Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

czy kto wymyslil jakis patent na odblokowanie wszytkich seri prob bo te bramki mnie poprostu juz dobijaja jechalem juz nawet na unlimited turbo i nawet tak nie moge przejechac 1 trasy dodam ze kariere i proby z policja ukonczylem bez zadnych trikow wiec chyba cienki nie jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dyskusji jak gra chodzi na starych badziewnych procesorach to u mnie wygląda i chodzi tak :D ale i tak potrafi przyciąć w momencie zmiany lokacji np. zjeżdżam z autostrady do miasta :?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

 

Smarki jakby ktoś nie znalazł w podpisie ;) to 2k3:8000 z kawałkiem 2k5:3300 z kawałkiem więc takie sobie

 

Co do mojej opini o grze to już ją wyraziłem, jest głupia, skrajnie nierealistyczna, ma spaprany engine, ale karierę ukończyłem w 100% bo jest fajna :)

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam kilka słow co do tej gry: (w pytaniach i stwierdzeniach)

 

- fajna grafika, miło sie ściga, nie ma 7 okrążen itp miło, przyjemnie

-dlaczego w grze nie zaaplikowano żadnego systemu sztucznej inteligencji przeciwników? newet w duke nukem 3d było o NIEBO lepiej.

- czy juz policja oskarżyła twórców tej gry że robią z niej idiotów? bo to aż przykre jest ...

- ponownie czemu przeciwnicy to kretyni jeżdą stadnie i tendencyjnie? (a drag to juz przegięcie ... )

- policjani jeżdzą po kolczatkach bez problemu

- "dziwne" i jak dla mnie niewytłumaczalne przyśpieszenia przeciwników jadących teoretycznie daleko za mną - speeda dostają nagle wyjątkowego a skill jazdy jest ponadprzeciętny chyba

- w autmatycznej skrzyni biegów jest zbyd duży odstep czasowy między 1 a 2

- końcowa niespodzianka z ucieczka przed poicją - jak dla mnie żenada

- BMW Razora - jak beznadzieny samochów, i to ma być samochów mistrza?? smiech na sali ...

 

jak sobie cos przypomnie to napisze :)

 

Ogólnie to tak - wyścigi sa fajne, czasami nawet bardzo, garfika też mi sie podoba, ściga się fajnie itp, ale cała ta zabawa z policją to KASZANA! jak widziałem i grałem w tą lipe to aż krew zalewa ... przykre to bo ogolnie fanem tej serii jestem, undergrund (1 i 2) mnie wciągneły bardzo (a gram od nfs2 wiec dawno dawno :) )

szkoda tego trybu z policja, totalne nieporozumienie jak dla mnie ze względu na "inteligencje" przeciwników... szkoda ... :/

 

teraz gram w ostatni wyścig z policją, na jakiś most musze wskoczyć, a Policja jak zwykle jak kretyni ... aż sie kończyć nie chce, mogli juz tego nie dawać i skończyć na wyścigach z Razorem... i to beznadziejne BMW ...

 

ps moze jakis sposób na szybkie pzrejście i wskoczenie na ten most ? bo filmik koncowy bym sobie obejrzał ? dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jakis sposób na szybkie pzrejście i wskoczenie na ten most ? bo filmik koncowy bym sobie obejrzał ? dzięki!

zadanie jest banalnie proste trzeba zawrocic i kiedowac sie caly czas w stronce duzej autostradki gdzie po poewnym czasie dowiesz sie o odgruzowanym fragmencie autostradki i powinienes na niego wyjachac prawie centralnie wiec nie widze problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie później przy monitorze trzymało tylko BMW. Gdyby na końcu był Mercedes albo cuś innego to by mi sie nawet kończyć nie chciało. Co ty chcesz od tej beemy ?? Jest piękna.

wizualnie mi sie tez podoba, ale LIPA sie jak dla mnie jeździ, wcześnie tez sie śliniłem jak ją widziałem a tu taki klops...

