Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam problem... bo o ile gra mi chodzi plynnie to filmiki mozna powiedziec w ogole... strasznie tna z trudem je moge wylaczyc... nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje? to moze byc wina grafiki? mam geforca fx 5200... z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem... bo o ile gra mi chodzi plynnie to filmiki mozna powiedziec w ogole... strasznie tna z trudem je moge wylaczyc... nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje? to moze byc wina grafiki? mam geforca fx 5200... z gory dziekuje

Spróbuj zainstalować stery do płyty głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem przycinki, ale....zninęły. Nie wiem co zrobiłem, nie mam już ŻADNYCH, a posiadałem dokładnie takie jak wy. To co ja kombinowałem ostatnio to tylko odkręcenie proca (?) zdefragmentowanie dysku, i wymuszenie 100Hz na monotorze, może to wam pomoże :)

 

W każdym razie jestem już 4. Viper jest niesamowity, dla mnie lepszy od Gallardo, któy był moim faworytetm ostatnio,

 

pozdro 4fall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomal... poziom poszukiwania zalezy od tego, jak dlugo sie scigasz... po lewej stronie masz takie ogniki... maxymalnie moze ich byc 5(5x). Zwiekszasz je poprostu uciekajac przed policja - im dluzej ucziekasz, tym wiekszy stopien poszukiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest mozliwe ;] zaczeli mnie scigac w czasie jakiegos wyscigu i ich zgubilem jeszcze w czasie jego trwania i jak przekroczylem mete to mialem tylko cooldowna a wtedy czas sie nie liczy :)

No to konkurencje na najkrótszy pościg można już chyba uznać za zamknięta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ostatnio dziwna sytuacje. Jezdze sobie moim nowo zakupionym Mustangiem GT w poszukiwaniu policji. Po znalezieniu gliniarza przystapilem do ucieczki. Zaznaczam, ze byla to bryczka prosto od dilera wiec poziom plomienia rownal sie jeden. Po kilkudziesieciu sekundach poscigu przywalilem w nadjezdzajacy woz policyjny i moim oczom ukazal sie wydzial poscigowy Cross'a, a plomien od razu wskoczyl na wartos piec :blink: Nie wiem jak to tlumaczyc, pewnie bylo to spowodowane jakims bugiem. Tak bardzo sie ucieszylem, ze od razu zalicze wszystkie kamienie milowe i z tej radochy stracilem koncentracje co przelozylo sie na moja slabsza jazde wskutek czego zostalem zlapany :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka moich uwag co do gierki:

 

Plusy:

1. Grafika całkiem ładna

2. Wreszcie nie zatrzymuję się w miejscu jak przywalam w coś jak przystanek.

3. Bardzo fajnie zrobione pościgi, Pursiut Breakery to naprawdę dobry pomysł.

4. Można jeździć samochodem który wygląda jak stock, wygląd fury to tylko widzimisię gracza, i to mi się bardzo podoba.

 

Minusy

1. Totalnie zchrzanione menu. Czemu skoro mam dużą klawiaturę z i do tego jeszcze myszkę z 3 przyciskami i rolką, a na moim ekranie mógłbym czytelnie wyświetlić na raz wszystkie możliwe opcje w grze, to czemu muszę przewijać jakieś durne animowane paski z opcjami i przedzierać się przez kilka ekranów żeby do czegoś dotrzeć?

Jest to w sumie pytanie retoryczne, bo gra była robiona też konsolę i żeby tępy amerykaniec umiał ją obsłużyć za pomocą 4 strzałek i 2 przycisków funkcyjnych na gamepadzie obserwując obraz w marnej rozdziałce na telewizorze. To nie jest jednak dla mnie usprawiedliwienie. Mogli przecież zrobić 2 wersje menu - dla PC i konsoli - przecież to nie wpływa na możliwości gry.

2. Mogłaby być opcja włączająca/wyłączająca zniszczenia. Wtedy zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy zniszczeń byliby zadowoleni. Było tak w jakiejś części NFS'a, nie pamiętam w której.

3. Brak jakiegoś helpa, czy czegoś w tym stylu. Trochę już pograłem, ale ni cholery nie mogę na przykład dojść do tego jak zdobyć przewinienie "Reckless Driving" w pościgu.

----

 

Jak widać, więcej plusów niż minusów. Do menu można się przyzwyczaić, reszta to właściwie "wishlist".

Edytowane przez Plasma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pisze tak w moim błędzie:

 

Wystąpił problem z aplikacją speed.exe i zostanie oina zamknięta.

Przepraszamy za kłopoty.

 

Jeżeli jesteś w trakcie pracy,nad którymi pracujesz , mogły zostać utracone.

 

Przekaż o tym problemie firmie Microsoft.

Utworzyliśmy raport o błędach, który możesz nam przysłać.Raport ten zostanie potraktowany poufnie i anonimowo.

 

I mam opcje Debuguj, Wyślij raport o błędach, Nie wysyłaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Mogłaby być opcja włączająca/wyłączająca zniszczenia. Wtedy zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy zniszczeń byliby zadowoleni. Było tak w jakiejś części NFS'a, nie pamiętam w której.

