Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

panowie powiedzcie mi jak to jest w tej grze jestem na 13 miejscu na blacklist a nadal nie mam kasy by kupic sobie cos dobrego ciagle jade Fiatem Punto bo kur.. na nic innego mnie nie stac . Jak zarobić kase by kupic sobie lepszą fure?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie z cyklu "tylko się nie śmiać": Mam już jedno auto trochę stuningowane. Kupiłem jako drugie Suprę i ona mi kompletnie nie odpowiada. Tylny napęd bez tuningu auta jest ciężki w opanowaniu - a kaski na tuning tej wanny mi szkoda. Można auto sprzedać i odzyskać pieniądze? Gdzie się to robi?

 

Czy jeśli wygram wyścig z kolesiem/panną z czarnej listy to dobywam jego auto?

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swojej kancipaie... wciskasz esc, i tam maasz opcje zeby isc do kryjówki... i potem wybierz samochod chyba i tam jak sie wcisnie "1" to sie sprzeda. Mam nadzieje ze cos zrozumiales z mojego belkotu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zolw Ha ja leciałem lexusem do szóstego miejsca i było ok. Zawsze możesz mieć fart i wylosowac fure gościa z którym wygraleś. Kase możesz zarobić jedynie zaliczając niewykonane wyścigi dla gościa z nr 15 i 14 z BL. Innego sposobuchyba nie ma.

 

@AndyN było już o tym dostajesz auto pokonanego jeżeli je wylosujesz tylko i wyłacznie wtedy.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opor przy aresztowaniu zaliczasz w momencie gdy zaczyna sie ladowac niebieski pasek u dolu ekranu i napis oczekiwanie czyli poprostu jak radiowoz straci Cie z pola widzenia.

Edytowane przez KEILTNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem ponad 4mln total bonty w poscigu ponad 40 minut, niestety wepchneli mnie na spike stripa i koniec.

 

apropo, ciezko jest uciec po pokonaniu razora w bmw m3 gtr ( 6 poziom poscigu) do mostu i big jump - (tyle wiem bo dzwoni telefon i mia wyjasnia co i jak ale tam nie dojechalem jeszcze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mnie irytuje w tej grze?

Mam caymana stunigngowanego max jaki moze byc przy 42% jade sobie koło 230km/h po chwili patrze dojezdza do mnie radiowoz (ten z I poziomu) wiec ja rura do przodu a ten super hiper szybki wielki ponad 2 tonowy sedan jedzie rowno ze mna do 300km/h i nie straszne mu to ze ja mam porsche tuningowane a on ponad 2 tonowego kolosa i moc o dobre 40% mniejsza niz ja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak zaliczam kamienie milowe przed Mingiem to musze wytrzymać 7 min pościgu ... ale zawsze mi w którymś momencie wyskakuje coś C++ coś tam błąd i mnie szlag trafia ... macie coś na ten błąd? jakiś sposób ;]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

 

jestem el0 ;] pobijcie mój rekord :D

 

sorki za takiego małego screena ale nie moge znaleźć photoshopa ;] a paint sobie nie radzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem i mam nadzieje, ze mnie nie zlinczujecie... :)

Wczoraj szukalem przez 20 minut w tym temacie informacji opnosnie tego ile wpisac w rejestrze przy "CacheSize" i znalazlem. Ale okazalo sie, ze to nie poprawia, a pogarsza wydajnosc, wiec chcialem zmienic na default, ale nigdzie nie zapisalem ile to bylo... :/

Moze ktos mogly mi podac? Mam 512 MB (jak w podpisie). Wielkie dzieki!

 

A gra jak dla mnie swietna - o wiele mniej meczaca niz U2. I ladniejsza! :)

 

ps. Ta wartosc znajduje sie w regedit pod kluczem HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES\Need for Speed Most Wanted

Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to już było ale można w rejestrze wyłączyć ten cholerny motion blur.gra wygląda wtedy cudownie!!

 

jakby co,to macie program którym można automatycznie włączyć i wyłączyć motion blur

 

http://rapidshare.de/files/8247947/nfs-mw_no_blur.zip.html

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem i mam nadzieje, ze mnie nie zlinczujecie... :)

Wczoraj szukalem przez 20 minut w tym temacie informacji opnosnie tego ile wpisac w rejestrze przy "CacheSize" i znalazlem. Ale okazalo sie, ze to nie poprawia, a pogarsza wydajnosc, wiec chcialem zmienic na default, ale nigdzie nie zapisalem ile to bylo... :/

Moze ktos mogly mi podac? Mam 512 MB (jak w podpisie). Wielkie dzieki!

 

A gra jak dla mnie swietna - o wiele mniej meczaca niz U2. I ladniejsza! :)

 

ps. Ta wartosc znajduje sie w regedit pod kluczem HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES\Need for Speed Most Wanted

ja mam taką wartość: 3044530176

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety to co mi ktos podpowiedzial czyli reinstalacja gry nic nie pomogla, ciagle filmy maja niesamowita czkawke :/ gra traci sens bez filmow nie ma klimatu

 

znalazlem tez drugi problem, LAN nie dziala, tzn kolega zaklada gre ale ja nie widze jego gry i na odwrot

 

probowalismy we trzech na LANie zakladac i dolanczac sie do gier ale nie widac serwerow

 

pomocy! :sad:

zainstalowanie ponownie oprogramowania do karty graficznej poprawilo ten problem, juz wszystko dziala ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...