Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce sie przechwalac, ale mi w jednym poscigu Astonem DB9 udalo sie wykrecic ponad 2mln 700tys bounty. Wniosek jest taki, ze przy odrobinie farta da sie sporo wykrecic :D A Wy jak myslicie, sporo? :-P

 

A gre wczoraj skonczylem, zakonczenie i filmik koncowy wg mnie fatalne :-| . Nagle jakas droga sie odblokowuje tylko po to zeby przeskoczyc przez ten zarwany most. A jak juz potem jezdzimy to ona znowu jest zablokowana, jak dla mnie, bez sensu...

 

Odnosnie stylu jazdy Razora to ja wszystko oprocz Draga przejechalem za pierwszym razem, wiec jakichs cudow nie wyczynial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełny max, to jasne że nie pójdzie na 6600GT, będzie z wyłączonymi cieniami i AA na 1/3, ale to i tak ładnie wygląda. Ja gram 1024/768 AA off, Anizo i cienie na off, reszta max lub 3/4 i jest około 40fps, więc na 6600GT powinno pójść jeszcze z AA.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w jednym poscigu Astonem DB9 udalo sie wykrecic ponad 2mln 700tys bounty

A może screena z kartoteki wykroczeń? Możnaby oprócz maks speed zrobić ranking max bounty w jednym wyścigu.

 

timmon24 ja jade na omegach 2.6.75a

 

WDK ilość pamięci jaką zajmuje gra zależy od ustawień grafiki. U mnie na przykład gra pochłania zaledwie 260MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WDK ilość pamięci jaką zajmuje gra zależy od ustawień grafiki. U mnie na przykład gra pochłania zaledwie 260MB.

Właśnie o to mi chodziło, że z 512 ram można pograć w 800x600, a w 1024/768 już nie bardzo, nie tylko jakość tekstur ma wpływ na ramożerność, rozdzielczość także.

 

Walczę o 5. pozycję i zaczęły się schody. Jak już uzbieram notowania i szkody to jest taki kocioł, że przez nieuwagę pakuję się na kolczatkę, a z daleka wydaje mi się, że to zwykła blokada.

 

Lamboghini Gallardo czy jakoś tam jest znacznie szybszy od poprzednich wozów, wreszcie czuć różnicę, a na gliny i tak używam lancera, bo dobrze po trawie jeździ.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kev mam i probowalem juz wszystkiego wlacznie z szuflowaniem sterami, ale te spadki ma taka ilosc osob ze sadze iz jest to raczej wina engine'u gry. I tak gre przemeczylem zobaczymy co ciekawego wniesie wspomniany juz przez kogos patch od EA.

 

@WDK a to sorry zle Cie zrozumialem. Hehe znam to uczucie ja juz potem zapobiegawczo przed jakims zakretem czy na wzniesieniu wlaczalem spowalniacza co by sie nie nadziac na kolczatke, a czasem nawet po wlaczeniu ciezko bylo sie przebic przez "ołowiane" corvetty czy suvy. Tez przesiadlem sie na Gallardo i wrzucilem do niego kilka unikalnych czesci poprawiajacych osiagi. Rzeczywiscie przyspiesza niesamowicie zwlaszcza do ok 250kmh. Bujal mi sie do ok 370kmh ale nie ma o czym mowic skoro juz ktos tu prawie cztery stówy prezentowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeinstalowalem stery i odziwo gra odpalila

 

Mam pytanie jak przekopiowac save do gry aby działału.Znalazlem coś takiego save 100 % plik ghost ale ma 62 kb hmm troche podejzane .Do pliku dolaczony byl taki opis niestety po niem :

 

Das ist ein 100% Savegame ,

ohne jegliche Cheats durchgespielt .

 

Kopiere die "ghost" Datei in dein "Eigene Dateien/NFS Most Wanted/ghost" Ordner

Spiel Starten

und Spass haben !

 

 

Jesli moze ktos mi objaśnić o co w tym chdozi bede bardzo wdzieczny

Edytowane przez timmon24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest. Od pewnego momentu gra znacznie bardziej staje się trudniejsza. Policja nie jest już taką ciapą, samochody przeciwników są szybsze a ruch uliczny staje się coraz bardziej natrętny. Myślę że to nie przypadek. No, ale co mamy robić? Pozostaje nam tylko ściskać zęby i grać aż wygramy ;) Obecnie jest na 6 pozycji w BL (będę się teraz ścigać z kolesiem co mam Lambo) i nie wiem czy mój SL 500 z unikatowymi częściami sobie poradzi <_< Myślę że jakoś tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też teraz będe się ścigał z tym co ma lambo ;] zobaczymy czy mój Cayman sobie poradzi :D a jak nie to gotowy do akcji czeka Aston Martin :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Das ist ein 100% Savegame ,

ohne jegliche Cheats durchgespielt .

 

Kopiere die "ghost" Datei in dein "Eigene Dateien/NFS Most Wanted/ghost" Ordner

Spiel Starten

und Spass haben !

Jesli moze ktos mi objaśnić o co w tym chdozi bede bardzo wdzieczny

Jest to save gry ukończonej w 100% dez żadnych cheat`ów.

Skopiuj go do "moje dokumenty/NFS MW/ghost" i baw się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus mi się nie podobał - nic rewelacyjnego. Polecam SL500 - po podrasowaniu rewelacja jeśli chodzi o prowadzenie i osiągi, oraz Gallardo za swoje niesamowite prowadzenie i jesli chodzi o uciekanie policji (rewelacujnie taranuje radiowozy :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem już troszkę w tego NFSa i stwięrdzam że to dobra i kręcąca gra. Ładnie się zaczyna, ciekawa łabuła. Nie podoba mi się np. Fiat Punto, fe, powinien być też Golf IV (jakoś V mi niezbyt się podoba), a gdzie jest moja ulubiona Honda Civic? Ale na te drobiazgi można przymknąć oko. Idę pograć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie coś ciekawego o Lotusie Eliese? Mam zamiar sobie takowego kupić (w nfs'ie... a szkoda :D )

Śmiało łykaj. Pisałem wyżej o nim. Po tuningu jeździ podobnie do cayman'a.

 

Jeśli chodzi o modele aut to chętnie widział bym tu jakiegoś maserati.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mistrzowie mam kilka pytan, bo przeszedlem 40% gry mam pewne watpliwosci ;)

- spowalniacz niby b ale nigdy mi nie dziala trzeba go uzywac w okreslonych sytuacjach ?

- unikatowe czesci sa dostapne w zapleczu warztatow czy gdzie one laduja ?

- czy moding najszybszych aut duzo daje czy te 4 paski to jest max ? - golf od poczatku nonstop upgrade ;]

chce sie pobawic teraz z policja bo same wyscigi sa za proste a bez jednej z tych rzeczy raczej mi ciezko bedzie ;)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12s ale ta masa mapa i ten sam samochód ? :) bo coś mi tu śmierdzi :D

Raczej nie :P Auto to Golf a mapa nie wiem jaka :P Po prostu zaczęli mnie gonić to uciekłem :) Trzeba było być bardziej precyzyjnym i powiedzieć czym i gdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...