Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Rozor poszedł do pierdla razema z całą czarna lista ale treraz wszystkie gliny ganiaja za mna :( jak to przejsć? w trakcie ucieczki dostałem info ze jedynym sposobem jest jakis stary most ??? gdzie to jest i czy sa jakies inne sposoby??? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwna sprawa - odkąd mam stery catalyst 6.1 freezy zniknęły - chyba bezpowrotnie.

No proszę, u mnie też tego nie ma już od jakiegoś czasu (chyba zbiegło się to z zmianą sterów na 6.14)

 

BTW a biały dymek spod kół i heli robi się gdy się podciągnie tekstury otoczenia (tak mi się wydaje) :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwna sprawa - odkąd mam stery catalyst 6.1 freezy zniknęły - chyba bezpowrotnie.

u mnie freezy zniknelo po instalce systemu i na sterach Omega 2.5.97a. nie dosc ze jest plynniej niz wczesniej to jeszcze detale swiata moglem zwiekszyc na 2/3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Rozor poszedł do pierdla razema z całą czarna lista ale treraz wszystkie gliny ganiaja za mna :( jak to przejsć? w trakcie ucieczki dostałem info ze jedynym sposobem jest jakis stary most ??? gdzie to jest i czy sa jakies inne sposoby??? :mur:

Mapkę to chyba już pamiętasz po przejściu całej gry. Stary most jest na zachodzie głównej mapy przy autostradzie. Na końcu radzę się dobrze rozpędzić, bo stary most to owszem, kiedyś tam był...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze teraz nie moge właczyc mapy? :blink:

aaaaaaaaa juz wiem gdzie to jest ? po drugiej stronie zjazdu na stadin przy autostradzie?????

niestety w opisanym wczesniej miejscu stoi nadal koparka chociaz na mapie jest jakaś trasa! Czy moze jest mozliwosć przejazdu po otrzymaniu komunikatu o " starym moście"?

 

a możecie przesłac fote mapki z zaznaczonym miejscem gdzie to cholerstwo sie znajduje? - :oops:

CZY JEST TO W DZIELNICY COASTAL?

Edytowane przez Oli20053

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypaśny ten program car replacer chociaż szkoda że nie ma corvetty crossa :) nastepnym pojazdem ktory mogł by być jest helikopter tylko jak tym latac :blink: czekamy na kolejne wersje programu :-P

No wiesz, ja sobie latam dzięki trainerowi wszystkimi samochodami jak wysoko i szybko tylko chcę :)

Tylko szkoda, że gdy się wzniosę bardzo wysoko to większość grafy robi się czarna, ale i tak są super horyzontalne widoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Mam małe pytanie (jeżeli już takie tutaj padło to sory ale trochę tych stron z postami się nazbierało :P)więc, czy NFSMW Black Edition to jest oddzielna gra czy też instaluje ją się na zwykłego Most Wanted?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bylo to opisane nawet na 1 stronie?To osobna edycja ale mozna pobrac nakladke dodajaca te 50(?) nowych wozow z BE.

 

 

Ja natomiast w innej sprawie-sprawie sterownikow NVIDII po NFS:MW

 

Pod zadnym pozorem nie instalujcie sterownikow z guru oznaczonych jako ForceWare 83.20 .

Nie dosc ze razacy spadek wydajnosci chocby,to do tego w grze pojawiaja sie roznokolorowe artefakty,najczesciej gdy "zrzucimy gre na pasek",ale niekoniecznie.Na prawde sa bardzo niestabilne.Odradzam szkoda czasu,wracam do 82.65.

Co ciekawe robiac screeny tym dziwactwom nie wychodza zadne przeklamania grafiki,lecz tylko grajac.Chcialem wrzucic pare screenow ale na screenach tych bledow po prostu nie ma! mur.gif

 

 

Na przycinki pomagaja troche 82.65 wlasnie jesli o Nvidie chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ellllllooooooooooo jest taka sprawa Need for Speed Most Wanted gram i mam takie pytanjo chodzi mi o kolejne trasyyyyyyyyy = pokonałem tego kolesia na czarnej liscie numer 1 - i dalej nie moge nigdzie jechac - nie ma tras i kolejnej mapy - odpiszcie co jest grane - >>>?????????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

post-122921-1138239974_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ellllllooooooooooo jest taka sprawa Need for Speed Most Wanted gram i mam takie pytanjo chodzi mi o kolejne trasyyyyyyyyy = pokonałem tego kolesia na czarnej liscie numer 1 - i dalej nie moge nigdzie jechac - nie ma tras i kolejnej mapy - odpiszcie co jest grane - >>>?????????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

 

to juz jest koniec, nie ma juz nic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh stuningowałem trochę optycznie i mechaniczne Policyjnego SUV'a.

