Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

nie mierz ludzi swoja miara, bo nie tendy droga. najbardziej zaawansowanym progrmem graficznym na moim kompie jest mspaint.

kropke mam zawsze, nawet tutaj i nei wiem czym jest to spowodowane:

http://img46.imageshack.us/my.php?image=kaiser1vw.jpg

ciekawi mnie ktory to zalozyl sobie nowe konto, zeby cos takiego napisac, bo dolaczenie 10 minut przed napisaniem posta jest dosc ciekawe.

Hehe... prawda boli?

 

Kiedys bylem na tym forum ale czasu nie mam wiec nie przesiaduje (zeby poczytac nie musze sie rejestrowac)

A zarejestrowalem sie bo nie wytrzymalem i musialem napisac ze [ciach!]ly opowiadasz...

 

tak wiec papa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... prawda boli?

 

Kiedys bylem na tym forum ale czasu nie mam wiec nie przesiaduje (zeby poczytac nie musze sie rejestrowac)

A zarejestrowalem sie bo nie wytrzymalem i musialem napisac ze [ciach!]ly opowiadasz...

 

tak wiec papa...

odwal się od Niemca :blink: ta gra ma kilka bugów więc dopóty nie wyjdzie patch dopóki będziemy mieli takie niespodzianki ...

 

dzisiaj spróbuje zrobić tak jak on to opisał a jeżeli mi się uda ;] to ty będziesz meFą ;>

 

a co do dziwnych rzeczy to powiem tak (nie zrobiłem filmiku bo jakoś zaskoczło mnie to ;])

 

uciekam sobie przed policją na autostradzia a tu nagle wskakuje ,lecę awałek i zachaczam o radiowóz ;] jeżeli ktoś grał w THPS albo jeździ na desce to wie ... . ZRROBIŁEM KICKFLIPA !!! :razz: ale naprawde śmiesznie to wyglądało bo wylądowałem idealnie na kołach ...

 

hehe moje 12 s pościgu jest nie do pobicia :)

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holender mam taki problem , chciałem sobie włączyć NFS'a i tu chodze a mam taki napis : Stworzyć nowy profil bla bla bla , mimo ze mialem już profil , to oznacza że wywaliło mi save'a mojego oO miałem 40 % gry i tu taki zonk ? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holender mam taki problem , chciałem sobie włączyć NFS'a i tu chodze a mam taki napis : Stworzyć nowy profil bla bla bla , mimo ze mialem już profil , to oznacza że wywaliło mi save'a mojego oO miałem 40 % gry i tu taki zonk ? :mur:

Profile z NFS MW są w folderze MOje dokumenty, jeśli go tam nie ma to na to wygląda ze go wywaliłeś lub ktoś usuną, a moze robiłeś reinstalkę systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Co myślicie o mojej bryce?

Felgi OK.

Lotka z tylu totalne wiesniactwo

Maska jeszcze gorzej

Wlot na dachu gdyby byl z blachy i kolorze nadwozia a nie kompozytu to bylby OK, a tak jest wiesniacki.

Kolor nadwozia fajny gdyby wlasnie nie te kompozyty bo sie strasznie gryza.

No i te plomienie :D

Pomalowalbys w plomienie swojego osobistycznego porszaka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, którzy mają sprzęt podobny do mojego i wyżej a narzekają na mało przyjemne spadki klatek, są chorzy i mdleją gdy muszą zmniejszać detale. Jest jedna opcja graficzna, która załatwia sprawę. Są to odbicia na karoserii. Tylko i wyłącznie ta opcja. Wystarczy zmniejszyć o jeden stopień. Stracicie niewiele a zyskacie płynność tam gdzie wcześniej gra haczyła np: podczas pościgu po centrum miasta z dużą ilością innych wozów.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, którzy mają sprzęt podobny do mojego i wyżej a narzekają na mało przyjemne spadki klatek, są chorzy i mdleją gdy muszą zmniejszać detale. Jest jedna opcja graficzna, która załatwia sprawę. Są to odbicia na karoserii. Tylko i wyłącznie ta opcja. Wystarczy zmniejszyć o jeden stopień. Stracicie niewiele a zyskacie płynność tam gdzie wcześniej gra haczyła np: podczas pościgu po centrum miasta z dużą ilością innych wozów.

Tak to sobie pomaluj samochód na chromowo a poźniej zmniejsz i powiększ te detale i zobaczysz różnicę. Przy cieniach jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba cos ci sie pomylilo :lol: przeciez to taki ulepszony hot porsuit... plus ten tuning... a tunignowac nie trzeba. Wszystko jest jak w HP, tylko tutaj masz miasto po ktorym mozesz jezdzic i tuning (do tego nie musisz jezdzic po miescie, mozesz wybierac wyscigi perfidnie z menu + tunign nie jest konieczny). Wiec w czym problem? ;)

A teraz wymienie szczegoly ktorymi rozni sie od Undergrounda

- policja

- jazda w dzien.

 

Mnie rowniez bardziej przypomina undegrounda niz HP.

A przyznam, ze HP 1 i 2 sa o wiele lepsze od U1 i 2 przynajmniej w moich oczach.

Nie wiem czemu ale sama rozgrywka w tych ostatnich "tuningowych" NFSach jest o wiele nudniejsza od poprzednich czesci.

