Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

Screeny robi się klawiszem F5, albo F12, nie pamiętam dokładnie, zobacz w opcjach. Zapisują się wtedy do katalogu nie wiem jakiego, ale gdzieś w folderze gry :D.

czyzby jakis posiadacz oryginalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny robi się klawiszem F5, albo F12, nie pamiętam dokładnie, zobacz w opcjach. Zapisują się wtedy do katalogu nie wiem jakiego, ale gdzieś w folderze gry :D.

 

Pozdrawiam.

Jakoś w opcjach nei widziałem klawisza którym ma się screeny robić :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pierwszy to NFS w ktorym to skopali. gra ma przeznaczenie, zeby byla grywalna na klawiaturze - i stad zachwyt 90% uzytkownikow ktorzy kierownicy do kompa na oczy nie widzieli a pada posiada co 10ty ;)

na moje to NFS od Undergrounda ma tylko dwa stany: gaz do dechy i hamulec do dechy. o niczym posrednim nie ma mowy (no, moze nieco dramatyzuje). podobnie ze skrecaniem - albo skrecasz na full albo jedziesz prosto (dlatego gra sie fajnie na klawiaturze, bo stukasz w np. lewa strzalke i samochod delikatnie wchodzi w luk ;) )

ogolnie - to arcade i kierownica jest tu wrecz zbedna

Nie zgadzam się. NFSU1, 2 i MW przeszedłem na kierownicy i grało mi się bardzo dobrze. Chociaż nie przeczę, że trudniej to opanować niż na klawiaturze. Ale granie w ścigałki na klawie jakoś nie daje mi frajdy.

 

Z tym gazem i hamulcem to nie rozumiem o co ci chodzi, jest w pełni analogowy, skręcanie też.

 

Na kierownicy łatwiej się startuje (nie ma problemu z ustawieniem strzałki w tym niebieskim polu) ale za to trudniej pokonuje zakręty lew-prawo-lewo-prawo-itd bo na klawie ogranicza się to do wciskania dwóch guzików na przemian, a na kierownicy musisz się wysilić żeby tak machać kółkiem do oporu szybko raz w jedną raz w drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w opcjach nie widziałem klawisza którym ma się screeny robić :?

Ponieważ w opcjach go nie ma. Może przypadkiem manual.

 

A działa of koz F12 i zapsuje wszytko w Moje Dokumenty\Moje obrazy\ jako .tga zależnie od rozdziałki pliczek bedzie swoje ważył i czasem może sie sporo zapisywać. U mnie zajmuje 3 mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kierownicy łatwiej się startuje (nie ma problemu z ustawieniem strzałki w tym niebieskim polu) ale za to trudniej pokonuje zakręty lew-prawo-lewo-prawo-itd bo na klawie ogranicza się to do wciskania dwóch guzików na przemian, a na kierownicy musisz się wysilić żeby tak machać kółkiem do oporu szybko raz w jedną raz w drugą stronę.

W sumie to ja koledze sprzedałem kiere(by poźniej nową, lepszą se kupić ;) ) i jak narazie wykorzystuje ją do gry w MW i tyle :P . Sam jechałem(gdy byłem u niego) i na kierze da sie grać jednak jak to jest arcade to takim zostanie i żadna kiera zbyt nieurrealistyczni jazdy bo tej w MW po prostu niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy działa Wam kierownica w tej grze? Jak próbbuje ustawić momo racing to zupełnie inne osi / przyciski się definiują , niż te które wybieram.

Czy FF działa lepiej niz w poprzednich wersjach ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy działa Wam kierownica w tej grze? Jak próbbuje ustawić momo racing to zupełnie inne osi / przyciski się definiują , niż te które wybieram.

Czy FF działa lepiej niz w poprzednich wersjach ???

Też miałem ten problem gdy raz podłączyłem kiere. Jedyne rozwiązanie to włączenie wszystkiego na domyślne i nie grzebanie w ustawieniach osi (tj. zdefiniowania kierowania, gazu i hamulca). Natomiast z jeśli przycisko sie inaczej definiują to chyba poważniejszy problem, z takim sie nie spotkałem. Stwórz jeszcze profil osobny dla MW i może to pomoże :wink: .

Edytowane przez skorpio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu skończyliście z tymi printscreen`ami.

Jeśli chodzi o kierownicę, to może jestem nieambitna, ale po jednej próbie stwierdziłam, że nie będę się wysilać, bo nie mam na to nerwów i czasu i podziwiam osoby, które zdecydowały się na to. Dla mnie byłaby to droga krzyżowa... ^_^

 

Odnośnie gubienia policji to kolczatki są przerąbane! Dla mnie najlepszym sposobem to robić częste skręty w wąskie uliczki, albo chowanie się za większymi budynkami, albo jeśli goni Cię jeden to go po prostu rozwalasz =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z założenia nie uzywam Logitech Profilera bo nie ma potrzeby. Wyłączam tylko w Panelu starowania / urządzenie wskazujące / combined axis i tyle.

