Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z gra, z technicznego punktu widzenia

 

za kazdym razem kiedy wygram wyscigi z czarnej listy zawiesza mi sie gra,

czasami przed wybieraniem kart czasami w trakcie, czasami po wybraniu,

najgorsze jest to ze nie zawsze zdazy sie zapisac i musze grac od nowa wyscigi

 

czy mial ktos podobne problemy?

gra ma zaladowany patch 1.3

sterowniki 77.72, sprzet w sigu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w koncu... Bo moze zaczne wtedy grac z powrotem, bo zatrzymalem sie na 5 miejscu i jakos dalej nie moge sie zmoc... I to nie tylko dlatego, ze gra jest troche nudna, ale i ze wzgledu na te przycinki. Im dalej to zoraz gorzej... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do końcowej ucieczki - dopiero po 5ciu minutach babeczka u mnie dzwoni, sprawdzone - właśnie grę ukończyłem ;)

Za cieżkie te ucieczki przed glinami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Satysfakcję nic poza tym.

No to chyba nie przeszedłeś serii prób :P Jakby ci się udało to byś wiedział że dostajesz kilka samochodów w szybkim wyścigu takich jak Porsche GT2

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nie przeszedłeś serii prób :P Jakby ci się udało to byś wiedział że dostajesz kilka samochodów w szybkim wyścigu takich jak Porsche GT2

Przeszedłem ale chyba tego nie zauważyłem bo już wcześniej sobie je odblokowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem ale chyba tego nie zauważyłem bo już wcześniej sobie je odblokowałem :)

Cheater :D Sam też cheatuje ale dopiero kiedy przejde gre, głównie dlatego że lubie przerabiać bryki a jeden profil to dlamnie za mało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare miesięcy temu niepochlebnie wyrażałem sie o NFSMW

Teraz, kiedy troche bardziej potestowałem demo, a potem kupiłem pełną, moge stwierdzić, iż gra jest wypaśna ;)

Gram od wczoraj i już jestem dziewiąty na Czarnej Liście :D

Najbardziej mi sie podoba to zwolnienie czasu :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie, ze jest to dobra grywalana giera ale strasznie szybko sie nudzi... :sad: Jestem na 5 miejscu chyba od dwoch miesiecy i ani drgne w kieruku zeby to zmienic... :-| Brak mi jakos motywacji... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabijanie notowań :wink: ... Ileż ja nad tym nerwód zjadłem, a co gorsza gdy już wszystko zaliczyłem, albo w trakcie niezłego pościgu gierka mi się wyłączyła :angry: , co mogło być spowodowane zasyfionym systemem. Ale jakoś to skończyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem 3 albo drugi na blacklist ale potem stracilem zapal do gry przez to zdobywanie notowan..

 

Nabijanie notowań :wink: ... Ileż ja nad tym nerwód zjadłem, a co gorsza gdy już wszystko zaliczyłem, albo w trakcie niezłego pościgu gierka mi się wyłączyła :angry: , co mogło być spowodowane zasyfionym systemem. Ale jakoś to skończyłem :)

Mam ten sam problem co Wy, zadania wykonane, kamienie milowe takze, ale brakuje mi notowan... boooring. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gieka się znudziła, gdy byłem na 4. albo 5. miejscu. Właśnie zdobywanie notowań, kamieni milowych, czy prędkości polegało na kolejnych poziomach tylko na tym, że wymagano więcej, i więcej, i znowu więcej...aż do znudzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat z notowaniami nie mialem problemow, czy tam z wylaczaniem, ale strasznie denerwowalo mnie to, ze im wyzej na czarnej lisice to gra coraz bardziej sie ciela... :mur: A w kamieniach milowych czy wyscigach kolejne poziomy nic nowego nie wprowadzaly, poza tym, ze jezdzila sie lepsza bryka... :sad: I tak do znudzenia...

