Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Ty nie rozumiesz, ta gra to powrót do starego dobrego NFSa z pałami :) Tu celem nie jest tuning tylko pościgi etc... Ja rozumiem że niektórym to przeszkadza, ale napewno nie jest to krok wstecz, bo to jest kontynuacja HP2 a nie U2...

dokladnie rozumiem

mogli powrocic do zrodel zostawiajac te pareset NIEOBOWIAZKOWYCH czesci przecierz, no chyba ze konsole by tego nie przelknely ;]

 

po dokupieniu do supry wypasionych hamulcow (wiercone tarcze, wieksze zaciski) nie widac ich na modelu

a bylo to widocznie w NFS4 juz chyba -_-;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce punciakiem przejść cała kariere to powodzenia zwłaszcza przy próbrach prędkości. No chyba że Punciak bujnie się do 350kmh. Ja miałem zamiar przejść lexusem cała kariere ale zwątpiłem gdy pomimo dokupywania nastepnych części i zapewnien sklepu o wzroście maksymalnej prędkości auto wyciagało maks 301kmh, nie mówiac już o tym że Lex wylatywał i wytracał prędkość na zakrętach na których trzeba było przyspieszać aby załapać się na fotoradarze z wymaganą prędkością. Mówiąc krótko sorry ale tak się raczej nie da, chociaż Lexusa zamieniłem na Gallardo będąc chyba dopiero na 6 miejscu czarnej listy. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem w fulla i mi sie srednio podoba... nie wiem czemu ale mnie nudzi gra. Ej, a w MW jest jeden kawalek z underground1? Mi sie zdaje ze tak, bo wpadl mi w ucho i skojarzylem go wkoncu. Nie pamietam anzy ale sie wsluchajcie w kawalki, jest jeden z u1! :] POza tym grajac w te gre, mam wrazenie ze szybko mi sie znudzi.

Też to zauwazyłem :) To Skinnyman

 

 

A ja rozwieje wątpliwości odnośnie czym więcej ramu tym lepiej Most Wanted chodzi.

Obecnie mam 1,5GB ramu i dzisiaj zrobiłem testy jak gra chodzi na 256MB, 512MB, 1GB i 1,5GB i powiem tyle.

Jeśli chodzi o szybkość wczytywania się gry (po wciśnięciu w menu klawisza do rozpoczęcia wyścigu) na 1,5GB trwa to 3 sekundy, na pozostałych odpowiednio x2, x3, x6 dłużej. Zauważyłem także, że na 256MB w ogóle wejście do gry nastąpiło dopiero po 1 minucie. Natomiast różnic w wydajności podczas gry nie zauważyłem. Czy dałem 512 czy 1,5GB gra chodziła tak samo płynnie (taka sama ilość klatek). W ogóle przy 512MB ram w ustawieniach gry dałem wszystko na maxa (z rozdziałką 1280x1024, AA, Vsync i innymi na max) i gra chodziła płynnie (nie licząc przycinek które występują u mnie nawet na najniższych ustawieniach, ale to już inna bajka). Podsumowując różnicy między 512MB a 1,5GB ram jesli chodzi o wydajność podczas grania w NFS MW ja nie widzę, oczywiście nie licząc szybszego wczytywania :)

No i my właśnie mówimy o tych małych przycinkach człowieku :wink: Z FPS to nikt z kartą powyżej 6600 i R9700 nie ma problemów.

 

heh tez trafilem tylko na supre..jestem bodajze 12 na liscie..albo 11

Moze dlatego ze nfs:u2 "dzialo " sie w nocy :]...w nocy wszystko jest piekne ;]

Przeszedl ktos ta misja (nie w Career tylko to drugie) ta ostatnia gdzie jedzie sie tym fajnym autkiem i ucieka przed SUVami i trza zdobyc 500,000 bounty ??