Teraz wygląda tak, jakby domyślenie pod gaz /hamulec miał ustawione własnie "combined axis". Sprawdzę jeszcze na ustawieniach domyślnych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rosewood czyli na gorze na prawo jest taka wielka autostradka bardzo fanie sie po niej pociska. Jedyne zagrożenie to tunele, są dwa z czego jeden w miare bezpieczny drugi dłuższy [ten w którym w środeczku można zjechać pod prad lub też wrócić ] w każdym bać razie poźniej jest wjazd na stadion i czerwony trójkącik ktory zatrzymuje pałencje. Wystarczy wjechac na stadion zatrzymaćsie na murawie i jak już gliny odpadna tuż zaraz przy wjeździe jest przyśpieszacz. Można prawie bezproblemowo od razu zawrócić na stadionie i jechać w tamta strone nikt nie powienien Ciebie zauważyć. Zresztą o tym sposobie już pisałem. Prawie zawsze sie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do problemów z kierownicą: zajżyjcie do FAQ na pierwszej stronie.

 

Kolczatki nie są trudne. Musisz często zerkać na mapkę bo tam je zobaczysz szybciej niż normalnie (bedzie kilka lub jeden samochód ustawiony w poprzek drogi zaznaczony). Wtedy się przygotowujesz psychicznie ;) i przed blokadą włączasz zwolnienie czasu, żeby dobrze wycelować. Pamiętaj żeby zawsze uderzać w tył policyjnego auta.

Możesz też słuchać tego co mówią w policyjnym radio, bo ostrzegają przed kolczatkami.

I uważaj na długich zakrętach, gdzie nie widzisz dalszej drogi, bo lubią się tam ustawiać (jadąc na tym zakręcie-kółku o 270 stopni na autostradzie trzymaj palec na guziku od spowolnienia czasu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolczatki nie są trudne. Musisz często zerkać na mapkę bo tam je zobaczysz szybciej niż normalnie (bedzie kilka lub jeden samochód ustawiony w poprzek drogi zaznaczony). Wtedy się przygotowujesz psychicznie ;) i przed blokadą włączasz zwolnienie czasu, żeby dobrze wycelować. Pamiętaj żeby zawsze uderzać w tył policyjnego auta.

Możesz też słuchać tego co mówią w policyjnym radio, bo ostrzegają przed kolczatkami.

I uważaj na długich zakrętach, gdzie nie widzisz dalszej drogi, bo lubią się tam ustawiać (jadąc na tym zakręcie-kółku o 270 stopni na autostradzie trzymaj palec na guziku od spowolnienia czasu).

Chciałabym ^_^ Z tym spowolnieniem czasu to fajna sprawa ale nigdy o tym nie pamiętam, zawsze się tak bardzo koncentruję żeby im zwiać, że czasem to nie widzę nawet skrótów =)

Dobrym sposobem jest tez specjalne wjeżdżanie w auta na ulicy i modlic sie żeby police sie na nich wypieprzyła =) Albo rozwalać tiry z plandekami z drewnem i transport samochodów to się czasem gubią.

Ale tak na dobrą sprawę, to podczas jednego pościgu można sobie wszystkie milestons`y i całe bounty zarobić =) tylko jak jesteś już na którymś levelu policyjnym (śmieszne, bo na początku myślałam, że ten płomyczek to zniszczenie auta =) to ciężej ich zgubić i potem żal wjechać w głupią kolczatkę i stracić 260 tys bounty i wszystko nad czym się człowiek męczył przez 15 min pościgu...

 

A jeszcze ja mam najlepiej. Jadę pościg, złapią mnie pod koniec, zaczyna się filmik "łapania" i ... Gra się wyłącza. Tak po prostu i to zawsze kiedy mnie złapią, w żadnym innym momencie. Z jednej strony jest ok, bo nie zabiorą mi auta ani kasy, cały postęp zrobiony w ciągu tego pościgu jest stracony, no ale to żadna frajda... Kurczę, złapali, to niech mnie wsadzą do paki, a tu takie ułatwianie życia... Czy ktoś miał już taki problem? (nie sądze by chciał go ktokolwiek rozwiązywać... =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje jakis dobry sposób na nabicie notowań bo utknołem na 5 miejscu czarnej listy i nie moge nabic wystarczajacej ilości .

Tyle co wyszukałem w temacie to należy uderzać w tył lub przód samochodów ,czy jest jeszcze jakaś "kosztow" kombinacja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabij poziom ścigania na najwyższy możliwy, pojedź na zajezdnię autobusową i wjedź na autobusy. Poczekaj tam aż bounty ci podskoczy do pożądanej wartości. Policyjne fury nie powinne często wjeżdżać na autobusy, raczej będą się rozbijac na dole. Jak jakiś wjedzie to go zepchnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje jakis dobry sposób na nabicie notowań bo utknołem na 5 miejscu czarnej listy i nie moge nabic wystarczajacej ilości .

