Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu ukończyłem NFS MW(cała czarna lista zaliczona) i do swojego MaClarena wpakowałem wszystkie najlepsze części i niby jedzie prawie 400km albo gdy grałem w necie to brali mnie juz przy starcie(a ja myślałem, że mam szybki wóz :|) potem zobaczyłem kolesia w necie, który miał taki sam samochód jak ja i wszystko na MAX wtedy zaczołem szukać w grze jakiś tainch garaży z częściami ale nic nie znalazłem ktoś może wie jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ktoś się orientuje czy polska wersja umożliwia w jakiś sposób ustawienie języka angielskiego (w całości, nie wiem czy przetłumaczone są tylko teksty czy dialogi, ale interesuje mnie tylko wszystko po angielsku)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiło mnie wypłynięcie wątku z tą nie nową już(ale nadal fajną) grą.Nie wiem czy było(wątek duży, a w sumie nie czytałem go nigdy) -rosyjska stronka z największą IMO ilością autek dodatkowych.Jeżeli tak to wybaczcie -czasem można dla wrzucenia jednego linka pominąć czytanie tysięcy postów :wink: .Niekiedy ,by używać dodatkowych autek trzeba zastosować różne "unlockery"(np. na wszystkie auta w sklepach kariery coby się tam pomieściły mody itp.).Uwaga -czasem należy ściągać te autka zalecaną na stronce przeglądarką(w razie gdybyśmy ściągnęli "a co to ma być?!").Nawet jak znana -myślę ,że warta przypomnienia ta rosyjska witryna

http://www.nd4spd.ws/index.php?page=files&subcat=57

Wiele autek ma własny instalator więc nawet totalni oportuniści powinni dać radę zainstalować :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz -niemal russkije kriminały.Ostatnio jak grałem to po ulicach jeździły czołgi(akurat średnio zrobione) i ganiały mnie Wołgi milicyjne plus zamiast śmigłowca "letadlo" z Battlefielda 2142.Kręciły sie rosyjskie busy po okolicy ,a w salonach stały piękne Ferrari i inne nietuzinkowe autka.W tym czysto wschodnie. :wink: .Ta gra jest IMO lepsza niż Carbon czy Pro Street.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy się zdarzają ale bardzo rzadko.Najczęstszy to prześwitujące lekko przez maskę lampy.Niemniej nie przeszkadza to mi jakoś znacząco w grze.Może to były błędy instalatora czy pierwsze próby i brak doświadczenia ,że takie błędy były?Pewnie i te z linka co dałem będą miały jakiś problem ale ogólnie mi się bardzo podobały i działy ok.Do niektórych są nawet pakiety nadwoziowe czy...orurowanie do jakiegoś brzdąca wielkości malucha(ech ci Rosjanie....).Któryś z nich dodaje nawet dodatkowy widok -zza auta ale z odległości jakiś kilkunastu metrów ,a może nawet ciut dalej(nie dam głowy ale może to było razem z Nissanem 350Z).Nie mogę dać screenów niestety -odinstalowałem jakiś czas temu grę.Błąd murowany z tymi autami jest taki ,ze po ucieczce policji czy choćby wciśnięciu w czasie jazdy ESC musimy przez chwilę przesuwać pasek z opcjami("wróć do kryjówki"...."opcje") myszą zanim klawiatura zaskoczy.Błahe choć potrafi wkurzyć.Najlepiej naściągać i próbować.Trzeba też odblokować wszystkie auta aby były dostępne w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiło mnie wypłynięcie wątku z tą nie nową już(ale nadal fajną) grą.Nie wiem czy było(wątek duży, a w sumie nie czytałem go nigdy) -rosyjska stronka z największą IMO ilością autek dodatkowych.Jeżeli tak to wybaczcie -czasem można dla wrzucenia jednego linka pominąć czytanie tysięcy postów :wink: .Niekiedy ,by używać dodatkowych autek trzeba zastosować różne "unlockery"(np. na wszystkie auta w sklepach kariery coby się tam pomieściły mody itp.).Uwaga -czasem należy ściągać te autka zalecaną na stronce przeglądarką(w razie gdybyśmy ściągnęli "a co to ma być?!").Nawet jak znana -myślę ,że warta przypomnienia ta rosyjska witryna

http://www.nd4spd.ws/index.php?page=files&subcat=57

Wiele autek ma własny instalator więc nawet totalni oportuniści powinni dać radę zainstalować :rolleyes: .