Zobaczcie jak zajefajnie wyglądają w nim naleśnikowe oponki z 20' felgami.

Na maxa stuningowny wyciska tyle ile w ostatnim screenie.

No i oczywiście można go totalnie zdezelować, jak nic inego.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

A to już pomalowana na czarno policyjna Corvetta i Chevrolet albo Ford.

Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram dopiero w grę 2 dni, 45%, 6 na Black Liście, auta to VW Golf GTI(wygrany), Merc CLK500(wygrany) i Lamborghini Gallardo(wygrane), ogólnie gra ok, tylko muszę stery nowe instalnąć bo na omegach na bazie cat 5.4 ma freeze (choć pomogło jak to w faq pisze zmniejszenie suwaka na przyspieszeniu sprzętowym o raz).

Pozatym takie pytanie jest jakaś rada na brak działania wskaźnika myszki w trybie wyboru lakieru? bo jestem zmuszony używać tylko metalicznych (lub non-standard w przypadku VW) bo kursor się nie pokazuje(machanie mychą nic nie daje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym takie pytanie jest jakaś rada na brak działania wskaźnika myszki w trybie wyboru lakieru? bo jestem zmuszony używać tylko metalicznych (lub non-standard w przypadku VW) bo kursor się nie pokazuje(machanie mychą nic nie daje).

Ruszanie mychą owszem daje. Najlepiej kilka ruchów (tak żeby ten niewidoczny kursor znalazł się w lewym górnym rogu ekranu), a następnie delikatnie w prawo i w dół. Kursora nie będzie widać, ale będą się podświetlać kolory lakieru w ramce i wtedy można je wybierać. To samo dotyczy zmiany lakieru na metalic. Jak już będziesz na palecie kolorów to łatwo przewidzieć ruch kursora (ramka biegnie za kursorem) i wtedy trochę do góry, tak by "najechało" się nam na przełącznik rodzaju lakieru i gotowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zonk :] chcem sobie wgrać NFSMW (mam wgranego NFSU1), wkładam CD, czekam, wyskakuje autorun przy czym niestety nie ma opcji INSTALL, jest tylko PLAY. Chwilę pomyślałem, zadałem sobie pytanie: "Wgrywałem ostatnio NFSMW?", oczywiście że nie. Po chwili namysłu wciskam PLAY, a tu, SURPRISE! Włącza się NFSU1 <lol>? Czy to jest możliwe że z CD NFSMW można odpalić NFSU1? Raczej nie, więc o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chciałem sobie pograć w MW a, że mam oryginała to wsadzam cd do napędu i odpalam plik. Nagle słysze pstryyykkk i kaput napęd wyzionął ducha :( No to się załamałem bo nie mam kasy na nowy, a gwara już się skończyła - myślę sobie no to exstra już sobie pojeździłem. Wpieniłem się i wlazłem na taki fajny serwis o NFS i znalazłem plik nocd i teraz odpala mi się bez płytki. Jak ktoś nie chce niszczyć napędu wkładaniem cały czas tych płytek to polecam: http://www.nfscars.net/nfs9/tool/1136717800.zip

 

Mam nadzieję, że to nie jest nielegalne i nie dostanę punktów. Poprostu trzeba oszczędzać napędy... wiem to z powyższego doświadczenia.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh stuningowałem trochę optycznie i mechaniczne Policyjnego SUV'a.

yyyy - coś końkretnego zrobiłeś że masz opcję tuningu takich wozów jak gliniarski po'SUV ?

 

i jeszcze pytanie - masz wykręconego GF 6600 GT - czemu nie grasz z 4xAA ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy - coś końkretnego zrobiłeś że masz opcję tuningu takich wozów jak gliniarski po'SUV ?

 

i jeszcze pytanie - masz wykręconego GF 6600 GT - czemu nie grasz z 4xAA ??

Nie, użyłem programiku takiego jakiego zapodałem na poprzedniej stronie... znajdź. No i kupiłem SUV'a w wolnej jeździe w sklepie i pojechałem nim na tuning do warsztatu.

 

Mam wykręconego ale jade na ustawieniach: wszystkie opcje na maxa oprócz AA i rozdziałka 1280x1024.

Dał bym wszystko na maxa z AAx4 ale wtedy musiałbym ustawić rozdziałkę na 1024x768 bo by FPS strasznie spadły i nie byłoby płynności.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...