Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie pomykam Punciakiem (numer 12 na BL):

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

 

A to jest prawdziwy wypas. Uwaga mistrz kierownicy ucieka w wyścigu Cannonball,

czyli w wyścigu z Kalifornii do Twojej d.... :)

Ten dzwięk gdy wchodzi na wysokie obroty mmmmm

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie najpiekniejszy woz pokazal KEILTNH

Jest to esensja tunningu pojazdu.

Ja jestem narazie na poczatku i w podobnym stylu zrobilem Lexusa L300 ktorego wygralem z jakims wiesniakiem, ktory go zeszpecil jak choinke.

Jedynie kolorek zostal bo elegancki zloty jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby było co najmiej tyle opcji tuningu co w U2, albo i więcej. Jak chce zobaczyć normalne auto to wychodze na ulice i tam jest ich pełno, a w grze tuninguje ile wlezie. Obowiązkowo powinny być neony i car audio.

Acha i nie mówcie że ten 67 Camaro jest fajne. Po 1 jest to brzydkie z wyglądu, po 2 beznadziejnie sie prowadzi (ślizga sie jak głupie przy ruszaniu) po 3 wogóle stary złom. Zamiast tego powinni dać Skylina, albo np. S2000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie najpiekniejszy woz pokazal KEILTNH

Jest to esensja tunningu pojazdu.

Ja jestem narazie na poczatku i w podobnym stylu zrobilem Lexusa L300 ktorego wygralem z jakims wiesniakiem, ktory go zeszpecil jak choinke.

Jedynie kolorek zostal bo elegancki zloty jest.

 

tak zgadzam sie moja gierowa subarka, tez nie ma zadnych naklejek i obrazkow na masce - bleee, ma lekkie ospojlerowanie, dyskretna maske i piekne felgi , oczywiscie wszystko w oryginalnych kolorach subaru imprezy - nadwozie piekny niebieski, felgi zolte - ahhh co ta za samochod, moje marzenie moze prywatnie niedlugo sie dorobie, wersji Sti

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby było co najmiej tyle opcji tuningu co w U2, albo i więcej. Jak chce zobaczyć normalne auto to wychodze na ulice i tam jest ich pełno, a w grze tuninguje ile wlezie. Obowiązkowo powinny być neony i car audio.

Acha i nie mówcie że ten 67 Camaro jest fajne. Po 1 jest to brzydkie z wyglądu, po 2 beznadziejnie sie prowadzi (ślizga sie jak głupie przy ruszaniu) po 3 wogóle stary złom. Zamiast tego powinni dać Skylina, albo np. S2000.

 

Camaro ma taki wygląd i tak się prowadzi bo to Old Sql :D A wcale nie jest brzydkie ;p ale mogli dać starego mustanga zamiast tego camar :P

 

A co do Skyline i Hondy S2000 to też mogliby dożucić ... brakuje mi sykline'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby było co najmiej tyle opcji tuningu co w U2, albo i więcej. Jak chce zobaczyć normalne auto to wychodze na ulice i tam jest ich pełno, a w grze tuninguje ile wlezie. Obowiązkowo powinny być neony i car audio.

Acha i nie mówcie że ten 67 Camaro jest fajne. Po 1 jest to brzydkie z wyglądu, po 2 beznadziejnie sie prowadzi (ślizga sie jak głupie przy ruszaniu) po 3 wogóle stary złom. Zamiast tego powinni dać Skylina, albo np. S2000.

moze mogli dac tez golfa jedynke sprowadzanego z niemiec, bitego tylko 3 razy?? tez sobie bys załadował kar audjo i szpojlera i byl by lans i cip tuning...geeeezz....rozwalają mnie tacy ludzie, dobra jak ktos cos chce zmieniac w karoserii to niech to robi z gustem a nie choinka bozonarodzeniowa ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, najbardziej mi sie chcialo smiac jak zobaczylem kolesia za kierownica a starcie bylo niby z babka :) chyba Izzy czy jakos tak. moze sie wystraszyla i tatus za nia przyjechal :) ale tak serio to nie wiem jak programisci mogli odpieprzyc taki nr. niby taki szczegolik a jednak rzuca sie w oczy. zauwazyliscie tez cos takiego??

