Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś też atakuje NFS:MW :] Demko mnie zachęciło do nabycia pełnej wersji... Mi gierka odpowiada bardzo a to może z tego punktu że mało ostatnio graw w ogóle a czas przy kompie traktuje jako oderwanie od świata i czystą rozrywke a nie jako czas wyszukiwania błędów w grze...

Jako jedyny mankament tej gry postrzegam pseudo szklane znaki skrętu od których można dostać oczopląsu...

Pozatym gierka wypasik i "wiejski-tuning" wcale nie jest obowiązkowy, ba można sobie zmodzić bardzo delikatnie wyglądający samochodzik mimo że ma wszystko po tuningu :]

Nowe tryby "jazdy" to fajne urozmaicenie :]

Gierka puki co wciąga i nie ma to jak SKOPAĆ TYŁASA sąsiadowi na LAN'ie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to wyglada na najnowszego forda Gt40.

Nie pisz głupot jak się nie znasz, Fordy GT40 ( http://seriouswheels.com/def/Ford-GT40-Red-SA.htm ) ścigały się na torach w latach 60 (więc jaki najnowszy). Ten samochód to poprostu Ford GT (bez cyferek) http://seriouswheels.com/top-2005-Ford-GT.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak bedzie z tym BLACK <--> "normal"

jaka jest w koncu roznica (nie patrzac na opakowanie :P ) - gdzie szukac tych dodatkowych samochodzikow itp...

czy ona sa gdzies odblokowane czy jak?

a moze jest gdzies w black edition napisane, ze to wlasnie ta wersja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz głupot jak się nie znasz, Fordy GT40 ( http://seriouswheels.com/def/Ford-GT40-Red-SA.htm ) ścigały się na torach w latach 60 (więc jaki najnowszy). Ten samochód to poprostu Ford GT (bez cyferek) http://seriouswheels.com/top-2005-Ford-GT.htm

Chyba coś ci się pomyliło. W tym roku wyszedł nowy ford gt40 Nowy! Bardziej cywilizowany, nie ma już 40 cm wysokosci

 

Wracając do tematu

1 jest taki tryb w ktorym mozna jezdzic po miescie i nie ma zadnych radiozwozow ktore beda cie ganiac????

2 Czy w balck edition camaro jest tylko w jednym trybie (proba 69) czy tez w innych??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem w fulla i mi sie srednio podoba... nie wiem czemu ale mnie nudzi gra. Ej, a w MW jest jeden kawalek z underground1? Mi sie zdaje ze tak, bo wpadl mi w ucho i skojarzylem go wkoncu. Nie pamietam anzy ale sie wsluchajcie w kawalki, jest jeden z u1! :] POza tym grajac w te gre, mam wrazenie ze szybko mi sie znudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam, nawet jak bys dal 2 GB to nic nie pomoze. Engine jest zwalony. Tak byla z seria 'Underground', tak tez jest teraz.

Mylisz się. To, że u ciebie żabkuje, nie znaczy że tak jest u wszystkich. Dodatkowy 1GB ramu daje sporo, nawet jeśli (przez 4x512) są nisko taktowane.

 

Dla mnie ta pozycja to świetny "odstresowiacz" po całym dniu pracy. Gaz do dechy, ff na maxa, głośniki również (warto mieć dobrą kartę audio i zestaw 5.1) i się bawisz. Nie jeździsz, a świetnie bawisz. I oto w tym wszystkim chodzi.

 

PS. Wymodelowanie aut jest tak znakomite, że na podstawie tego need'a będę kupował w przyszłym sezonie felgi do swojego auta B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja rozwieje wątpliwości odnośnie czym więcej ramu tym lepiej Most Wanted chodzi.

Obecnie mam 1,5GB ramu i dzisiaj zrobiłem testy jak gra chodzi na 256MB, 512MB, 1GB i 1,5GB i powiem tyle.

Jeśli chodzi o szybkość wczytywania się gry (po wciśnięciu w menu klawisza do rozpoczęcia wyścigu) na 1,5GB trwa to 3 sekundy, na pozostałych odpowiednio x2, x3, x6 dłużej. Zauważyłem także, że na 256MB w ogóle wejście do gry nastąpiło dopiero po 1 minucie. Natomiast różnic w wydajności podczas gry nie zauważyłem. Czy dałem 512 czy 1,5GB gra chodziła tak samo płynnie (taka sama ilość klatek). W ogóle przy 512MB ram w ustawieniach gry dałem wszystko na maxa (z rozdziałką 1280x1024, AA, Vsync i innymi na max) i gra chodziła płynnie (nie licząc przycinek które występują u mnie nawet na najniższych ustawieniach, ale to już inna bajka). Podsumowując różnicy między 512MB a 1,5GB ram jesli chodzi o wydajność podczas grania w NFS MW ja nie widzę, oczywiście nie licząc szybszego wczytywania :)

 

Nie mogłem się powstrzymać i dać jeszcze kilka screenów z Ekskluzywnego Pościgu BE:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś ci się pomyliło. W tym roku wyszedł nowy ford gt40 Nowy! Bardziej cywilizowany, nie ma już 40 cm wysokosci

raczej tobie sie pomyliło ;] ten nowy nazywa się "Ford GT", a ten stary to był GT40 bo mial 40 cali wysokosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykombinowal ktos cos z tym chaczeniem??

 

ma to samo co LCC

na min i na full(bez aa i af) chaczy tak samo - tzn niby programiki pokazuja nawet 60fps stabilnie a gierka chaczy nieznacznie

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do latanie czy zakum duzego spoilera i progow zapobiegnie temy zebym przestal latac niczym superman ??

Obojetnie co zamontujesz to sie lata ;)

 

Panowie ma ktoś radę na kanciaste cienie - tragicznie to u mnie wygląda :(

Jedyna rada to je wylaczyc bo sa skopane i trzeba czekac na jakiegos patcha od EA lub od ATI. Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale po takiej grze niespodziwewałem sie lagów. A mianowicie gonią mnie pały, 6 radiowozów było, raz mnie wzieli z obu stron a ja poprostu przez te samochdy glin mogłem przejechac ( elementy ghost masters czy co :) ) Gra nawet fajna, ale to mnie zaskoczyło, chociaz raz sie przydazyło.

 

PS: w jakim trybie jest camaro i bmw (ktos pisał ale nie zaczaiłem :oops: ) , miałem bmw w karierze ( na poczatku, mam black edition) a wy co na poczatku mieliscie ??

 

Pozdro

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem bmw w karierze ( na poczatku, mam black edition) a wy co na poczatku mieliscie ??

WOW miałeś BMW !! A co sie później z nim stało ?? Może czasami Razor ci zabrał B)

 

A tak na poważnie to po tych pierwszych wyścigach BMW moge stwierdzić że jest to najlepsze auto w grze. Szkoda że nim nie możemy jeździć w karierze :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie wkurzylem wlasnie :-P uciekalem moim porsche dobre pol godziny notowania mialem na poziomie 300tysiecy,wyjechalem z za gorki i zaczelo mnie slonce oslepiac :-P koleja rzeczy bylo ze wjechalem w bande i policja mnie zlapala : / ble:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...