Ściągnąłem kilka autek,zainstalowałem,a te co potrzeba to wkleiłem i nie ma ich w sklepie.Mam odblokowane wszystkie auta i,ale tych doinstalowanych nie ma.Co jest nie tak?Może to nie działa z oryginalną grą bo taką posiadam?

---

I jeszcze jedno dlaczego podczas grania ,samo wyrzuca do pulpitu?

Edytowane przez wicuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest nie tak?Może to nie działa z oryginalną grą bo taką posiadam?

Sugerujesz ,ze ja mam pirata?Eee -to pudło, nie trafiony :wink: .Mam full oryga choć dla wygody go crackowałem ostatnio.Może nie startujesz gry z mod loadera?Powinien się doinstalować z modami i utworzyć skrót chyba ,że mu zabroniłeś...no to pech :wink: .Do poprawki.Co do wywalania na pulpit nigdy nie miałem takiego kłopotu z Most Wanted.Owszem -przy OC czasem grymasiła gra(zwiechy) ale nigdy nie wywalała na pulpit.Nie wiem czemu u Ciebie tak jest...A nawalone miałem tych autek ,że kumpel w pierwszej chwili myślał iż mam dodatek do gry hehe.Wywal co władowałeś i zainstaluj kilka od podstaw z mod loaderem.Potem wystartuj z nowego skrótu.Inaczej pipa z nowych autek....Ze zwykłego nie ładuje ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toteż ja się wcale nie gniewam -żartem pisałem :wink: .Nie wiem w czym rzecz u Ciebie ,a nieco o tym myślałem jadąc dziś spory kawałek autkiem.Faktycznie zrób reinstall i wrzuć autka przed patchowaniem.Na surowo.Ostatnio tak robiłem ,bo wgrałem to tylko dla testów grafiki nowej z kilkoma autkami dodatkowymi.Nie wykluczam ,że jakiś samochodzik nie robi problemu w połączeniu z jakimś unlockerem.Po prostu nie pamiętam...Kiedyś sie sporo bawiłem MW ale minęło mi.Wiem tylko ,ze zawsze miałem savy podwójne od modowania i bez tego była pipa.Mam je do dziś.Jak coś to może jutro je wrzucę na gdzieśtam i puszczę Ci linka tutaj...

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie możesz postawić takiego stwierdzenia. Z technicznego punktu widzenia lepszą grafikę ma Carbon, ale czy się ona komuś podoba to już inna sprawa. Ja osobiście wolę właśnie nocny klimacik, choć do MW nic nie mam, wręcz przeciwnie, gra jest genialna i dużo w nią gram ostatnio. Czego w niej nie lubie to że sie jakoś dziwnie przycina, niezależnie od sprzętu czy ustawień związanych z pamięcią.

 

Swoją drogą kupiłem polską edycję i przy instalacji wybierajac język angielski gra jest w pełni po angielsku, tak wiec całe szczęście nie musiałem polować na brytyjskim eBayu, gdzie starsze NFS-y bardzo ciężko znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na słabszym sprzęcie lepiej prezentuje się NFS: Most Wanted niż Carbon(obydwie gry mają zbliżone wymagania sprzętowe). W Carbonie widać wtedy mało szczegółów bo wszystko jest przyciemnione, a znów rozjaśnienie gry nie wygląda dobrze. Oczywiście jeżeli ktoś gra na wyższych ustawieniach grafiki, ten problem znika(mianowicie ustawienie cieni i światła). A w Most Wanted zawsze wszystko dobrze się prezentuje tzn. "wszystko widać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z MW.

Dawno dawno temu grałem, a nawet przeszedłem tą część nfs'a.

 

Teraz chciałem się trochę pobawić, zwłaszcza, że dość tanio można MW teraz kupić.

Zainstalowałem sobie demo i niestety podczas próby uruchomienia wywala błędem. Wygląda to tak:

Dołączona grafika

 

Przed zakupem pełnej wersji wolałbym się upewnić, że gra ruszy.

Orientujecie się może w czym tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z rozdzielczoscia, max jaki moge ustawic to 1024x768 gdzie natywna rozdzielczosc mojego monitora to 1600x900,

sterowniki sa prawidlowe bo inne gry dzialaja, ta ma tylko problem ktorego nie moge rozwiazac,

ktos ma pomysl na rozwiazanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ta gra nie obsłguje panoramicznych rozdziałek, podobnie jak Carbon czy starsze (co jest śmieszne patrząc że gra jest na X360, jak i Carbon).

 

Są jakieś WS patche, ale one obcinają górę i dół obrazu, do tego rozciągają HUD. Przynajmniej te do U2 tak robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...