Edytowane przez Disruptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak, notowania w tym wszystkim sa poprostu najbardziej nudne.. kumpel kiedys wpadl do mnie i sobie zaczal nabijac notowania, mial tak duzo ze juz chyba podchodzilo do 3 milionow ale oczywiscie go potem zlapali... naprawde, to robienie notowan zeby moc rzucic wyzwanie kolesiowi jest NuDne

 

A i jakby ktos mial save przed rzucaniem wyzwania Razorowi to prosze :P

Edytowane przez Michalus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wpieniło nabijanie "respektu", zapodałem czita i przeskoczyłem nabijanie przed Razorem, ja lubię szybkie gry a nie pitolenie się z tym samym przez kilka dni :) Razora normalnie przejechałem, w podsumowaniu - jestem z gry zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Mnie też wpieniło nabijanie "respektu", zapodałem czita i przeskoczyłem nabijanie przed Razorem, ja lubię szybkie gry a nie pitolenie się z tym samym przez kilka dni :) Razora normalnie przejechałem, w podsumowaniu - jestem z gry zadowolony :)

Zadowolony z tej gry, ktora przedstawia wyscigi samochodowe "jak w zyciu" rozumiem? Bo fakt, ze w RE4 nie mozna jednoczesnie strzelac i biegac dyskwalifikuje ta gre, jako nie majaca nic z zyciem wspolnego. Brawo dla pana!

Co do NFS:MW - demko mnie odrzucilo po 5 minutach. Az sie boje, co by bylo z fullem. Gierka MOIM ZDANIEM dla 8-O latkow podniecajacych sie resorakami smigajacymi po makiecie miasta. Wtorny produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie ma jakiegoś prostego sposobu na nabijanie notowań ? słyszałem coś o stadionie ale jakoś mi nie wychodzi ;)

 

ps. gra ma 1 POTĘŻNĄ WADE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie ma FERRARI ENZO ! najlepszego samochodu świata wg TOP GEAR (nie licze tego maserati które było zbudowane na podzespołach enzo ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony z tej gry, ktora przedstawia wyscigi samochodowe "jak w zyciu" rozumiem? Bo fakt, ze w RE4 nie mozna jednoczesnie strzelac i biegac dyskwalifikuje ta gre, jako nie majaca nic z zyciem wspolnego. Brawo dla pana!

Co do NFS:MW - demko mnie odrzucilo po 5 minutach. Az sie boje, co by bylo z fullem. Gierka MOIM ZDANIEM dla 8-O latkow podniecajacych sie resorakami smigajacymi po makiecie miasta. Wtorny produkt.

Poczułem się urażony :) Nie podniecam się resorakami tylko lubie samochody a że to egzotyki to nawet lepiej.

 

 

a nie ma jakiegoś prostego sposobu na nabijanie notowań ? słyszałem coś o stadionie ale jakoś mi nie wychodzi ;)

 

ps. gra ma 1 POTĘŻNĄ WADE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie ma FERRARI ENZO ! najlepszego samochodu świata wg TOP GEAR (nie licze tego maserati które było zbudowane na podzespołach enzo ;P)

Dlamnie to największa zaleta tego zestawu samochodów :D Wreszcie nie musze oglądać tych denerwujących ferrari, gdzie się nie rusze i czego na TV nie obejrze to słysze wiecznie "chciałbym mieć ferrari" "kupie ferrari" Ja tak mam że im popularniejsze tym bardziej mnie wkurza :D Dlatego nigdy nie chciałem mieć nokii B)

 

BTW Nie ma prostego sposobu, jak przez pierwsze 11 miejsc black list nie nauczyłeś się uciekać przed policją i robić ich w bambuko no to nie wiem jak uzbierasz 10 mln bez tracenia samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, ze gra jest bardzo srednia. Na poczatku byla swietna i mozna bylo grac na okraglo. Gdzies przy 30% gry powoli zaczelo sie nudzic, ale mozna bylo grac, ale od 40% gry to juz jest totalna padaka. Tak samo z reszta bylo z NFSU2. EA to mega komercha i swoimi grami wydawanymi co rok moze sie wypchac.

 

Zauwazylem jeszcze cos innego (przynajmniej u mnie). Gdy wlacze pierwszy raz i pogram chwile w kazdego najnowszego NFS'a to zawsze mysle sobie, ze to wlasnie jest najlepsza czesc serii, ale gdy troche dluzej pogram to zawsze jednak mysle, ze poprzednia byla lepsza :P

Edytowane przez FrIkO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...