3. Brak jakiegoś helpa, czy czegoś w tym stylu. Trochę już pograłem, ale ni cholery nie mogę na przykład dojść do tego jak zdobyć przewinienie "Reckless Driving" w pościgu.

2. Chyba jest taka opcja w ustawieniach gry.

3. Co do nieostrożnej jazdy to sa różne opinie, podobno trzeba zjechać na pobocze zaraz po rozpoczęciu pościgu. Ale mnie osobiście wydaje się że trzeba śmignąć koło radiowozu z bardzo dużą prędkością. Piszę to na podstawie wlasnych obserwacji jedynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o zniszczenia wpływające na prowadzenie się samochodu. Jak masz rozwalony silnik to ledwo co jedziesz, jak zawieszenie to samochód kiepsko skręca, itp. Opcjał zniszczeń w NFS:MW służy do włączenia takich efektów jak rozbite szyby, rysy po pokach samochodu, itp, które samoczynnie znikają po powrocie do menu i które nie mają wpływu na zachowanie się samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Mam 4CD NFS MW i z innego zrodla bonus DVD i jak teraz zainstalowac ten bonus? Na plytce sa tylko pliki jak na zwyklej plycie DVD z filmem. Help!!

 

musisz zainstalować program Power DVD i włączyć tą płytę bonusową ...

 

a tak btw było już o tym kilka stron wcześniej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe,nie slyszalem ze mozna wlaczyc zniszczenia,moze powiesz gdzie?Byloby milo :)

Opcje/Gra/Uszkodzenia samochodu

 

Chodziło mi o zniszczenia wpływające na prowadzenie się samochodu. Jak masz rozwalony silnik to ledwo co jedziesz, jak zawieszenie to samochód kiepsko skręca, itp. Opcjał zniszczeń w NFS:MW służy do włączenia takich efektów jak rozbite szyby, rysy po pokach samochodu, itp, które samoczynnie znikają po powrocie do menu i które nie mają wpływu na zachowanie się samochodu.

Hehe to troche źle sprecyzowałeś o co Ci chodzi. Pytałeś o opcje to napisałem, że taka jest. Wiesz narzekanie na brak opcji właczającej/wyłaczającej coś, czego wiesz, że wogóle nie ma jest troszeczke bez sensu. O tym dlaczego ich nie ma było już wielokrotnie w tym temacie. A tak btw wjechałeś już może na kolczatke? Auto po tym dość kiepsko skręca. Ciekaw jestem kto by w to gral jakby dopiero co kupione za ciezkie pieniądze lambo trzeba było oddać do kasacji po czołówce z ciezarówką. Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest mozliwe ;] zaczeli mnie scigac w czasie jakiegos wyscigu i ich zgubilem jeszcze w czasie jego trwania i jak przekroczylem mete to mialem tylko cooldowna a wtedy czas sie nie liczy :)

wcale nie ;P można jeszcze odrazu po rozpoczęciu pościgu (należy wyczuć moment) nacisnąc enter i wychodzi na to samo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry to mam mieszane uczucia. Miałem nadzieję że będzie to coś w stylu hot pursuit, a tu kolejny underground z tą różnicą że wózki z odrobinę wyższej półki.

Gra sama w sobie mi się podoba (szczególnie fury), reszta obleci.

 

Mówiąc krótko jeśli miałby to być kolejny underground to polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba cos ci sie pomylilo :lol: przeciez to taki ulepszony hot porsuit... plus ten tuning... a tunignowac nie trzeba. Wszystko jest jak w HP, tylko tutaj masz miasto po ktorym mozesz jezdzic i tuning (do tego nie musisz jezdzic po miescie, mozesz wybierac wyscigi perfidnie z menu + tunign nie jest konieczny). Wiec w czym problem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiedzialem, gralem i wyszlo samo z siebie, ze uci9eklem zanim zaczeli mnie scigac.

Tiaaaaa a swistaka posadzili... :)

 

1. a gdzie wykroczenia?

2. wystarczy odpalic photoshopa (albo cos innego) mocno rozjasnic twoj gfx i dokladnie se oblookac

3. od kiedy w wynikach (nfsmw) znak rozdzielajacy sekundy od setnych jest kropka? (u ciebie jest) jest to przecinek , a nie kropka . ( http://img20.imageshack.us/my.php?image=lolek9bl.jpg )

4. pasek oczekiwania na 1x to zawsze 12s!

5. tak wiec i wyszlo samo z siebie (przy pomocy photoshop'a)

 

papa...

Edytowane przez Cyber-Punx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mierz ludzi swoja miara, bo nie tendy droga. najbardziej zaawansowanym progrmem graficznym na moim kompie jest mspaint.

kropke mam zawsze, nawet tutaj i nei wiem czym jest to spowodowane:

http://img46.imageshack.us/my.php?image=kaiser1vw.jpg

 

 

ciekawi mnie ktory to zalozyl sobie nowe konto, zeby cos takiego napisac, bo dolaczenie 10 minut przed napisaniem posta jest dosc ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...