nie wiem po co sie tak wyklocacie o ten tuning, jedni wola stylowy tuning inni lubia jak jest najeb... gadgetow pelno (im wiecej tym lepiej) i tak nikt nikogo nie przekona ze ten jest lepszy a ten gorszy. ale jak widze kolesi ktorzy do swoich wykonczonych maluszkow montuja spoilery z paneli podlogowych albo maluja woz walkiem do malowania scian to mam wrazenie ze powinni wprowadzic jakies kary za tuning :) szczegolnie w polsce, gdzie kazdy tuninguje jak najtaniej. :) :)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, najbardziej mi sie chcialo smiac jak zobaczylem kolesia za kierownica a starcie bylo niby z babka :) chyba Izzy czy jakos tak. moze sie wystraszyla i tatus za nia przyjechal :) ale tak serio to nie wiem jak programisci mogli odpieprzyc taki nr. niby taki szczegolik a jednak rzuca sie w oczy. zauwazyliscie tez cos takiego??

nie wiem po co sie tak wyklocacie o ten tuning, jedni wola stylowy tuning inni lubia jak jest najeb... gadgetow pelno (im wiecej tym lepiej) i tak nikt nikogo nie przekona ze ten jest lepszy a ten gorszy. ale jak widze kolesi ktorzy do swoich wykonczonych maluszkow montuja spoilery z paneli podlogowych albo maluja woz walkiem do malowania scian to mam wrazenie ze powinni wprowadzic jakies kary za tuning :) szczegolnie w polsce, gdzie kazdy tuninguje jak najtaniej. :) :)

tiaaa, kołpaki z tesco, elo nalepki riegier tuning i rynna zamiast wydechu - witamy w Polsce.

 

A co zrobic zeby wygrac kolesia samochod ?

Musisz wybrac jakąś z kart odpowiedzialnych za premie/dowod rejestracyjny samochodu rywala, mi sie udalo juz trafic dwa razy, golfa i supre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba troche szczescia przy losowaniu "znaczkow" po wygraniu z kolesiem. pierwsze trzy daja mozliwosc wygrania kasy, jakis tam jeszcze o[ciach!]l i najwazniejsze, samochodu przegranego. (pink slips)

w losowaniu nie trzeba mieć szczęścia, gdyż losowania po prostu nie ma :lol:

 

pierwszy znaczek to kasa

drugi to fura :D

trzeci to kaucja czy coś w tym stylu

 

za każdym razem gdy "losowałem" sytuacja się powtarzała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z moimi przemowcami ze sprawa przycinek to niejest problem grafy tylko za malej ilosci ramu.

U mnie sprzet jak w podpisie, wszystko na maxa i niema przycinek, natomiast gdy z ciekawosci wyjąlem jedną kosc to gierka zaczela dziwnie przycinac, szczegolnie to bylo zauwazalna na starcie , oraz podczas przejazdu przez park gdzie bylo duzo cieni drzew i innych detali.

 

U kumpla na bartku 2500+ i 6800GT sytuacja wyglada podobnie, Do tej gry aby grac na High Detail poprostu niezbedny jest 1GB ramu.

 

Natomiast co do samej gry to mi sie podoba. Jestem fanem N4Sppeda od samego poczatku,

Jedyne moje spostrzezenia to brak driftu, outranow oraz to ze gdy uciekniemy przeciwniką to gonią nas z predkością swiatla, w kilka sekund odrabiaja strate ktorą sobie wypracuje. Natomiast gdy ja jestem na szarym koncu i mam nawet 12 sekund straty to lider wlecze sie niemilosiernie jakby na nas czekal.

 

Podoba mi sie jeszcze patent z wykorzystywaniem otoczenia do utrudniania poscigow, np wysadzanie stacji, zawalanie masztow itp. Do tego wszystkiego dodalbym jeszcze transportu z drewnem oraz lawety z samochodami one tez potrafią zrobic niemaly balagan.

