Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

To zmien karte graficzna :) A narazie poki jej nie masz to catalisty 5.11 wygladzaja cienie lisci i samochodów na radeonach

Tak sie sklada ze catalysty 5.11 nic nie wnosza apropo cieni :(. Karty graficznej nie zmieniam bo nie ma to sensu i tak wszystko chodzi na dobrym poziomie fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam ta strone i jedna mysl mnie nachodzi

przestaniecie w koncu pie....ć glupoty???

 

W tej chwili lolu to sam [ciach!]lisz glupoty, bo twoj post nic nie ma wspolnego z tematem!

 

A co do gry to na razie malo gralem, ale ogolnie jest spoko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzisiaj kupiłem kierę i dzisiaj zwróciłem ;) Nie polecam kupowania kierownicy z dodatkowym ręcznym i manetkom zmiany biegów (tzn. biegi mogą być, ale ręczny IMHO zbędny). Pozatym w tym Compressorze co kupiłem połowa przycisków się powtarzała (np. przyciski z kierownicy z ręcznym albo biegami...). Jaką polecacie tanią i w miarę kierę do pogrania w ścigały? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili lolu to sam [ciach!]lisz glupoty, bo twoj post nic nie ma wspolnego z tematem!

 

A co do gry to na razie malo gralem, ale ogolnie jest spoko :D

Zgadzam sie z obydwoma zdaniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzisiaj kupiłem kierę i dzisiaj zwróciłem ;) Nie polecam kupowania kierownicy z dodatkowym ręcznym i manetkom zmiany biegów (tzn. biegi mogą być, ale ręczny IMHO zbędny). Pozatym w tym Compressorze co kupiłem połowa przycisków się powtarzała (np. przyciski z kierownicy z ręcznym albo biegami...). Jaką polecacie tanią i w miarę kierę do pogrania w ścigały? :)

Ja mam logitecha tego czerwonego i mi styka . Aczkolwiek momo to momo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wlasnie (mam taka nadzieje ) byl mankament gry w demo NFSa przez siec - nie wazne jaki samochod bys wzial to i tak mial taka sama moc jak inni czyli tak jak w twoim przypadku miales Mustanga a oni pewnie Porszaczka Tuning mode [; Wiec EA nie moglo dac ci przegrac ;)

Oby tego nie bylo w full [;

Bardzo możliwe bo zasuwałem nawet 300km/h... ale to nie zmienia faktu, że i tak mieli bardzo kiepskie czasy :D

Oby w pełnej wersji tak nie było... np nietuningowane punto z taką samą mocą jak super full tuning lambo :lol2:

 

 

---NFS Porsche---

Ja jeszcze tylko dorzucę swoje trzy grosze... Tej części nie można porównywać do MW i moim zdaniem do pozostałych części też bo była to jakby swoista odnoga serii Need For Speed, która niezbyt się miała do całej serii. Dla mnie to była genialna ścigałka (i cały czas marzę o nfs ferrari ^^). Spędziłem nad nią masę czasu poprawiając swoje czasy i wysyłając je na "nfs wyniki" (jeśli jest tu ktoś z tej strony to serdecznie pozdrawiam :) ) I pomimo tego, że spokojnie można było jeździć na klawiaturze to cała gra nabierała sensu dopiero na kierownicy bo była to symulacja... a mogę się założyć, że większość osób tutaj, które ją tak zachwalają grała na klawiaturze... więc o czym my tutaj dyskutujemy. Porsche najlepszą "nidforspidową-symulacją" i basta, ale nie najlepszą częścią serii :D

Mam nadzieję, że da się coś z tego zrozumieć...

Edytowane przez :Focus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się rękami i nogami pod tym stwierdzeniem. Porshe było najlepsze. Jak dla mnie to najlepsza gra dla chcących nauczyć się jazdy poślizgami (Colin się chowa). Oczywiście, że nie jest to pełen realizm, ale uczymy się pewnych odruchów i zasad rządzących autem w drifcie (jestem profesjonalnym kierowcą:) )

PS. Gry Arcade są dla małych dzieci dobre, gdzie trzyma się gaz do dechy i rozbija się o wszystkie ściany - żenada!!!

 

OMFG ludzie, NFS ZAWSZE byl gra arcade i wlasnie to jest jej urok! Wszyscy sie podniecaja NFS Porshe, gdzie raz tworcy postanowili przelamac konwencje i dodac troche realizmu do gierki. A jesli chcece grac w symulatory gdzie rozpedzasz sie ledwo do 100kmph i musisz siedziec na kiblu, zeby z emocji przy tak trudnym prowadzeniu wozu nie popuscic to polecam RBR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się rękami i nogami pod tym stwierdzeniem. Porshe było najlepsze. Jak dla mnie to najlepsza gra dla chcących nauczyć się jazdy poślizgami (Colin się chowa). Oczywiście, że nie jest to pełen realizm, ale uczymy się pewnych odruchów i zasad rządzących autem w drifcie (jestem profesjonalnym kierowcą:) )

PS. Gry Arcade są dla małych dzieci dobre, gdzie trzyma się gaz do dechy i rozbija się o wszystkie ściany - żenada!!!