Ta czesc jeszcze sie ratuje swietnymi (czasami) poscigami. I na plus dla mnie jest to, ze nie trzeba obwieszac samochodu jak choinki aby mozna bylo przechodzic gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogatsi o doświadczenia z dotychczasowej gry powiedzcie, którym autem najlepiej się jeździ?

 

Jako pierwsze wybrałem Cobalta, jest już trochę stuningowany. Kupiłem jako drugi Suprę ale w ogóle mi nie pasuje więc ją sprzedałem (nieźle na tym straciłem :( ).

 

Które auto jest godne polecenia? Jestem na jakimś 11-12 miejscu. Ford Mustang chodzi mi po głowie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho najlepsza i najszybsza bryka to lambo murcielago ,ale to juz pod koniec gry :D Na twoim poziomie AndyN to polecam lancer'a evo albo cayman'a ,ale lancer lepszy ze wzgledu na 4x4 B) pozdrawiam

Ja wlasnie smigam teraz EVO i musze przyznac, ze niezle sie trzyma drogi i niezle rusza dzieki napedowi 4x4.

Nie mam niestety porownania z Caymanem ale skoto mowisz, ze EVO lepszy to jestem w stanie uwierzyc bo od poprzedniej Mazdy RX-8 prowadzi sie go znacznie przyjemniej.

No i zawsze lubialem Japonskie samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Mustang rzadzi w tej grze. Nie trzyma sie tak dobrze drogi jak np. Cayman lecz frajda z jazdy jest imo o wiele wieksza. No i dochodzi tu jeszcze (nie bez znaczenia dla wielu i juz wiele razy poruszane w tym temacie) o obledny dzwiek wydobywajacy sie spod maski samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Mustang rzadzi w tej grze. Nie trzyma sie tak dobrze drogi jak np. Cayman lecz frajda z jazdy jest imo o wiele wieksza. No i dochodzi tu jeszcze (nie bez znaczenia dla wielu i juz wiele razy poruszane w tym temacie) o obledny dzwiek wydobywajacy sie spod maski samochodu.

Zamierzam go sobie chyba sprawic.

Jest tani, a wiele osob go chwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 4 pozycji. Jakiś czas jeździłem Punto, apotemprzerzuciłem sie na Lancera i taj jeżdże dotej pory. Wcześniej zostawiał konkurencje z tyłu, teraz czuć, że ma za małego top speeda 196 mil/h. I nie mam pojęcia, gdzie zmienić licznik na km/h. Obszukałem wszytskie opcje i nie ma!

 

Chce jeszcze zdobyć 3 miejsce i kupuje upragnionego Porsche "Carrera" GT :)

 

Acha, karbonowe maski daszki i spoilery zwiększają/poprawiaja wydajność auta w jeździe, czysą tylko takimi ozdóbkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 4 pozycji. Jakiś czas jeździłem Punto, apotemprzerzuciłem sie na Lancera i taj jeżdże dotej pory. Wcześniej zostawiał konkurencje z tyłu, teraz czuć, że ma za małego top speeda 196 mil/h. I nie mam pojęcia, gdzie zmienić licznik na km/h. Obszukałem wszytskie opcje i nie ma!

Zajrzyj do FAQ: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=165223

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chce sobie odblokowac wszystkie auta, bo chce porobic testy predkosci, sterownosci, itp. Ale

Wpiszcie kod bez spacji na ekranie tytułowym:

givemethegto - Releases the GTO

iammostwanted - Unlocks all cars

burgerking - Unlocks Burger King Challenge

castrol - Unlocks Castrol Ford GT

ale nie wiem gdzie wpisac te kody, nie wiem gdzie jest

ekran tytułowy

probowalem prawie wszedzie i nici, jak wiece jak to zrobic prosilbym o pomoc. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie sprawdzic samochody to w wybierzcie "seria prob" i tam co trzeci wyscig jezdzimy inna bryka. Mozna tez wejsc w "szybki wyscig" i stworzyc tam wlasny wyscig, a do wyboru mamy odblokowane przez nas w trybie kariera samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczne dzięki za pomoc. Nie wiem tylko o co chodzi ztymi przerywnikami, gram w wersji english bo mi to nie przeszkadza, ale od kiedy zacząłem przechodzić na liście z ok. 13 do 4 miejsca to nie mam żadnego filmu jak na początku gry... tak ma być? (Chodzi obrak filmów z ta seksi laska i tymi wszytskimi wieśniakami w wozach włącznie z Razorem) Edytowane przez Freemen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie smigam teraz EVO i musze przyznac, ze niezle sie trzyma drogi i niezle rusza dzieki napedowi 4x4.

Nie mam niestety porownania z Caymanem ale skoto mowisz, ze EVO lepszy to jestem w stanie uwierzyc bo od poprzedniej Mazdy RX-8 prowadzi sie go znacznie przyjemniej.

No i zawsze lubialem Japonskie samochody.

Cayman rowniez bardzo dobrze sie prowadzi i wzorowo trzyma sie drogi ale latwiej go wprowadzic w poslizg... Ale skolei latwiej go wyprowadzic z poslizgu niz np. corvette czy vipera. Co do evo to prowadzenie wzorowe i bardzo trudno wprowadzic go w poslizg a wyjscie z poslizgu jest banalnie proste :wink: Reasumujac evo jest dobre na kolesi 10-3 potem juz moze byc ciezko ,a np. z Razor'em nie wyobrazam sobie wygrac evo ,bo mialem klopoty jadac murcielago :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...