Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Gralem juz w full wersje, gra ogolnie na + podoba mi sie jak wiekszosc NFSow :]

 

Jedynie co mnie wkurza ze EA nadal nie wprowadza do NFS zniszczen :( Burnout ma takie zniszczenia ze japiernicze a czmeu NFS tego nie moze miec?? :(

 

Mogli byl polaczyc Street Legal Racing + NFS:MW + Toca + Burnout

 

Po polaczeniu niekotrych rzeczy z tych gier gra by byla naprawde super :]

 

Ale i tak NFS1> all :P

 

Hmm a tam ktos pisal ze startuje sie z 20000$ a Golf kosztuje 26000$ yyy lol? ja startuje z 30000$ a golf kosztuje 34000$ :?

 

Na starcie 3 z 4 mozliwych do kupienia aut kosztuje 27000$ jedynie golf 34000 :o

 

Inna wersja czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, więc zwracam się do was, czyli speców... W demku jak miałem 12fps (na high czy low, rozd. 1024x768 czy 640x480 zawsze było 12FPS) ustawiałem tryb zgodności z Win98/Me. W pełnej wersji NFS'a to nie działa!!! Próbowałem właściwoe wszystkiego... Pomocy!!!

Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a tam ktos pisal ze startuje sie z 20000$ a Golf kosztuje 26000$ yyy lol? ja startuje z 30000$ a golf kosztuje 34000$ :?

 

Na starcie 3 z 4 mozliwych do kupienia aut kosztuje 27000$ jedynie golf 34000 :o

 

Inna wersja czy co?

Wersja raczej normalna.Ja tez tak mialem.Na poczatek 30tys i tylko golf drozszy ale za to punto wymiata :lol: Mozna miec jeszcze dodatkowe +10tys na poczatku ale to dla tych co grali i mieli zarejestrowane konto w NfS:U2.

Graliscie moze ten dodatkowy tryb poscigu Exclusive Pursuit Challenge?No tam to juz naprawde gliny wymiataja tymi swoimi suv'ami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie ma Ferrari i BMW M5, M6 i wielu innych samochodow, szkoda ze nie ma GT4 na pc :)

 

oo tak :D M5 pasowała by idealnie ;] ale trudno ...

 

ale mogliby dać Honde 2000 :D bo podobała mi się w NFSU i strasznie lubiłem ścigać się nią w dragach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zamiast wzdychać na tym co jest, czego nie ma i co powiino być pomożecie rozwiązać mój problem, hm? Byłbym ogromnie wdzięczny.

Może masz gdzieś w sterownikach wymuszone jakieś wodotryski typu AA i AF i dodatkowo w grze też. A jak u Ciebie z pamięcią wirtualną? Może daj więcej, albo kontrolowaną przez system. Nie wiem jak masz ustawione. Ja zauważyłem, że u mnie jest ok przez pewien czas po odpaleniu gry. Potem zaczyna cały czas mielić dyskiem tak jakby cała gra była w samym swapie. Wtedy też klatki lecą na łeb do 3 nawet 1 na sekunde i tak na pare sekund aż doczyta. A tak normalnie o luzik 40 - 50fps w niektórych lokacjach spadki do 30 do czasu aż się swap nie zapcha, przynajmniej tak mi się wydaje. 800x600, AA na środku, cienie off, reszta max.

 

Generalnie gierka niezła. Troche denerwuje to, że rozpędzeni wysyłamy tira z naczepą w kosmos a spotkanie z suv'em to jakbyśmy walnęli w ściane. Ale ogólne jest dobrze. Zgadzam się w pełni z Poca, to na razie najlepsza grafika w samochodówce na PC. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

mam pytanko dla posiadaczy full werszyn:]

Na jakiej podstawie policjanci scigają nas takimi a takimi furami?

-dzielnica miasta?

-pojazd posiadany przez gracza?

-przypadek?

