Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

mi tam czasu jak narazie w miare nie brakuje i pne sie w gore czarnej listy wlasnie wyeliminowalem slodka pania z 8-ego miejsca i zmodyfikowalem delikatnie moj wozek gdyz mial juz 4 stopien zainteresowania policji i nawet po bulki na miasto nie mozna spokojnie skoczyc ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

na wieczor obiecuje cos z el0 pr0 hiper mega tjuninku ;p

Edytowane przez KEILTNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RÓŻOWE CUDO POCI ;]

 

łeee ;P różowy i żółty ;P paskuda :P

 

Kaeres - wywal obrazek z cytatu

 

 

jonathan - nie ;] to nie Underground 2 :P

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kev a nie KEV ;]

 

 

odkąd mnie odbananowali :P a zresztą jednym z czynników które przyczyniły się do mojego bana było cytowanie obrazków ;]

 

 

 

ur8an - ja kiedyś zrobiłem w nfsu honde 2000 na srebrno-różowo i musze powiedzieć że bardzo mi się podobała ;] także nie mam nic do różowego tylko do różowy+żółty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam problem

 

na sprzecie z podpisu gram se wszystko fajnie

 

fraps pokazuje 40fps prawie ciagle

ale gra troche klatkuje tzn w U2 tez mam 40fps a gra sie fajniej:(

u mnie jest tak samo.... tzn. nie jest tak, ze szarpie albo cos, ale troche jakby samochody jechaly z zaciagnietym hamulcem recznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo OT, gierka spox, chociasz jak dzisiaj podczas jakiegos wyscigu ja jadac rasowanym Cayman'em cos okolo 280km/h i ciagle przyspieszajac to jakies Clio ciagle mnie doganialo i mialo lepsze przyspieszenie odemnie :), po co ja kupowalem Porsche jak Clio jezdzi szybciej :)

 

Pozdrawiam

To wyłącz Catch up :wink: ja bym to dawno zrobił ale nadal wątpie czy dam rade bez tego jechać :D

 

 

a mi się już odechciało grąc z powodu... bounty, nie chce mi się nabijać 150,000 normalnie - bo na ulicach to nabija się to pół godziny, a na autostradzie praktycznie się przeżyć nie da ! zna ktoś jakiś dobry sposób na szybko i duzo bonuty... bo autostrada jest szybka... ale na 10 samochodów, helikopter i kolczatki nie ma mocnych... :/

Mi sie jeździ najlepiej na autostradzie :) wg mnie tam jest najłatwiej. a 150 000 to betka.

 

 

hehe, najbardziej mi sie chcialo smiac jak zobaczylem kolesia za kierownica a starcie bylo niby z babka :) chyba Izzy czy jakos tak. moze sie wystraszyla i tatus za nia przyjechal :) ale tak serio to nie wiem jak programisci mogli odpieprzyc taki nr. niby taki szczegolik a jednak rzuca sie w oczy.

Jak to zobaczyłem to też mnie rozwaliło :D niby Izzy a jak sie przyjżeć to widzisz siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstal temat o galerii do tej gry ktory zamknolem.

Jest mozliwosc otworzenia go, ale pod jednym warunkiem.

Bedziecie zamieszczali tam swoje fury a nie komentarze.

 

Glupie posty typu "wsior", "wiocha", "mi sie nie podoba" albo "o rany lece do kibla sie spalowac" beda szybko procentowaly.

 

Zgadzacie sie na taki uklad??

 

 

MA BYC TO TEMAT Z GALERIA A NIE TOPIC DLA POSTOJEBCOW!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstal temat o galerii do tej gry ktory zamknolem.

Jest mozliwosc otworzenia go, ale pod jednym warunkiem.

Bedziecie zamieszczali tam swoje fury a nie komentarze.

 

Glupie posty typu "wsior", "wiocha", "mi sie nie podoba" albo "o rany lece do kibla sie spalowac" beda szybko procentowaly.

 

Zgadzacie sie na taki uklad??