Ale to już trzecia edycja gry, po Under1 i Under2, w której o tym wiadomo. A porsche jest chyba z 2000 roku. Ale dla niektórych czas się zatrzymał. EA wybrało tę drogę dla NFS i tyle. A z jakiego powodu? Chyba pośrednio powód tej decyzji pokazuje popularność topików o tych grach nawet na tym forum. Ciekawe czemu to topiki o NFS "pękają w szwach" a o symulacjach są bardzo skromne? Więc po co po raz kolejny pisać te truizmy?!

 

Chcecie mieć symulację to grajcie w RBR, Toca, GTR a ten topik omijajcie szerokim łukiem i nie piszcie takich głupot. Licznika postów już nie widać a nadal postfuckerstwo kwitnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to już trzecia edycja gry, po Under1 i Under2, w której o tym wiadomo. A porsche jest chyba z 2000 roku. Ale dla niektórych czas się zatrzymał. EA wybrało tę drogę dla NFS i tyle. A z jakiego powodu? Chyba pośrednio powód tej decyzji pokazuje popularność topików o tych grach nawet na tym forum. Ciekawe czemu to topiki o NFS "pękają w szwach" a o symulacjach są bardzo skromne? Więc po co po raz kolejny pisać te truizmy?!

 

Chcecie mieć symulację to grajcie w RBR, Toca, GTR a ten topik omijajcie szerokim łukiem i nie piszcie takich głupot. Licznika postów już nie widać a nadal postfuckerstwo kwitnie

Wlasnie o to mi chodzi !! To jest Most Wanted a nie przestazaly porshe Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj mam golfa po lekkich modach i juz jest dobrze ale troche to zalatwe jest dam sie tam zmienic poziom trudnosci ...

 

wygralem z tym kolesiem z 14 miejsca teraz pytanie gdzie mam jechac bo nie mam juz nic na mapie .. ? -black edition

 

max speed demo- 355km/h nie wiem jak zrobic wiecej :/ metrow brakuje :| bez nitra da sie do 290-300 dociagnac potem odpalam nitro z gorki i tylko 355 :/

 

btw rb to symulacja jazdy nfs to zabawa i tak powinno pozostac szkoda ze nie ma uszkodzen mogli by sie na cos takiego polakomic ;] fizyke i reszte pozostawie bez komentarza ;] dla mnie liczy sie zabawa ;] to jest taki thpsa2 i tyle

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzisiaj kupiłem kierę i dzisiaj zwróciłem ;) Nie polecam kupowania kierownicy z dodatkowym ręcznym i manetkom zmiany biegów (tzn. biegi mogą być, ale ręczny IMHO zbędny). Pozatym w tym Compressorze co kupiłem połowa przycisków się powtarzała (np. przyciski z kierownicy z ręcznym albo biegami...). Jaką polecacie tanią i w miarę kierę do pogrania w ścigały? :)

kup pada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw rb to symulacja jazdy nfs to zabawa i tak powinno pozostac szkoda ze nie ma uszkodzen mogli by sie na cos takiego polakomic ;] fizyke i reszte pozostawie bez komentarza ;] dla mnie liczy sie zabawa ;] to jest taki thpsa2 i tyle

Na uszkodzenia to się muszą jeszcze zgodzić firmy od których EA wykupiło licencje, a z tym jest ciężko - nikt nie lubi jak się rozbija ich zabawki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzisiaj kupiłem kierę i dzisiaj zwróciłem ;) Nie polecam kupowania kierownicy z dodatkowym ręcznym i manetkom zmiany biegów (tzn. biegi mogą być, ale ręczny IMHO zbędny). Pozatym w tym Compressorze co kupiłem połowa przycisków się powtarzała (np. przyciski z kierownicy z ręcznym albo biegami...). Jaką polecacie tanią i w miarę kierę do pogrania w ścigały? :)

Ta, jest dobra. Wiem, bo miałem. Kupiłem specjalnie do NFS, ale w tą grę, osobiście lepiej mi się gra na klawiaturze, dlatego sprzedałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli już chodzi o licencje, to chyba MW posiada najwięcej i najlepsze marki samochódów jakie kiedykolwiek pojawiły się w grach. Czego tu brakuje? Malucha i Poloneza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nitro, to bez sensu ze sie ono nam laduje ;/ albo ze np. jak odpalamy nitro to taki dopalac z tylnych swiatel leci wtf?

no co Ty stary nie rozumiesz idei rewolucji?

nitro daje kopa bolidowi ze jest szybszy od swiatła, stad te smugi z tylnich swiatel - ono nie nadaza za pojazdem;]

sterowanie tez jest poprostu wymiecione szczegolnie "schodkowanie" na ostrych zakretach, ktore bylo tez super atrakcja w serii U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest smuga od świateł <_<

@ no właśnie genghiskhan ;]

---

 

Mega fajny problem. No może nie fajny..

 

1280x1024 // oczywiście wszystko na maks co Bozia dała.