 

Co do furki to pomykam sobie Renault Clio V6 i jak narazie niezamierzam tego zmieniac. Chociaz z garazu mam jak narazie wszystkie fury moich przeciwnikow z Blacklisty. Co do losowania znaczkow to nigdy niebralem dwa razy tego samego, a i tak zawsze trafialem na dowod rejestracyjny przeciwnika, dodatkowo w drugiej karcie zazwyczaj mialem kase, karte wyjscia z pierdla albo komplet unikalnych naklejek, ktorych i tak nie nakleilem bo byly jak dla mnie za bardzo odpustowe.Narazie zatrzymalem sie na kobitce z pozycji 9. Kolesia z EVO juz pokonalem teraz czas na kobitke, ale musze jeszcze dobic sobie troche punktow z notowan.

Czy ktos zna na to jakis skuteczny patent?? Za co dostaje sie najwiecej punktow??? Bo kasowanie radiowozow, gubienie poscigow, totalna demolka miasta i innych uczestnikow drogi niewiele pomaga, nadal brakuje mi punktow

 

Co do furek wystepujacych w grze to niejest zle, jest nawet spory wybor, ale mi osobiscie brakuje Nissana Skyline, oraz cos ze stajni Ferrari, mogli by tez dorzucic Pagani Zonda :razz:

A swoją drogą to czy ktorys z was kupil i jezdzil Lotusem Elise ???

 

Co do porownania grafiki N4Speed: Underground 2 a N4Speed: Most Wanted zdecydowanie obstaje ze lepsza grafa jest w Most Wanted chociaz niektorym wydaje sie inaczej to jednak w MW jest wiecej detali.

Jedyna racja jaka moge przyznac to ze w U2 akcja dziala sie w nocy, wiec neony, gra swiatel i inne detale na niektorych mogly zrobic wieksze wrazenie i stad takie odczucie.

Edytowane przez paolowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, najbardziej mi sie chcialo smiac jak zobaczylem kolesia za kierownica a starcie bylo niby z babka :) chyba Izzy czy jakos tak. moze sie wystraszyla i tatus za nia przyjechal :) ale tak serio to nie wiem jak programisci mogli odpieprzyc taki nr. niby taki szczegolik a jednak rzuca sie w oczy. zauwazyliscie tez cos takiego??

nie wiem po co sie tak wyklocacie o ten tuning, jedni wola stylowy tuning inni lubia jak jest najeb... gadgetow pelno (im wiecej tym lepiej) i tak nikt nikogo nie przekona ze ten jest lepszy a ten gorszy. ale jak widze kolesi ktorzy do swoich wykonczonych maluszkow montuja spoilery z paneli podlogowych albo maluja woz walkiem do malowania scian to mam wrazenie ze powinni wprowadzic jakies kary za tuning :) szczegolnie w polsce, gdzie kazdy tuninguje jak najtaniej. :) :)

Albo w produkcie z konca 2005 roku kierowca nie zmienia biegow ani nie rusza kołem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo w produkcie z konca 2005 roku kierowca nie zmienia biegow ani nie rusza kołem :)

 

no to akurat jest malo istotne ;), bo grafika NSFMW jest na mega wysokim poziomie, HDR wyglada bosko - te odbicia na asfalcie, mi bardzo sie podoba efekt razenia sloncem, gdy przez moment nic sie nie widzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mogli dac tez golfa jedynke sprowadzanego z niemiec, bitego tylko 3 razy?? tez sobie bys załadował kar audjo i szpojlera i byl by lans i cip tuning...geeeezz....rozwalają mnie tacy ludzie, dobra jak ktos cos chce zmieniac w karoserii to niech to robi z gustem a nie choinka bozonarodzeniowa ;|