MA BYC TO TEMAT Z GALERIA A NIE TOPIC DLA POSTOJEBCOW!!

ale żeś wymyślił ;]

 

ja jestem na TAK ... Ale najlepiej jeżeli będą tam tylko screeny z gry i nic innego ... bo moge napisać opinie a nie komentarz i będzie ok a tak to będzie wszystko jasne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W karierze to ja musze gonić policje a nie oni mnie. Kurna jakie to są kiepury, boże :mur: to już w SA byli mądrzejsi. Musiałem zdobyć kamień milowy za przepychanki. Radiowóz szukałem z 5 minut, a jak już go znalazłem to ten kiep zamiast mnie gonić to mnie wyprzedził i jechał przedemną :blink: . Jak włączyłem nitro żeby go zepchnąć to on też przyspieszył, w końcu musialem sie całkiem zatrzymać żeby ten cep coś zrobił. Za każdym razem musze czekać na nich żeby mnie dogonili. NIe ma na to jakiegoś patha ?? :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie najpiekniejszy woz pokazal KEILTNH

Jest to esensja tunningu pojazdu.

Ja jestem narazie na poczatku i w podobnym stylu zrobilem Lexusa L300 ktorego wygralem z jakims wiesniakiem, ktory go zeszpecil jak choinke.

Jedynie kolorek zostal bo elegancki zloty jest.

Trzeba dodać że Twoim zdaniem... Mi się nie podoba, też mam Caymana ale inaczej zrobionego i mi się bardziej mój podoba ;) Tu kwestia gustu i nie mówcie ludzia lubiącym najlejki itd że są wieśniakami, każdy ma inny gust, jakoś o wyglądzie swoich kobiet nikt nie dyskutuje... (w sumie nie bezpośrednio do Ciebie KAERS ale do ludzi piszących w podobnym tonie).

A ja bym chciał żeby było co najmiej tyle opcji tuningu co w U2, albo i więcej. Jak chce zobaczyć normalne auto to wychodze na ulice i tam jest ich pełno, a w grze tuninguje ile wlezie. Obowiązkowo powinny być neony i car audio.

Acha i nie mówcie że ten 67 Camaro jest fajne. Po 1 jest to brzydkie z wyglądu, po 2 beznadziejnie sie prowadzi (ślizga sie jak głupie przy ruszaniu) po 3 wogóle stary złom. Zamiast tego powinni dać Skylina, albo np. S2000.

Hehe, przez chwilę myślałem że piszesz na poważnie, ale po przeczytaniu parę razy doszedłem do wniosku że to ironia :) Co do tuningu to od tego były właśnie oba Undergroundy... NFS: MW to gierka o wyścigach i pościgach, a nie wkładaniu lampek pod auto... Co do Camaro... Jest piękne i genialne (miałem okazję siedzieć w takim na Tuningowisku we Wrocku 2lata temu bodajże), ale tutaj to moje odczucia i to że Tobie się nie podoba to nie znaczy że innym się musi nie podobać... Ja kocham stare autka, wolę np. starego Mustanga od nowego, wolę stare GTO (do 80roku wszystkie) od najnowszych... Wolę Shellby Cobrę niż nowe Subaru... Prowadzi się ciężko? Hehe, zakładam że mówimy cały czas o grze, jakoś ja tam bezproblemu je prowadziłem, no ale tak to jest jak się gra na klawiaturze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe ma na to jakiegoś patha ?? :angry:

Jest wystarczy mieć fure która ma czwarty stopień poszukiwań lub więcej. Gwarantuje Ci że nie będziesz długo czekał na policje. Pozatym jak wybrałeś kamień milowy to radiowóz się pojawia od razu wiec nie kumam jakim cudem musiales go szukać 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wystarczy mieć fure która ma czwarty stopień poszukiwań lub więcej. Gwarantuje Ci że nie będziesz długo czekał na policje. Pozatym jak wybrałeś kamień milowy to radiowóz się pojawia od razu wiec nie kumam jakim cudem musiales go szukać 5 minut.

To dobrze że będzie trudniej bo ja już nie wytrzymuje. A 5 min to ja szukałem wogóle radiowoz żeby mnie zaczął gonić :D bo nie miałem wyścigów na mapie i musiałem sie troche pogonić z glinami.

 

mak777 Doszedłeś do złego wniosku :D pisałem na poważnie. Robiąc nowe samochodówki twórcy powinni dawać nowości, a nie jakieś wyjące złomy które sie cięszko prowadzi (takie jest moje zdanie). Naszczęście tuning nie jest aż tak okrojony.

Edytowane przez Krzysg4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...