 

zuczek83 - po pewnym czasie to chyba znaczy jak na liczniku na dole pojawi sie liczniczek ze zaraz beda posiłki i ta klientka do mnie zadzwoni i pokaże mi gdzie jest most. ale zanim do tego dojdzie to masa kretynów jeździ i zanim dojade do mostu te zawsze mnie blokują, a jak mówiłem jazda z policją przyjemności mi nie sprawia wcale a wcale ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe. Mnie jakos ucieczka na stadion lub pole golfowe wychodzi w 90%. Może coś źle robisz? Ja staram się przed tym manewrem zgubić wsparcie, tak aby goniły mnie z góra 3 radiowozy i najlepiej mieć je przed sobą lub blisko na tylnym zderzaku tak aby nie zdążyli zareagować na Twoj ostry skręt na stadion lub pole golfowe. Wskazane jest też wykonać to gdy nie widzi Cie helikopter. Ale z jednym się zgadzam. Piąty stopień jest nieciekawy... za to szósty to jest to :)

 

Do tych co twierdza że gra jest ok wykonana pod wzgledem technicznym czyli zoptymalizowana pod kazdy niemal config moge powiedzieć tylko, że nie mając przycinek nigdy nie zrozumiecie tych, którzy je mają. To jakby z niewidomym rozmawiać o kolorach. Ostatnio robiłem małe porównanie. Sprawdziłem na kompie kuzyna. Config niemal identyczny do tego który mam w podpisie. Jedyna różnica jest taka, że kuzyn gra na podkręconym Gecube 9550Extreme i że ma dysk pod IDE, ja mam SATA. No i jeszcze płyta głowna u mnie Abit, u niego Asus A7n8xe Deluxe. Przy takich samych detalach ustawionych na obu komputerach u niego nie występują praktycznie przycinki lub występują sporadycznie, podczas gdy u mnie jest już masakra (czyt. gra ma 30 - 40fps i nagle zjazd do 5 lub freez na sekunde i dalej 30 - 40). Sytem świeżo po instalce więc dajcie już spokój z tym bronieniem gry bo ma ona poważne wady. Tylko w tym temacie aż tylu ludzi ma tego typu problem.

Ja też miałem przycinki, i to notorycznie. Było to do tego stopnia wkurzające, że konieczny był magiczny klucz dla Windows, a mianowiczie Alt+Ctrl+Del i zamknięcie gry z managera.

Ale od pewnego czasu nic się nie dzieje i nic się nie tnie. Nawet jak wyświetla się kilka/naście aut i coś się właśnie przewraca lub wybucha. Samowyleczenie? Dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- "dziwne" i jak dla mnie niewytłumaczalne przyśpieszenia przeciwników jadących teoretycznie daleko za mną - speeda dostają nagle wyjątkowego a skill jazdy jest ponadprzeciętny chyba

Te dziwne i nadzwyczajne przyspieszenia to były już w NFS1. Tam auta botów osiągały prędkości dużo wyższe od możliwości fabrycznych auta. Tak samo miało się przyspieszeniem. Zależne to było od tego jak się jechało. Jeśli jazda była niemal wzorowa - komputerowi przeciwnicy "starali się" dorównywac (programistom chodziło chyba o grywalnośc :wink: ). I tutaj pewnie sprawa ma się podobnie.

 

Z tego co grałem w NFS to tylko NFS Porshe było zrobione tak jak należy - super możliwości tuningowania i brak dziwacznych przyspieszeń przeciwników, czy niemożliwe do osiągnięcia prędkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co grałem w NFS to tylko NFS Porshe było zrobione tak jak należy - super możliwości tuningowania i brak dziwacznych przyspieszeń przeciwników, czy niemożliwe do osiągnięcia prędkości.

Ba!, mało powiedziane. Był (i jest) to chyba najlepszy NFS w historii(a juz napewno lepszy od tego co wyszło po nim). Dla mnie juz NFS 5 na psx'a był bardziej wciagający niz MW PC . Szkoda, że taka polityka EA: zarobić jak najwięcej kasy za wypuszczenie czegoś co sie znudzi za miesiac, góra dwa :-| .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dzieki temu gra ma duzo wieksza grywalnosc.

wyobraz sobie ze przez polowe wyscigu prowadzisz (na wszytkich trasach) i sie scigasz tylko z samym soba, to bylo by nudne ;) a tak musisz 'cisnac' do samej mety bo wiesz ze i tak cie dojada :P

to jest tak samo jak grajac na necie ze slabym przeciwnikiem, boring ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dzieki temu gra ma duzo wieksza grywalnosc.

wyobraz sobie ze przez polowe wyscigu prowadzisz (na wszytkich trasach) i sie scigasz tylko z samym soba, to bylo by nudne ;) a tak musisz 'cisnac' do samej mety bo wiesz ze i tak cie dojada :P

to jest tak samo jak grajac na necie ze slabym przeciwnikiem, boring ;)

No tak, ale po co tuningowac bryke, jak i tak cię dogonią?! Jak dla mnie to totalne nieporozumienie!