Ja na poczatku myslalem ze to nie do przejscia..ale za 4 razem sie udalo...ale bylem dumnyyyyy :D

Łatwizna, 3 minuty i 49sekund i wygrałem to :rolleyes:

 

Jestem na BL 7 i nie moge się dopchać do Ming-a :/ wykonanie zadań dla niego jest za trudne :/ I co to ma być z tymi pościgami co ? dwa razy mnie złapali przez to że policja wjechała podemnie ( DOSŁOWNIE PODEMNIE ! ) i nie mogłem się ruszyć :/ To nie fair :mur:

 

PS. Ten typek co pyta się o odróżnienie BL od Normal, Przeczytałeś uważnie temat ? masz tam jak wół FAQ na pierwszej stronie !

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanko jak wylaczyc Fast Writes (szybki zapis), w sterownikach NV w opcjach AGP, gdy to wylacze i dam Zastosuj to i tak sie samoczynnie spowrotem zaptasza i tak w kolko. A w biosie swojej plyty nie widze takowej opcji - Asus P4P800 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA PROSZE O POMOC :D

 

Wlasnie dorwalem wersje dvd. Instaluje i przy 42% brakuje pliku: SOUND\SPEECH\copspeech.big

Prosze Was aby ktos zarzucil go na www.megaupload.com

Bardzo mi na tym zalezy :mad:

 

 

EDIT:

 

Kurde chyba nic z tego nie bedzie, pliczek ma 180 MB. Ale sie wkurzylem.... :angry:

Macie jakis pomysl co moge zrobic ?

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie padaka ze nie ma CLS-a 55 amg /odwalili kiche bo dali auta ktore pojawily sie pozniej na rynku a takiego ultra mega fajnego cls-a nie ma !

 

moje padaki:

http://www.mazta87.neostrada.pl/auta_nfs/

Jedynie McLaren-Benz warty uwagi.

I szkoda, ze monotematyczna stylistyka, przynajmniej co do kolorow :)

A z Porszakiem to juz przesada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra pójdzie na Duronie 800 ; 256 MB Ram ; Radek 9550 250/400 @ 350/500 ??

 

Wymagania minimalne:

 

Procesor: Pentium III 1GHz

Pamięć RAM: 128 MB (WIN 9x) 256 (WIN XP)

Karta Graficzna: 32 MB

CD-ROM: 24x

DirectX: 9.0c

WINDOWS: 9x, 2000, ME, XP

Miejsce na dysku: 2 GB

:angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wymagania(w porównaniu do np. Doom 3, MoH Wojna Na Pacyfiku, F.E.A.R i Q4) są niwielkie. U mnie na P4 1,5@1,65 512 i Gigabyte R9550(troche kręcony) śmiga na max w 1024x768 of AA i ANZIO. ale wygląda brzydko(szczególnie bez AA). Raz przejechełam przez most(złapali mnie na moscie :sad: to było szczególnie widać. Poza tym TYTUŁ ROKU!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie rozwaliłem Ming-a :D i trafiłem karte jego wozu na pierwszym razem :D Kusiło mnie na unikatową część ale wybrałem drugi znak (?). Lambo śmiga bardzo ładnie ale nie ma takiego kopa na stracie jak CLK 500 i nie ma 7 biegu :wink: No i znowu trzeba się użerać z policją i kamieniami milowymi :blink:

 

Dobra next stop Tuning Shop i tuninguje CLK i EVO bo jeden się zestarzał ( wybredny jestem ) a drugiemu wyraźnie brakuje kopa przy starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wymagania(w porównaniu do np. Doom 3, MoH Wojna Na Pacyfiku, F.E.A.R i Q4) są niwielkie. U mnie na P4 1,5@1,65 512 i Gigabyte R9550(troche kręcony) śmiga na max w 1024x768 of AA i ANZIO. ale wygląda brzydko(szczególnie bez AA). Raz przejechełam przez most(złapali mnie na moscie :sad: to było szczególnie widać. Poza tym TYTUŁ ROKU!!!!