-jeszcze jakieś inne względy:)?

po lewo masz taki ogien i wskaznik im wiecej tym lepsza policja cie gania;) na koncu corvetty + smiglowiec ktory jest lekkim przegieciem... jak ktos widzial to chyba wie ocb:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mam problem mam nfs mw i na 26% instalki zatrzymuje się(na pliku nfsmw_icon.ico) ... tak jakby przed włożeniem 2 cd ... mał ktoś tak ? wie o co chodzi ? a co dziwne patrzyłem nfs u2 i tak samo się dzije ! ? help !! :D znalazłem takie coś ... tylko niełapie tego języka :

 

 

Pour installer la démo en cas de probleme :

 

Si vous avez quelques petits problemes pour installer la démo, comme par exemple un message vous disant que DirectX 9.0c n'est pas installé alors qu'il l'est bel et bien, voici comment procéder :

 

Il faut en fait installer le jeu soi-meme. Vous avez au départ décompressé tous les fichiers de la démo dans un dossier spécifique. Ensuite, en lançant l'installation de la démo, vous avez eu un message d'erreur et le jeu ne s'installe pas.

Décompressez alors tous les fichiers contenu dans l'archive 0compressed.zip dans le dossier dans lequel vous souhaitez installer le jeu.

Copiez ensuite common_filelist.txt, eauninstall.exe, NFSMW_icon.ico, safemode_inst.exe, server.cfg, server.dll, shell_inst.exe, speeddemo.exe dans le dossier du jeu (dans lequel vous avez décompréssé 0compressed.zip). Renommer common_filelist.txt en filelist.txt et voila ! Le tour est joué ! Vous n'avez plus qu'a lancer speedDemo.exe pour lancer le jeu !

 

 

Vous avez un processeur multi-core (Pentium D ou Athlon X2 par exemple) ou un Pentium 4 avec HT :

 

Il semblerait que certains problemes affecte le jeu lorsqu'il tourne sur un systeme multi-core, ou dans une moindre mesure Hyper-Threadé. Si vous rencontrez des problemes alors que vous avez un tel processeur, modifiez alors les affinités du processus : Ctrl+Alt+Suppr -> Gestionnaire des tâches -> Dans la liste des processus, clic-droit sur speedDemo.exe, puis décochez la coche devant CPU1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z innym problemem. czy ktoś juz próbował pograć w sieci ??

 

Otóz tak ja z NFS U2 trzeba było przerobić pliczek konfiguracyny. Więc tak samo postąpiłem z MW ale niestety nie działa, ba, jest tam troche więcej opcji i nie wiem jakie adresy trzeba dokładnie wpisać. Ogólnie gra znajduje postawiony serwer tylko nie chce sie połączyc. Pisze łaczenie ... i utracono połaczenie. :|

 

Nadmieniam iz gramy poprzez Hamachi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie juz pocinam w kariere i powiem wam...gra jest super...tylko sprzet juz mam za slaby i nie ma naczym w sumie oka zawiesic.......

na athlonie 2000 i fx 5200 to nawet 1 gb ramu nie pomoze

Edytowane przez REveAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz gdzieś w sterownikach wymuszone jakieś wodotryski typu AA i AF i dodatkowo w grze też. A jak u Ciebie z pamięcią wirtualną? Może daj więcej, albo kontrolowaną przez system. Nie wiem jak masz ustawione. Ja zauważyłem, że u mnie jest ok przez pewien czas po odpaleniu gry. Potem zaczyna cały czas mielić dyskiem tak jakby cała gra była w samym swapie. Wtedy też klatki lecą na łeb do 3 nawet 1 na sekunde i tak na pare sekund aż doczyta. A tak normalnie o luzik 40 - 50fps w niektórych lokacjach spadki do 30 do czasu aż się swap nie zapcha, przynajmniej tak mi się wydaje. 800x600, AA na środku, cienie off, reszta max.

 

Generalnie gierka niezła. Troche denerwuje to, że rozpędzeni wysyłamy tira z naczepą w kosmos a spotkanie z suv'em to jakbyśmy walnęli w ściane. Ale ogólne jest dobrze. Zgadzam się w pełni z Poca, to na razie najlepsza grafika w samochodówce na PC. Pozdro.

