Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

nice ;] ...

 

rekordy prosze umieszczać razem ze screenem z wiadomych względów ...

 

rekord dodany do f.a.q - prosze o więcej rekordów... ;>

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam jak takie pauzy, o ktorych tu niektorzy pisza mialem w nfs7u1.Jade sobie prosta droga a tu sekundowa pauza i dalej jade.Mialem wtedy AMD1700@2100,512 DDR266, Shuttle'a AK32A V2.1 oraz dysk U6 Seagate'a 40 GB.Myslalem,ze mam za slaby sprzet do gry,ale jak sie okazalo to byla to wina sterow.Zmienilem na 4.2 i skok wydajnosciowy wzrosl o 50% i juz nie bylo pauz.Nawet pamietqm wynik w 3dmarku 2001 podskoczyl mi z 8100 na 8700,wiec pewnie uzywacie nietypowych sterownikow.W tej grze dla kart NV zalezeca sie 81.86 a dla Ati 5.10a Omeg. Jednak i tak najlepsze stery w historii do Ati to byly Catalisty 4.2 i 5.4 a do NV 71.89.Niestety - na tych sterach aqrat ta gra bedzie zwalniac,ale tylko ten needfor jak narazie (na 4.2 to pewnie nawet nie pojdzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam jak takie pauzy, o ktorych tu niektorzy pisza mialem w nfs7u1.Jade sobie prosta droga a tu sekundowa pauza i dalej jade.Mialem wtedy AMD1700@2100,512 DDR266, Shuttle'a AK32A V2.1 oraz dysk U6 Seagate'a 40 GB.Myslalem,ze mam za slaby sprzet do gry,ale jak sie okazalo to byla to wina sterow.Zmienilem na 4.2 i skok wydajnosciowy wzrosl o 50% i juz nie bylo pauz.Nawet pamietqm wynik w 3dmarku 2001 podskoczyl mi z 8100 na 8700,wiec pewnie uzywacie nietypowych sterownikow.W tej grze dla kart NV zalezeca sie 81.86 a dla Ati 5.10a Omeg. Jednak i tak najlepsze stery w historii do Ati to byly Catalisty 4.2 i 5.4 a do NV 71.89.Niestety - na tych sterach aqrat ta gra bedzie zwalniac,ale tylko ten needfor jak narazie (na 4.2 to pewnie nawet nie pojdzie)

Znowu nie masz racji.. bo większość posiadaczy NV jedzie na najnowszych czyli 81.94 . Zresztą sam próbowałem 3 różnych wersji i to samo było... Naprawdę wielce wątpliwe jest to, że powoduje to karta graficzna...

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla was (:P) link do pliku, który z wersji zwykłej zrobi Black Edition:

http://rapidshare.de/files/8125265/be_patch.rar.html

 

Proponuję dodać to do FAQ

U mnie to nie działa niestety :sad:

EDIT: Chyba jednak działa, bo w dowolnych wyścigach jest camaro SS, jednak w karierze nie mogę go kupić. Musiałbym od nowa rozpocząć karierę, żeby były dodatkowe wozy.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem wczoraj grać... mam szybkie pytanie:

Czy można jakoś przenieść ulepszone części na inny samochód? Jeździłem dotychczas TTką, całkiem fajnie stuningowana już jest i szybka... Teraz kupiłem Caymana i jest duuuużo wolniejszy... :? Czy trzeba go tuningować od początku?! Kasy strasznie mało cały czas mam... nie to co w NFSU, gdzie zawsze starczało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urzadzilem sobie maly poscig z Corvette'ami od niejakiego Crossa. Wjechalem na jakis stadion :blink: i tak sie zapatrzylem, ze niestety dorwali mnie :mur: A mialem juz nabite ponad 2 000 000 punktow :angry:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Byliscie juz tu? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem wczoraj grać... mam szybkie pytanie:

Czy można jakoś przenieść ulepszone części na inny samochód? Jeździłem dotychczas TTką, całkiem fajnie stuningowana już jest i szybka... Teraz kupiłem Caymana i jest duuuużo wolniejszy... :? Czy trzeba go tuningować od początku?! Kasy strasznie mało cały czas mam... nie to co w NFSU, gdzie zawsze starczało...

