w 1024 (tak kilka godzin) zaczynaja sie przycinki i gra potrafi stanac na kilka sekund.Myslalem ze to kwestia ramow,ale gralem na kompie ktory mial ponad 1 GB i jest to samo.Czyzby tak ziezoptymalizowany engine?:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po dluzszym czasie grania w 1024 (tak kilka godzin) zaczynaja sie przycinki i gra potrafi stanac na kilka sekund.Myslalem ze to kwestia ramow,ale gralem na kompie ktory mial ponad 1 GB i jest to samo.Czyzby tak ziezoptymalizowany engine? :(

:dontfeedtrolls:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej!

Pojawił mi sie taki problemik - zapomnaiłem ze ta gra, w super spodób save zapisuje sobie w moich ustawieniach a ja nie pamietając formacik wykonałem zaległy - byłem na 48% czyli okolo 7pozycja na black liście i kupa. ma ktoś moze save coś koło tego, ale wie gdzie moge znaleść coś takiego ? bo ścigać raz jeszcze sie mogę ale z tą durna policją nie mam ochoty.

 

dzieki wielkie za pomoc.

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej!

Pojawił mi sie taki problemik - zapomnaiłem ze ta gra, w super spodób save zapisuje sobie w moich ustawieniach a ja nie pamietając formacik wykonałem zaległy - byłem na 48% czyli okolo 7pozycja na black liście i kupa. ma ktoś moze save coś koło tego, ale wie gdzie moge znaleść coś takiego ? bo ścigać raz jeszcze sie mogę ale z tą durna policją nie mam ochoty.

 

dzieki wielkie za pomoc.

zapisuje sie moich dokumentach (chcesz powiedziec ze je tez usunoles ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapisuje sie moich dokumentach (chcesz powiedziec ze je tez usunoles ;))

to wiem ze zapisuja ale przed formatem zapomniałem skopiować (normalne gry mają save'y jak Pan Bóg przykazał w swoich katalogach (u mnie dysk D). A obiecałem sobie że jak U1 i U2 przeszedłem to i MW przejdę mimo mega niedorobienia (AI występuje?? nie mam mowy, chyba że 6-letnio Jasio robił) :) Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz o przycinkach. Ja swój problem rozwiązałem w następujący sposób: normalnie mam ustawione 800x600 i AA, jednak momentami szarpie grafiką, dlatego ustawiłem grafikę na default (minimalne) skończyłem rajd i wyszedłem z gry. Po ponownym uruchomieniu podczas jazdy zmieniłem ustawienia na optymalne dla siebie i ciachy zniknęły. Wcześniej nie pomagało nic, ani zabawa z cache size, ani zmniejszenie przyspieszenia sprzętowego, zmiana sterowników, defragmentacja, czy ustawianie pamięci wirtualnej. Polecam spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obcykałem fajną sztuczkę mianowicie jadąc około 300km/h wciskamy na raz skręt + ręczny spowolniony + Nos efekt jest taki że wylatujemy w powietrze robimy obrót 360* i lądujemy na sąsiednim pasie jeśli jedziemy po autostradzie. testowałem tylko na porszaczku wychodziło zazwyczaj w 80%. raz przeszkoczyłem tak z wiaduktu. czyli dobre do zgubienia pościgu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Jestem nowy wiec jak coś nie tak napisze to nie marudzcie plz:P

 

Otóż mam problem z NFS:MW i Radeonem 9550

 

Sprawa jest taka, iż nie moge ustawić kilku opcji graficznych np. Rain efect, shadow detail, over bright i visual treatment. No i nie mam rozmycia w grze... Mam najnowsze Omegi, DirectX 9.0c. Kombinowanie z wlaczaniem funkcji w rejestrzenie działa... 9550 mam od 2 dni więc nie znam go jeszcze za bardzo ale poprzednia karta, radeon 9250 miała wszystkie te opcje oprócz Rain efectwięc wątpie żeby 9550 Gigabyte'a był słabszy:P Prosze o szybką odpowiedź bo chce się nacieszyć grą (po to kupiłem lepszą kartę) a nie mogę... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szanownych forumowiczów!

Mam pytanie dotyczące wybagań rzeczonej gierki.

Moja konfiguracja to:

 

AMD Athlon 64 3,0GHz

ASUS K8NE Deluxe

1 GB RAM 400

Sapphire Radeon 9800 Pro 128MB

 

Z tego co czytałem w opisach gry i u producenta, jest to ciut więcej niż zalecana konfiguracja (tzw "worry free"). Normalnie gra chodzi bardzo płynnie. Jednak kiedy na ekranie jest do animacji 2-3 przeciwników i coś się właśnie przewraca (ławki, budynki etc.) gra się potwornie zaczyna ciąć! Nawet to 1-2 klatek na sec.

Gram w rozdzielczości 1024x768 i detale full.

Zmieniłem raz rozdzielczość na 800x600 ale było to samo :sad:

Co z tym fantem?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...