Buehehehehe :lol2:

 

Bujać to my ale nie nas..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie przesiadłem sie na RX8, oczywiscie czesci mechaniczne zastąpione zmodowanymi, ale wygląd pozostał zupełnie stockowy, czerwony kolor i felgi identyczne :) Jedno co mi sie rzuciło w oczy - jak wiadomo rx8 ma silnik wankla, a przy packach tuningowych w tuning shopie pisze co kupujemy...wiec pod jedną pozycją jest "LEKKIE ROTORY(i tu sie zgadza), a dalej jest "Węglowe zawory" i "sporotwe głowice" ;| zupełny bezsens, bo w wanklu nie ma zaworów ani głowicy :lol: no ale cóz takie małe niedopatrzenie mozna wybaczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytnko jak osiagnac pozostale 2 wykroczenia??

Bo zdobyc potrafie 6 i dalej nie wiem co robic

- Taranowanie policji

- Nadmierna predkosc

- Jazda poboczem

- Niszczenie mienia

- Ucieczka z miejsca wypadku

- opro przy aresztowaniu

 

Brakuje mi:

- Wyscigi

- Nieostrozna jazda

Jak je osiagnac podczas serii prob??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buehehehehe :lol2:

 

Bujać to my ale nie nas..

Ta to samo ktoś pisał, że na gf4ti chodzi mu płynnie w maks detalach n/c co za .... takie głupoty wypisują! Sam sprawdziłem na gf4ti i w max chodzi beznadziejnie... Bajkopisarzy na forum nie brakuje :angry:

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowego NFS-a jeszcze nie mam. Niedługo planuję sobie kupic nowa gre i chyba wybiore Most Wanted. Powiedzcie mi czy warto, i czy bedzie chodzic na mojej maszynie :)

CZy warto? Ściągnij demo i pograj... Dla jednych warto dla drugich nie warto :) Zależy od gustu ;) Lepiej kup Pro Evolution Soccer 5 ;) (pozdro Ojejku :D). A co do chodzenia, to raczej na niskich detalach ale będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta to samo ktoś pisał, że na gf4ti chodzi mu płynnie w maks detalach n/c co za .... takie głupoty wypisują! Sam sprawdziłem na gf4ti i w max chodzi beznadziejnie... Bajkopisarzy na forum nie brakuje :angry:

 

pozdro.

:mur: :mur:

przeciez to była ironia...gratuluje , po prostu gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe gierka naprawde neizla :-) bardzo mi sie podoba. Ja tam wygralem od kolesia golfika i jezdze nim do teraz (chyba 8-9 miejsce mam) Czekam az bede mogl odblokowac moja ulubiana fure czyli DB9 :-) ehhhh :D

 

tak BTW mozna zmienic poziom trudnosci lol ? :/ bo jak narazie to gierka jest bardzo prosta ;/ moze dwa wyscigi sprawily mi problem ;/

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie przesiadłem sie na RX8, oczywiscie czesci mechaniczne zastąpione zmodowanymi, ale wygląd pozostał zupełnie stockowy, czerwony kolor i felgi identyczne :) Jedno co mi sie rzuciło w oczy - jak wiadomo rx8 ma silnik wankla, a przy packach tuningowych w tuning shopie pisze co kupujemy...wiec pod jedną pozycją jest "LEKKIE ROTORY(i tu sie zgadza), a dalej jest "Węglowe zawory" i "sporotwe głowice" ;| zupełny bezsens, bo w wanklu nie ma zaworów ani głowicy :lol: no ale cóz takie małe niedopatrzenie mozna wybaczyć :)

jeszcze nie wpadli na to, ze niektore auta maja 1 glowice

pozatym wszystkie auta sie chwieja przy dodawaniu gazu jakby mialy silnik wzdluznie

przy zmianie biegow jest backfire a przy puszczeniu gazu juz nie

niby szczegoly, ale w galy sie rzucaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...