Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wytrzymałem i skasowałem :P Miasto bez ludzi było nie grywalne :| MIałem chęć kogoś potrącić, albo chociaż spróbować ( komu by przeszkadzało, gdyby zastosowano patent z Middtown Madness ?)A jak przy 14% dorwała mnie policja, to już wogóle miałem dosyć :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja chcialem powrocic do gry ale nie potrafie. Pokonalem 2 na liscie i odrzucila mnie elo mlodziezowa atmosferka i fabulka dla amerykanskich gangatas. Do tego jak tu sie scigac z smiesznymi, odpicowanymi rozowymi furkami z mega spojlerami? Smiesznie one wygladaja i obrzydzaja gre. Monotonnosc na maxa... respekt dla tych co przeszedli te gre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialem powrocic do gry ale nie potrafie. Pokonalem 2 na liscie i odrzucila mnie elo mlodziezowa atmosferka i fabulka dla amerykanskich gangatas. Do tego jak tu sie scigac z smiesznymi, odpicowanymi rozowymi furkami z mega spojlerami? Smiesznie one wygladaja i obrzydzaja gre. Monotonnosc na maxa... respekt dla tych co przeszedli te gre...

Ja jakis czas temu doszedlem na 4 miejsce czarnej listy i jakos od tamtego czasu nie mam motywacji do dalszej gry... ;] W miedzy czasie zaliczam warrior within i podskrobuje obliviona, wiec mw musi uzbroic sie w cierpliwosc. ;]

Gl. przez 'notowania' odechcialo mi sie grac, zawsze mialem zaliczone misje i kamienie milowe, ale brakowalo mi notowan i musialem na sile je dobijac, co bylo bardzo uciazliwe i nie elo.

Czekam na u3, jak juz wies tuning to na calego. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od około dwóch dni wróciłem do gry po 3 miesięcznej przerwie i tak jak za pierwszym, kiedy ją zainstalowałem - podoba się i to bardzo ;) Tylko zobaczymy jak długo... :?

 

Nie rozumiem problemów z nabiciem notowań :huh: Od około 12 miejscja przechodząc do następnej pozycji na liście to akurat mam od razu zaliczone :smile2: Teraz będę walczył o 2 miejsce i notowania wymagane to coś kolo 7,5mln a mam już w tej chwili ponad 11mln B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disruptor widzisz ty czerpiesz przyjemnosc ze scigania sie z durnymi paczkozercami. A inny kochaja jazde na zlamanie karku, koszenie slupkow dla 0,0000001 sekundy ect.

BTW. Mialem save'a z drugim miejscem. Brakowalo mi notowan. Nie wiem jak ale szlag go trafil ( mw wywalalo blad profil jest uszkodzony ). W wolnej chwili bujam sie po kolejne fury :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od sterów, na najnowszych omegach jest opcja zmiany kolorów, kontrastu, etc. również dla trybu 3d

Tak faktycznie idzie rozjaśnić 3d ;]

moje niedopatrzenie.

Teraz mam pytanie zacząłem grać w gierkę wczoraj i nie rozumię tej fabuły na początku gry dlaczego to się powtarza?

Z tym wyścigiem, z tą plamą oleju, i uszkodzeniem auta?

I jak to jest na początku które mam miejsce na czarnej liście? 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak faktycznie idzie rozjaśnić 3d ;]

moje niedopatrzenie.

Teraz mam pytanie zacząłem grać w gierkę wczoraj i nie rozumię tej fabuły na początku gry dlaczego to się powtarza?

Z tym wyścigiem, z tą plamą oleju, i uszkodzeniem auta?

I jak to jest na początku które mam miejsce na czarnej liście? 1?

No bo nie patrzysz uważnie na napisy -_- Dwa razy lecisz żeby uzyskać wytłumaczenie dlaczego musisz jeździć puntem czy co tam kupiłeś, żeby zrozumieć skąd ta kasa, żeby zrozumieć dlaczego straciłeś importowaną beemke DTM edition :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disruptor widzisz ty czerpiesz przyjemnosc ze scigania sie z durnymi paczkozercami. A inny kochaja jazde na zlamanie karku, koszenie slupkow dla 0,0000001 sekundy ect.

Tyle, że ja właśnie nie za bardzo lubię ścigać się z durnymi paczkozercami a notowania i tak mam wysokie... :huh: Pierwsze co zaczynam to wyścigi, a dopiero potem zabawy z uszkadzaniem X samochodów policyjnych, omijaniu X blokad czy kolczatek, czy jeszcze coś tam innego ale problemu z notowaniami nie mam B) Tak samo nie ma problemu z notowaniami moja dziewczyna, która czasem pomyka sobie w tej grze :smile2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak faktycznie idzie rozjaśnić 3d ;]

Teraz mam pytanie zacząłem grać w gierkę wczoraj i nie rozumię tej fabuły na początku gry dlaczego to się powtarza?

Z tym wyścigiem, z tą plamą oleju, i uszkodzeniem auta?

I jak to jest na początku które mam miejsce na czarnej liście? 1?

Ołłł jee... Niezly jestes (chyba, ze jestes kobieta- to wszystko wyjasnia). Nie zrozumiec tak "zawilej" fabuly, ale serio- naprawde nie rozumiez, czy tylko udajesz, ze brak Ci mozgu?