Niestety zmiana wartości pamięci wirtualnej nie pomogła... AA i AF mam w sterownikach i w grze WYŁĄCZONE. Zresztą nawet jak mam włączone to różnicy w grze nie czuje... :mur: :? :angry: Jakieś inne rady oprócz formata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mam problem mam nfs mw i na 26% instalki zatrzymuje się(na pliku nfsmw_icon.ico) ... tak jakby przed włożeniem 2 cd ... mał ktoś tak ? wie o co chodzi ? a co dziwne patrzyłem nfs u2 i tak samo się dzije ! ? help !! :D znalazłem takie coś ... tylko niełapie tego języka :

Pour installer la démo en cas de probleme :

 

Si vous avez quelques petits problemes pour installer la démo, comme par exemple un message vous disant que DirectX 9.0c n'est pas installé alors qu'il l'est bel et bien, voici comment procéder :

 

Il faut en fait installer le jeu soi-meme. Vous avez au départ décompressé tous les fichiers de la démo dans un dossier spécifique. Ensuite, en lançant l'installation de la démo, vous avez eu un message d'erreur et le jeu ne s'installe pas.

Décompressez alors tous les fichiers contenu dans l'archive 0compressed.zip dans le dossier dans lequel vous souhaitez installer le jeu.

Copiez ensuite common_filelist.txt, eauninstall.exe, NFSMW_icon.ico, safemode_inst.exe, server.cfg, server.dll, shell_inst.exe, speeddemo.exe dans le dossier du jeu (dans lequel vous avez décompréssé 0compressed.zip). Renommer common_filelist.txt en filelist.txt et voila ! Le tour est joué ! Vous n'avez plus qu'a lancer speedDemo.exe pour lancer le jeu !

Vous avez un processeur multi-core (Pentium D ou Athlon X2 par exemple) ou un Pentium 4 avec HT :

 

Il semblerait que certains problemes affecte le jeu lorsqu'il tourne sur un systeme multi-core, ou dans une moindre mesure Hyper-Threadé. Si vous rencontrez des problemes alors que vous avez un tel processeur, modifiez alors les affinités du processus : Ctrl+Alt+Suppr -> Gestionnaire des tâches -> Dans la liste des processus, clic-droit sur speedDemo.exe, puis décochez la coche devant CPU1.

Nie chce mi sie ale juz niech bedzie przetlumacze ci to pi razy drzwi. : "jesli macie proble z dx 9.0c gdy instalujecie i mowi wam ze nie ma dx 9.0 a macie to zrobcie tak: trzeba zainstalowac gre tak ze rozkompresowac wszystkie paczki do katalogu. Nastepnie odpalajac instalke dema otrzymacie error i sie gra nie zainstaluje. Wykompresujcie wiec gre do do tego samego katalogu gdzie chcecie zainstalowac gre. Skopiujcie nastepnie common_filelist.txt, eauninstall.exe, NFSMW_icon.ico, safemode_inst.exe, server.cfg, server.dll, shell_inst.exe, speeddemo.exe do katalogu gdzie rozpakowaliscie gre. Zmiencie nazwe z common_filelist.txt na filelist.txt i voila. Pisza cos jeszcze o procach wielo rdzeniowych i i z ht ze moga byc problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golf = lipa i w rzeczywistosci i w grze.

Ta szczegolnie nowy GTI , ktorym podniecali sie nawet w Top Gear i potwierdzili , ze to powrot do korzeni pierwszego GTI...

 

Co innego IV , tego sam mialem i potwierdzam , ze to lipa , no moze poza R32... :lol:

 

Ale dosyc tego Off topu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie... Jestem bliżej rozwiązana tajemniczej zagadki 12FPS'ów! Tym razem prosze o wyjaśnienie tego:

Dołączona grafika

 

 

Po najechaniu na ten dymek z literką "i" pojawia siętakie okienko:

Dołączona grafika

 

 

 

Wy także tak macie? Tą aplikacje (plik "Easyinfo.exe") znajdziećie na CD1 w folderze "support". Proszę (jeżeli to możliwe) o jak najszybszą odpowiedź.

Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...