jak sobie wyobrazasz przeniesienie np. jakies czesci silnika z jednego do drugiego ? to one maja taki sam silnik ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sobie wyobrazasz przeniesienie np. jakies czesci silnika z jednego do drugiego ? to one maja taki sam silnik ??

no nie wiem... ale ta gra jest tak nierealistyczna, że wszystko może być możliwe... Chodziło mi po prostu o to, że nie mam teraz kasy na stuningowanie nowego wozu... W undergroundzie tej kasy było aż za dużo i tak się tylko pytam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, pokonalem tego pierwszego kolesia z listy ( #15 ) no i dostalem jego auto, i jaki jest sens kupowania auta w salonie skoro ja mam lepsze auto niz najlepsze ktore moge na tym etapie gry kupic ???

Masz tylko fart.

Jeszcze 14 ludzikow.

Mnie sie nie udalo wylosowac Caymana :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrociliscie uwage gdy podczas wyscigu korzystamy z skrotow, a jadacy przeciwnik za nami wybiera normalna droge i za chwile sie cofa by tez przejechac przez skrot przez co traci kilka sekund do nas (widac to dobrze na mapce obrazujacej pozycje wszystkich uczestnikow wyscigu). Za chwile jednak odpala silnik odrzutowy i w ciagu kilkunastu sekund nas dogania. Szkoda, ze tego nie poprawili bo juz w NFSU wystepowalo "nieziemskie" przyspieszenie wozow przeciwnika.

Pamietam taki wyscig w NFs:U lub U2 (juz nie pamietam)...bylo bodajze 6 okrazen...wyscig z GolfemGTI..przez 5 okrazen byl za mna zawsze 10-15 sekund...na ostatnim koleczku zawsze dostawal tkaiego kopa ze wygrywalem z przewaga max 2-3s :|

ta dragi to ekstra super sa omg chyba idiota to wymyslal...

przeciez to chore jest wlasnie 1241413523523 razy przejechalem drag o 9 miejsce i kuFAAAa przeciez sie tego przejsc nieda -.- Jakbym nie robil to ciezarowka ktora przejezdza przedemna (skrzyzowanie) pod koniec trasy to zawsze we mnie walnie rotfl... bez kitu jade szybko to zaczepi mnie tylko kawalek, jade szybciej tez mnie zaczepi!! Staram sie zwolnic przed ta ciezarowka.... zal? ona tez zwalnia (moge tak przejechac ale przeciwnik mnie wyprzedza) najlepsze jest to ze gdybym mogl wjechac na chodnik juz dawno bym wygral. Ja niestety wpiernicze sie w samochod zawsze a komputerek przejedzie sobie chodnikiem i ominie go (ja oczywiscie nie moge)

 

update udalo sie.... -.- ;d

To ja jakis elo i pro jestem bo przeszedlem to za pierwszym razem (moze fuX:P)...ale DRAGi to zawsze byly moje ulibione wyscigi w Undergroundach..no i tu tez :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dragow to te na poczatku sa w miare latwe, ale pozniej jest kilka na ktorych mozna sie zdenerwowac. Niektorych trzeba sie prawie na pamiec nauczyc zeby przejsc. Jestem juz czwarty na liscie wiec wiem co mowie ;) ....coraz blizej do "revenge" na Razorku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu nie masz racji.. bo większość posiadaczy NV jedzie na najnowszych czyli 81.94 . Zresztą sam próbowałem 3 różnych wersji i to samo było... Naprawdę wielce wątpliwe jest to, że powoduje to karta graficzna...

 

pozdro.

To na pewno nie jest wina karty, jedyne co moze się zdażyć to blue screen, no przynajmniej ja czasami mam takie zonki :/

 

Co do dragow to te na poczatku sa w miare latwe, ale pozniej jest kilka na ktorych mozna sie zdenerwowac. Niektorych trzeba sie prawie na pamiec nauczyc zeby przejsc. Jestem juz czwarty na liscie wiec wiem co mowie ;) ....coraz blizej do "revenge" na Razorku ;)