Edytowane przez Muniol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam, czy to normalna w tej grze, że czesto migaja jakies texturki ?? takie jak jakies tablice inf. itp. bo mnie już krew zalewa....

czyzby artefakty? skrec troszke karte ;)

 

a tu link do filmiku z bmk'a http://videos.streetfire.net/hottestvideos...A0C379147E0.htm

Edytowane przez greg505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh miałem nadzieje że lepiej zrobią te BMW <_< No i w ogóle skąd EA wzieło ten denny dźwięk w BMW ? Między tym z filmiku a tym w grze jest ogromna różnica + to że w grze słychać wałki z hamowni ( to świszczenie spod kół ) w prawdzie można sobie wmawiać że to turbina lub kompresor ale te dwie rzeczy nie kręcą się w zależności od szybkości tylko zależnie od obrotów więc odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy komus udalo sie wlaczyc gre z obsluga dzwieku 5.1?

Przeczesalem temat i nic, ktos pytal o to ale nikt nie wyjasnil.

W windzie mam ustawione 5.1 ale to nic nie daje.

W grze moge tylko stereo ustawic.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh miałem nadzieje że lepiej zrobią te BMW <_< No i w ogóle skąd EA wzieło ten denny dźwięk w BMW ? Między tym z filmiku a tym w grze jest ogromna różnica + to że w grze słychać wałki z hamowni ( to świszczenie spod kół ) w prawdzie można sobie wmawiać że to turbina lub kompresor ale te dwie rzeczy nie kręcą się w zależności od szybkości tylko zależnie od obrotów więc odpada.

tu sie z toba zgadzam ;)

 

ale musisz przyznac (jesli slyszales B) ) ze Carrera GT im sie udala, dzwiek jest niemal identyczny jak w rzeczywistosci :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu sie z toba zgadzam ;)

 

ale musisz przyznac (jesli slyszales B) ) ze Carrera GT im sie udala, dzwiek jest niemal identyczny jak w rzeczywistosci :rolleyes:

No ba :D tak samo jak gallardo :) fajnie było po raz pierwszy usłyszeć jak działa silnik lamborghini :) nigdy wcześniej nie słyszałem go, chociaż za pierwszym razem troche dało odkurzaczem po uszach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie kiedy będą pierwsze info lub screeny z nowego NFS-a?

Most Wanted już zapowiedzieli w lutym 2005 a screeny dali już chyba w kwietniu lub maju 2005 a teraz jakoś cicho. Może, po ostatnich zwałach z engine w MW, teraz programości pomęczą się trochę więcej i gra wyjdzie na początku 2007, zamiast w listopadzie 2006r. Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie kiedy będą pierwsze info lub screeny z nowego NFS-a?

Most Wanted już zapowiedzieli w lutym 2005 a screeny dali już chyba w kwietniu lub maju 2005 a teraz jakoś cicho. Może, po ostatnich zwałach z engine w MW, teraz programości pomęczą się trochę więcej i gra wyjdzie na początku 2007, zamiast w listopadzie 2006r. Jak myślicie?

Całe info o nowym nfs (MW) było jeszcze w grudniu gościu :P w prawdzie dość skromne ale wiadomoło było mniej więcej co będzie. A info o NFS 10 nie ma bo do dzisiaj był 4 Sondy od EA games czyli nadal nie ma nawet pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z gra

Poprostu w najmniej oczekiwanych momentach gra wychodzi do Windowsa

zadnych bledow poprostu sie wylacza

CZasem po 5 min czasem po godzinie, różnie

Mial tak ktos moze i wie jak zaradzic?

84.12_forceware_winxp_english

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z gra

Poprostu w najmniej oczekiwanych momentach gra wychodzi do Windowsa

zadnych bledow poprostu sie wylacza

CZasem po 5 min czasem po godzinie, różnie

Mial tak ktos moze i wie jak zaradzic?

84.12_forceware_winxp_english

Jak podkręcałeś kompa to znaczy że przesadziłeś, wymień stery na 84.43 ja takie mam i gram. No a jak pirat to nie ma głupich gra skiepszczona :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6600gt(agp) 512ramu semp 2800@3400 detalą troszke brakuje do maksa ... idą mi klaty :/ u mojej laski na 6600gt(pcie) 1gb ramu semp 3000 idzie na maska, czy u mnie te klatki spowodowane sa za mala iloscia ramu ? :mur:

 

 

Pamięć fizyczna

W sumie 511 MB

Użytych 487 MB

Wolne 27 MB

Wykorzystanie 94 %

 

no chyba to przez pamiec, no chyba ze ten 6600GT(asus) sobie nie daje rady :(

Edytowane przez heryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj bardzo możliwe :D

 

u mnie na max detalach ze wszystkim, na congigu jak w sygnaturce przycina się gra co jakieś 10 sekund na 1 setna, dziko to wygląda, jakby w coś uderzył na drodze nietracąc prędkości, gram na medium detail no powiedzmy i jest bosko.

 

moim zdanie ogólnie źle zoptymalizowana bo z ps przeszła, gry co odrau na pc robią to z nimi problemów niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy umiecie korzystać ze "stron" na forum ? mi sie wydaje że nie bo ten problem był wałkowany dwa razy albo więcej i to przez takich jak wy <_<

 

Tak to wina RAM-u, uprzedzam wasze pytanie i mówie że optymalna ilość to 1,5GB a zalecana 2GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...