He he sam żeś sie zamotał w tym. Z gustem owszem, ale o gustach sie nie rozmawia bo jednemu sie podoba to a innemu to. Sam nie lubie jak kolesie dowalą maluchowi spojler, niższe zderzaki, mocniejsze głośniki a później zapuści techniawe i jedzie przez miasto. Ale jak widzisz w NFSie są same porządne auta (no może oprócz jednego :D) i wg. mnie aż prosi sie żeby pod takie BMW albo Supre podpiąć neony, zmienić lusterka, lampy itd. Jak chcesz normalne auta to se wyjdź na ulice, a po to jest gra żeby troche pofantazjować i sie pobawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika NSFMW jest na mega wysokim poziomie, HDR wyglada bosko - te odbicia na asfalcie, mi bardzo sie podoba efekt razenia sloncem, gdy przez moment nic sie nie widzi ;)

Popieram razenie sloncem wymiata, ale mnie osobiscie podobaja sie jeszcze efekt odbicia sygnalu policyjnego od szyb i lakieru naszego samochodu, oraz zarysowania lakieru i inne obcierki ktore są widoczne na naszym autku szczegolnie podczas skoku kiedy kamera sie przelacza na inny widok

Edytowane przez paolowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...oraz zarysowania lakieru i inne obcierki ktore są widoczne na naszym autku szczegolnie podczas skoku kiedy kamera sie przelacza na inny widok

Tak, szczegolnie ze w nastepnym wyscigu juz nie ma zarysowan :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jezeli chodzi o zarysowania to ja mam mieszane uczucia, bo jezeli po przyladowaniu w w przystanek autobusowy, czy drzewo/lampe inny samochod z predkoscia ponad 200km/h pojawiaja sie zarysowania lakieru i zbita szybka to juz mogli sobie to podarowac i albo zrobic jakies konkretne zniszczenia albo wcale ;)

 

jak juz tak wymieniamy te nasze spostrzezenia z gry, to mi sie spodobalo to ze jak przejechalem tylnym lewym kolem przez kolczatke, i wlanela mi wlasnie ta opona, to potem na filimiku z zatrzymania przez policje przebita byla wlasnie tylko ta opona :P

kolejna mala rzecz a cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam takie pytanie (ktore juz kiedys ktos zadawal, ale nie znalazlem odpowiedzi)...

jak odroznic black edition od wzyklej - jak juz gra jest uruchomiona...

jest to gdzies napisane w grze, ze to black, czy co

a moze powiedzcie gdzie szukac tych dodatkowych wyscigow zeby sprawdzic, czy to black, czy zwykla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety,nie lubie w needforze (ani tez w weiekszosci gier) standardowych guzikow.Nie wyobrazam sobie np grajac na klawiaturze pieknie bezblednie jezdzic majac prawy ctrl za zwolnienie,lewy alt za nitro i spacje za reczny.Do tego bardzo fatalnie ustawione kamery.Czemu sie nie moga raz zdecydowac tylko za kazdym razem zmieniajac interface."2" to najwiekszy bezsens w historeii jesli chodzi o zaawansowane detale.Chyba jest to pierwsza znana mi gra,w ktorej ciezko znalezc detale :P Chodz niektorzy to widza,ale tylko niektorzy (np ja co by sie nie chwalic :P ale sam fakt,ze mi to przeszkadza)To druga (zaraz po soundtracku) z wad NfS9 a trzecia to brak obiecanego split screena.Jednak gra pod wzgledem calosci jest tak dobra,ze te wady nie sa zbyt istotne,przez co gra ma u mnie mocne 9/10 ale bez plusa :)

do tych wad nalezy dodac (male ale jednak zalezalo mi) BRAK XYWY na REJESTRACJI, a z innych aspektow to te unikalne wizualizacje mogli dac bardziej konkretniejsze (np te sa same na bokach auta), ale jest za to cos takiego jak WLOKNO WEGLOWE ;]]]] no i plus oczywiscie w dziale FLAGI NARODOWE ze w koncu jest BIAŁO - CZERWONA ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w losowaniu nie trzeba mieć szczęścia, gdyż losowania po prostu nie ma :lol:

 

pierwszy znaczek to kasa

drugi to fura :D

trzeci to kaucja czy coś w tym stylu

 

za każdym razem gdy "losowałem" sytuacja się powtarzała :D

To jak wytłumaczysz fakt, że u mnie pod trzecią ikonką były już m.in. dowód rejestracyjny, zwiększenie limitu nakazów konfiskaty, bilet wyjścia z więzienia i kasa? Może losowałeś całe 2 razy i akurat dostałeś dwie fury, ale to nie powód żeby pisac nieprawde.