Moge podtwierdzić :D też jestem czwarty i robienie kamieni milowych dla 3 to MA SA KRA ! nie ma bata żeby się udało. Dzisiaj przez 2 godziny z sąsiadem próbowaliśmy to zrobić ale on nie potrafi manewrować tak jak ja a ja nie potrafie gubić policji tak jak on :/ Wiecie że gostek ma właściwości magiczne <rotfl> jak zacznie się pościg to ja nie daje rady zgubić psów a on nie dość że gubi to ma problem ze znalezieniem ich :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie wqrza jazda po mapce i szukanie jakis lokalnych wyscigow. a drugie co mnie wqrza to te "przyciachy" co jakis czas - na 100% nie jest to spadek FPS , wyglada to tak jakby ramu za malo, badz dysk zamulal :angry:

Ciezka ta gra, no nie ? :)

Ale sie dziwic jak w Domma 3 ludzie mieli problemy :P

Stary masz mapke i sobie GPS wlaczasz. Slepy trafi tam gdzie chce !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie jestem zdenerwowany !!! niemoge z murzynem wygrac z 9 listy moim caymanem jego mitshubiszi :D i na każdym zakręci moje autko robi obrót o 360 stopni, i jak to rzejśc, w dodatku przeciwnik jedzie średnio na tych ostrych zakrętach ponad 160km/h LOL na co ja trafiłem, jeny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie wqrza jazda po mapce i szukanie jakis lokalnych wyscigow. a drugie co mnie wqrza to te "przyciachy" co jakis czas - na 100% nie jest to spadek FPS , wyglada to tak jakby ramu za malo, badz dysk zamulal :angry:

Ja nie jezdze po miescie szukajac wyscigow tylko wracam do garazu i stamtad wybieram black liste i wyscig w ktorym chce uczestniczyc. Jazdy dowolnej po miescie uzywam tylko gdy chce kupic nowy wozek lub zrobic upgrade starego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol... po co wracac do grazu. Podczas jazdy wciskacie "b" i wybieracie wyscig ktory chcecie jechac, skonczycie go to znowu "b" i kolejny... wlasnie rozwalilem tego Koreanca... ani jednej fury jeszcze nie trafilem ;/., Poscigi z policja roxuja, ale strasznie mnie nudza wyscigi zwykle. Bo ile to mozne jechac te same kolka? Albo drugi wyscig z koreancem, chyba z 10 minut go jechalem, 3 okrazenia i jedno dlugosci dwoch sprintow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ściągnąłem sobie demo (dopiero :) ) ważące 557,339 KB. Jest to plik .exe.

Podczas rozpakowywania WinZipem wyskakuje błąd:

 

Extracting to "K:\unzip\"

Use Path: yes Overlay Files: no

Extracting 0compressed.zip

Error: invalid compressed data to inflate

Extracting AutoRun.bmp

Extracting autorun.cfg

Extracting Slide_000.bmp

Extracting Slide_001.bmp

Extracting Slide_002.bmp

Extracting AutoRun.exe

Extracting autorun.inf

Extracting AutoRunGUI.dll

Extracting common_filelist.txt

Extracting DSETUP.dll

Extracting dsetup32.dll

Extracting DXSETUP.exe

Extracting dxupdate.cab

Extracting Jun2005_d3dx9_26_x86.cab

Extracting eauninstall.exe

Extracting NFSMW_icon.ico

Extracting safemode_inst.exe

Extracting server.cfg

Extracting server.dll

CRC check failed

Error: Unable to extract "K:\unzip\server.dll".

 

The size of the extracted file (380901) does not match the uncompressed size (380928) recorded in the Zip file

Extracting shell_inst.exe

Extracting speedDemo.exe

Extracting readme.txt

Extracting Localization.ini

 

 

Jak zrobić żeby normalnie się rozpakowało do końca i zainstalowało ??

O co chodzi z tym CRC ?

Mam XP z SP1 directX 9.0c

 

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Pawlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje ze czasem nie moge skonczyc tych Eventsow...po prostu gubie policje..i musze albo na nich czekac albo sie wracac :/..do tego nie chca mi robic blokad z kolczatek..a przydalyby sie ze dwie zebym mogl zaliczyc eventa (omin 2 kolczatki)...troche lepiej jest jak sie ma 3 gwiazdki bo mozna jechac caly czas pelnym gwizdkiem i "W miare" policja sie nie gubi..no i nawet blokady z radiowozow sa czesto ;]....ale tez jezdzenie po miescie carem z 3 gwiazdkami to lipa

 

sory za okreslenie gwiazdki..chodzi o ten "plomyk" w lewym dolnym rogu..zostalo mi z GTA :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...