Tyle co wyszukałem w temacie to należy uderzać w tył lub przód samochodów ,czy jest jeszcze jakaś "kosztow" kombinacja ?

przeważnie 15 minutowy pościg i masz taki bounty że hej!:]

ja tam z nudów najpierw ścigałem się ( kamienie milowe sie wykonało za jednym razem wszystkie) z glinami przez pare minet, potem to już tlyko taranowałem ( SUV SUX!:P) najgorsze jak nabijasz bounty potrzebny, 14 minut wyścigu a tu jeden mały błąd i BUSTED:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze ja mam najlepiej. Jadę pościg, złapią mnie pod koniec, zaczyna się filmik "łapania" i ... Gra się wyłącza. Tak po prostu i to zawsze kiedy mnie złapią, w żadnym innym momencie. Z jednej strony jest ok, bo nie zabiorą mi auta ani kasy, cały postęp zrobiony w ciągu tego pościgu jest stracony, no ale to żadna frajda... Kurczę, złapali, to niech mnie wsadzą do paki, a tu takie ułatwianie życia... Czy ktoś miał już taki problem? (nie sądze by chciał go ktokolwiek rozwiązywać... =)

No widzisz, a ja to robię celowo. Poprostu jak widzę, że czerwony pasek dojeżdza do końca "Busted" i pojawia się ten napis, wciskam Alt+Tab, potem Ctrl+Alt+Del i z Menadżera zadań "zakańczam proces" co się zwie "SPEED.EXE".

Wchodzę do gry na nowo.

 

Wcześniej miałem taką sytuację, że nabiłem 3 Milestones i sporo Bounty na raz za jednym pościgiem, wjechałem na kolce, ale myślę sobie, że przecież mam wyjściówkę z paki, a sporo się w tym pościgu nazbierało. Jednak jak policja cię łapie to kasują się tak milestones, jak i bounty (z rzeczonego pościgu).

 

Od tamtej pory w razie wpadki zawsze robię j/w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeważnie 15 minutowy pościg i masz taki bounty że hej!:]

ja tam z nudów najpierw ścigałem się ( kamienie milowe sie wykonało za jednym razem wszystkie) z glinami przez pare minet, potem to już tlyko taranowałem ( SUV SUX!:P) najgorsze jak nabijasz bounty potrzebny, 14 minut wyścigu a tu jeden mały błąd i BUSTED:D

SUV`s SUX INDEED!!!! =) Jak w Ciebie taki wjedzie to tylko raz, trzeba sie az cofac bo czasem innej rady nie ma! A zaszwyczaj jezdza parami! fajne sa motywy jak w ostatniej chwili zjedziesz im z drogi i rypia sie o siebie albo w najblizsza sciane ^_^

 

No ale po takim 15 min pościżdżku to masz potem satysfakcję, jak im zwiejesz (chociaż zazwyczaj zachowuja sie jak totalni kretyni!!!) =)

 

Najgorsze jest kiedy cooldown idzie wolno a nie mozesz dojechac do niebieskiego punktu, bo Ci jakis pyciarz na drodze stoi, czekasz, czekasz i na ostatniej malutkiej kreseczce, kreseniuni, wyskakuje jakis debil... i wszystko od początku! =/ Mozna sie zalamac.

 

Jeszcze jedno, nie poddawać się jak nawet naokoło was obrypia, wydaje sie, ze juz koniec, ale trzeba wyciskac gaz do konca, w odpowiednim momencie NOS i jedziemy dalej =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez to ze zaczołem tutaj przebywac odgrzebałem niekokonczonego NFS-a MW i koncze Challenge Series, gdzies pod koniec odblokowuje sie ostatni, niby najtrudniejszy, jednek wg mnie jeden z latwiejszych 7 poziom policji same SUV-y a tu uciekasz biednym Camaro SS. Jeszcze troche i gra bedzie całkowicie w 100% wygrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytanka

 

gdy zainstalowałam patcha 1.3 to w grze znikły wszystkie tracki....

 

DX9c jest zainstalowany na 100% ale po wpisaniu kluczu wyskakuje mi ze nie ma ?? :/

 

z góry dzięki za info i pomoc

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....albo placisz mandat....wychodzisz do menu i wczytujesz na nowo , po co wychodzic z gry ...lol

tylko jak juz cie zlapia to wyjsc do menu nie mozesz, a po kilku aresztowaniach i placeniach w koncu konfiskuja samochod, dlatego sie gre wylacza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez to ze zaczołem tutaj przebywac odgrzebałem niekokonczonego NFS-a MW i koncze Challenge Series, gdzies pod koniec odblokowuje sie ostatni, niby najtrudniejszy, jednek wg mnie jeden z latwiejszych 7 poziom policji same SUV-y a tu uciekasz biednym Camaro SS. Jeszcze troche i gra bedzie całkowicie w 100% wygrana.

To challenge 69 dostępny w Black Edition od samiutkiego początku :)

 

Ale przyznaję że bardzo łatwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...