 

Jeżeli jesteśmy już przy detalach to jakoś chce mi się śmiać gdy na filmiku z aresztowania dostaje lanie od jakiejś 40-okilogramowej policjantki i pakuje mnie do zwykłego radiowozu przy czym w pościgu brały udział tylko nieoznakowane monaro i suvy. No i te nieoznakowane monaro, że są zbudowane z ołowiu to jeszcze bym zrozumiał, ale w takim razie jakim cudem taka masa osiąga 360kmh i więcej? Kolejna rzecz: Dlaczego każdy samochód musi tak palić gume zanim ruszy? Przecież taki sposób ruszania świadczy o tym że albo kierowcą jest dresiarz i burak, albo o zwyczajnym braku wyczucia sprzęgła i gazu czy też umiejetności. Może ludzie z analogowym gazem (posiadacze kierownic z za przeproszeniem pedałami) sie wypowiedzą. Przez co też pomimo iż mamy duzo miejsca nie jesteśmy często w stanie uciec z niebezpiecznych sytuacji.

 

@Chaos co do zacinania to się nie zgadzam że jest to wina systemu, pisałem już o tym, że gra potrafi doczytywać ze swapa nawet gdy nic się nie dzieje, klatki leca czasem z 50 do 2 podczas gdy jedyne co podziwiamy na ekranie to samochód stojący w garażu. System świerzy, dysk po defragmentacji. Być może trzeba mieć 2GB Ramu (niestety nie mam jak sprawdzić), ale czemu w wymaganiach zalecanych jest jedyne 512MB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do przycięć:

Próbował kiedyś ktoś używać tego progsa:

http://www.majorgeeks.com/download2495.html ??

u kumpla testowałem i rzeczywyście trochę lepiej było :)

tu opis jka ustawić: http://pcarena.pl/art-395,8.html

 

Pozatym u kumpla na duronie 1ghz, 512mb ddram i 9550XT (seryjny) nie ma żadnych przycięć, no może poza niedoborem mocy w grafie, tak to znośna płynność (1024x768 full bez v-sync, anizo, aa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?

Wydaje mi się, że mój mustang miażdży tego porszaka w pył.

:gitarzysta:

Musiałem go po prostu sobie sprawić, lekko go "wypicowałem" i proszę

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Jest po prostu szmera bajera ;)

Jezdzisz takim czy zrobiles specjalnie dla screena "najwiesniacki" woz w serii nidforspidow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego każdy samochód musi tak palić gume zanim ruszy? Przecież taki sposób ruszania świadczy o tym że albo kierowcą jest dresiarz i burak, albo o zwyczajnym braku wyczucia sprzęgła i gazu czy też umiejetności. Może ludzie z analogowym gazem (posiadacze kierownic z za przeproszeniem pedałami) sie wypowiedzą. Przez co też pomimo iż mamy duzo miejsca nie jesteśmy często w stanie uciec z niebezpiecznych sytuacji.

Włącz manualną skrzynie biegów i ruszaj z 2.

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?

Wydaje mi się, że mój mustang miażdży tego porszaka w pył.

:gitarzysta:

Musiałem go po prostu sobie sprawić, lekko go "wypicowałem" i proszę

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Mnie się twój Mustang wcale nie podoba... Ale za to mój Cobalt SS po ukończeniu 27% gry prezentuje się tak:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wnerwia tylko jedna sprawa, jak zobaczysz gliny to oczywiscie bardzo fajne zwolnienie (ala matrix) ale potem chociasz jedziesz ze 300 km/h to przez 1,5 s wyglada jakbys jechal 10 km/h i samochodem nic nie mozesz w tym czasie zrobic. Niedaj boze jak bys w tym czasie skrecil to zaraz po tych 1,5s przywalasz w sciane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...