Problem polega na tym że przeważnie mam 40-50fps. A zdarza się że na prostej, pustej drodze spada centralnie do 18fps i tak przez 10 sekund i wraca do normy.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Co sądzicie o muzie w Mw ??

Ja właśnie przesłuciach!ę ją sobie i stwierdzam, że owszem jest dobra, ale nie najlepsza, czy pasuje do klimatu gry wypowiem się dopiero za ok 1-2 tyg. kiedy będe miał sprawny komp i zakupioną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muza jest w pyte szkoda ze sie nie da trackow przelaczac - chyba bo jeszcze nie spogladalem do opcji ;) i malo techniawki :D a to sie dla mnie liczy na + ;]

 

btw moze ktos mi poradzic co mam dalej zrobic by kontynuowac kariere ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mi też nie podobają się te wszystkie "bajery" ... woloałbym grać sobie jak w Hot Pursuit normalnie bez żadnych blurów, nitro, speedbreakerów i innych syfów ... :angry: Tak czy inaczej jak czytam ten temat to malo nie wyjde z siebie, bo nie mam jeszcze gierki a strasznie nie mogę się doczekać aż dosiądę się do Gallardo albo Carrery GT :D Demo było świetne, nie podobały mi się tylko wyżej wpomniane bajery ;]

 

' date='18 Lis 2005, 19:54' post='1764643']

Jesli już chodzi o licencje, to chyba MW posiada najwięcej i najlepsze marki samochódów jakie kiedykolwiek pojawiły się w grach. Czego tu brakuje? Malucha i Poloneza :P

Mi osobiście brakuje jeszcze Ferrari <_<

 

muza jest w pyte szkoda ze sie nie da trackow przelaczac - chyba bo jeszcze nie spogladalem do opcji ;) i malo techniawki :D a to sie dla mnie liczy na + ;]

naciśnij "t" B)

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blura mozna wylaczyc nitra nie musisz uzywac co to za problem ta gra jest latwa bez tego pewnie tez da sie przejsc ;] fajna niunia umila czas w filmach - te z dodatkowego dvd tez sa fajne malo murzynow ... imo gra ktora potrafi wciagnac ;]

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie muza się podoba. W prawdzie kilka tracków bym wywalił albo wstawił coś w zamian, ale ogólnie może być. Nie wiem jak to wygląda w grze (grałem tylko w demko) ale o ile pamietam w innych NFS muza bardzo współpracowała z tym co się dzieje na drodze...tzn. pasowała ;P

W demko było przyjemnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz problem

Nie podoba sie tuning -----> Nie tuninguj

Nie podoba sie blur ------> wylacz go

Nie podoba sie nitro -------> nie montuj go

Nie podobaja sie speedbrakery -----> nie uzywac ich

 

Nic z tych wymienianych i nie lubianych rzeczy nie jest konieczne, a wy placzecie... blur jest super, nadaje grze szybkosci oraz dynamicznosci, speedbrakery mi sie tez nie podobaja ale to nie problem, gdyz w ogole ich nie uzywa, nitro mi nie przeszkadza ale tez nie przepadam za nim, jezdze na kamerce ze zdezaku wiec tuning mi nie potrzebny bo i tak fury nie ogladam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam grać na easy :wink:

 

Zaraz zobacze czy da sie wyłączyć blura bo nie patrzyłem, ale myśle że gra nie bedzie wyglądać tak jak powinna, bo jest tworzona zapewne z myślą o włączonym blurze [;

 

fajna niunia umila czas w filmach - te z dodatkowego dvd tez sa fajne malo murzynow ... imo gra ktora potrafi wciagnac ;]

Osobiście wolałem Brooke Burke z U2 <_<

 

Co jest na dodatkowym dvd ?

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwno prawda wygla jeszcze lepiej wszystko jest bardziej ostre po prostu gra sie latwiej i oczy sie tak nie mecza ;) i nie mam poziomow trudnosci z tego co widzialem wiec chyba nie masz wyboru

 

eh

*bonusowa płyta DVD, a na niej: prezentacja najlepszych, wystepujących w grze samochodów, eksluzywna galeria wozów, dodatkowe filmy i dokument o tworzeniu gry przestawiany przez Josie Maran - seksowną supermodelkę.

laska to kwestia gustu tutaj bardziej sie rusza i eksponuje piekno natury wiec ... szal trabki ;] Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwno prawda wygla jeszcze lepiej wszystko jest bardziej ostre po prostu gra sie latwiej i oczy sie tak nie mecza ;) i nie mam poziomow trudnosci z tego co widzialem wiec chyba nie masz wyboru

Nie ma poziomów trudności? To troche lipa, nie pamiętam jak we wcześniejszych częściach ale w Undergroundach na pewno były :? Ide wytestować demko bez blura [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL skad moglem wiedziec ze nie ma poziomow trudnosci :mur:

 

Widze ze powiedzialem cos co ci sie nie podobalo na temat tej gry i widac tego efekty [;

 

Btw gdzie wylaczyc blura? Jak ustawiam visual efects na minimum to jakos wszystko dziwnie wyglada, nawet w menu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...