Moje motto to REAL RULEZ! A jak nie ma realu... no to kicha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, dziewczyny, to super zabawa. Chociaż nie lubię przechodzić milestones`ów, bo się troszkę stresuję jak mnie goni 10 glin naraz... =) Tak to mam swoje ulubione autko, suprę, którą jeżdżę cały czas. Na razie jestem na 12 miejscu, bo nie mam czasu grać, a teraz póki jestem chora to siedzę i pocinam =) Pozdrówka, życzę miłego granka!

 

A tak poza tym to moim zdaniem tuningowanie nie za bardzo sie opłaca, lepiej kupić nowe auto, lepsze, itd. Na pierwszych 3 miejscach jeżdziłam białym, "beznadziejnym" dla wszystkich lexusem i jakoś się udawało, myślę, że po prostu trzeba iść na żywioł ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, dziewczyny, to super zabawa. Chociaż nie lubię przechodzić milestones`ów, bo się troszkę stresuję jak mnie goni 10 glin naraz... =) Tak to mam swoje ulubione autko, suprę, którą jeżdżę cały czas. Na razie jestem na 12 miejscu, bo nie mam czasu grać, a teraz póki jestem chora to siedzę i pocinam =) Pozdrówka, życzę miłego granka!

 

A tak poza tym to moim zdaniem tuningowanie nie za bardzo sie opłaca, lepiej kupić nowe auto, lepsze, itd. Na pierwszych 3 miejscach jeżdziłam białym, "beznadziejnym" dla wszystkich lexusem i jakoś się udawało, myślę, że po prostu trzeba iść na żywioł ^_^

1. Grę możesz wygrać nawet najgorszą furą, jeśli ją stuningujesz na maksa. Bez sensu troszkę, że Golfem wyprzedzisz Carrerę GT, nie sądzisz?

 

2. Na początku jest łatwo, bo dzięki opcji catch-up przeciwnicy jada tak szybko, jak ty. Jak masz tandetny samochód to oni też. Później catch-up zaczyna tylko irytować (i to jak!)

 

3. Ciekawe jak będziesz się stresować jak będzie cię gonić 100 glin w stuningowanych rakietach, helikopter dymiący przed maską, taranujące SUVy a na drodze pojawią się blokady z kolczatkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grę możesz wygrać nawet najgorszą furą, jeśli ją stuningujesz na maksa. Bez sensu troszkę, że Golfem wyprzedzisz Carrerę GT, nie sądzisz?

Sądze że tak.

2. Na początku jest łatwo, bo dzięki opcji catch-up przeciwnicy jada tak szybko, jak ty. Jak masz tandetny samochód to oni też. Później catch-up zaczyna tylko irytować (i to jak!)

Matrix czy co? <_<

3. Ciekawe jak będziesz się stresować jak będzie cię gonić 100 glin w stuningowanych rakietach, helikopter dymiący przed maską, taranujące SUVy a na drodze pojawią się blokady z kolczatkami ;)

-_- <ziewa>

 

 

:) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grę możesz wygrać nawet najgorszą furą, jeśli ją stuningujesz na maksa. Bez sensu troszkę, że Golfem wyprzedzisz Carrerę GT, nie sądzisz?

 

2. Na początku jest łatwo, bo dzięki opcji catch-up przeciwnicy jada tak szybko, jak ty. Jak masz tandetny samochód to oni też. Później catch-up zaczyna tylko irytować (i to jak!)

 

3. Ciekawe jak będziesz się stresować jak będzie cię gonić 100 glin w stuningowanych rakietach, helikopter dymiący przed maską, taranujące SUVy a na drodze pojawią się blokady z kolczatkami ;)

 

No właśnie... =) Już słyszałam odnośnie tych helikopterów, fbi i kolczatki już nawet na własnej skórze przeżyłam ^_^ A to, że można najgorszą furą wygrać to masz rację, bo tak jest to zrobione, chyba całe szczęście... Z tym Golfem to sądzę jak najbardziej ...

 

A tak wogóle to jestem dumna z mojego laptopa, bo gra chodzi bardzo płynnie na max ustawieniach (chociaz na rozdzielce 800x600, ale czego można oczekiwać po nVIDIA GeForce Go 6200 (256 własnej pamięci=)) i tylko (albo aż dla niektórych) 512 RAM`u, chciałoby się więcej ... )

Edytowane przez Merryhuana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... =) Już słyszałam odnośnie tych helikopterów, fbi i kolczatki już nawet na własnej skórze przeżyłam ^_^ A to, że można najgorszą furą wygrać to masz rację, bo tak jest to zrobione, chyba całe szczęście... Z tym Golfem to sądzę jak najbardziej ...

 

A tak wogóle to jestem dumna z mojego laptopa, bo gra chodzi bardzo płynnie na max ustawieniach (chociaz na rozdzielce 800x600, ale czego można oczekiwać po nVIDIA GeForce Go 6200 (256 własnej pamięci=)) i tylko (albo aż dla niektórych) 512 RAM`u, chciałoby się więcej ... )

Zaraz Cie dojada specjalisci z 3x7800GTY 5gb ram, ze im na full detali skacze, a Tobie nie. :]

 

Kurde jak mnie denerwuje to, ze zdobylem wszystkie kamienie milowe, wykonalem misje a musze uzbierac iles tam punktow (kwota poscigu czy jakos tak), zeby przejsc dalej... bezsens, az odechciewa sie grac. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak mnie denerwuje to, ze zdobylem wszystkie kamienie milowe, wykonalem misje a musze uzbierac iles tam punktow (kwota poscigu czy jakos tak), zeby przejsc dalej... bezsens, az odechciewa sie grac. ;/

Nom, ale jak Cie dopadnie banda czarnuchów i SUV`ów na blokadach to jak im bedziesz uciekać przez jakieś 15 minut to Ci momentalnie skoczy "bounty" (mam ang wersję więc nie wiem dokładnie jak to tłumaczą na polski...) do parudziesięciu tysięcy. Musisz tylko wpaść w trans... jadę, jadę, jadę, skręcam, jadę, rozwalam i bedzie ok =)

 

Swoją drogą to nie chce mi się z pyciarzami uganiać przez tyle czasu... Czekam na te helikoptery o których wszyscy tak mówią ^_^

Teraz jestem na etapie tej babki z #9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helikoptery nie są jakies nadzywczajne. Ich zadanie ogranicza się do latania ci przed maską i dymienia (nie wiem czy na niższych detalach ten dym tez jest). No i nie możesz uciec pościgowi jeśli lata nad tobą helikopter, o ile nie zatrzymasz się w zadaszonym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Cie dojada specjalisci z 3x7800GTY 5gb ram, ze im na full detali skacze, a Tobie nie. :]

Może są za bardzo zestresowani, że wietrzyk im ze złej strony wieje albo słońce przyświeca nie tam gdzie trzeba =) Oczywiście nie obrażając perfekcjonistów ^_^

 

Helikoptery nie są jakies nadzywczajne. Ich zadanie ogranicza się do latania ci przed maską i dymienia (nie wiem czy na niższych detalach ten dym tez jest). No i nie możesz uciec pościgowi jeśli lata nad tobą helikopter, o ile nie zatrzymasz się w zadaszonym miejscu.

No w sumie to nie takie straszne, ale jedyne dobre zadaszone miejsce które znam to zajezdnia autobusowa, gdzie jeśli wjedziesz po pochyłej dróżce do góry to gliny nie mają szans Cię złapać bo nie potrafią tam wjechać =) rozwalają się sami i mam niezły ubaw =) A jak na niskich detalach nie będzie dymu to się poświęcę i będę grać na niższych (oczywiście jak mi nie będzie wychodzić na tych co teraz mam) ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to nie takie straszne, ale jedyne dobre zadaszone miejsce które znam to zajezdnia autobusowa, gdzie jeśli wjedziesz po pochyłej dróżce do góry to gliny nie mają szans Cię złapać bo nie potrafią tam wjechać =)

Zajezdnia jest dobra do nabijania czasu pościgu ale na levelu 5 całkiem często tam wjeżdżają. Poza tym prawie każda kryjówka jest pod dachem. A helikopter nie lata nad tobą cały czas, jakieś 2 minuty i masz kilka minut przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helikopter działa na takiej zasadzie, że w pewnym momencie kończy mu się paliwo i musi odlecieć aby zatankować. Pozatym na 6 levelu policji helikopter jest w stanie usiasc prawie na twoim aucie albo lecieć tuż przed nim parenaście cm nad jezdnia. Czasem może sie zdarzyć ze przypadkiem pociagnie podmuchem jakieś przypadkowe auto. Miałem zonka [niestety nie mam screena] ze heli wyrzucił do gory tira razem z naczepą. Masakrycznie to wygladało w powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...