Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

No co do tych unikatowych czesci (chodzi ci o te ktore wygrywasz przez czarna liste?) to wchodzisz do sklepu, wciskasz "1" chyba (bedziesz mial info jak wejsc na zaplecze) i juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz - masz :wink:

 

 

 

dodane do Faq...

 

mam prośbę ... jeżeli komuś by się chciało to prosze o przetestowanie sterów (grafa) na których nfs działa najlepiej ... chodzi głównie o nvidie bo przy ati jakoś nie ma problemów ze sterami ...

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 512 ram można pograć w 800x600, a w 1024/768 już nie bardzo, nie tylko jakość tekstur ma wpływ na ramożerność, rozdzielczość także.

A u mnie na demku 1024x768 wszystko high śmiga spokojnie(czasem delikatne przycięcia na zakrętach). Gierka SUPER!!! POZDRO!!!

Mój komp: P4 1,5@1,65; 512 ram i Gigabyre R9550(lekko podkręcony)

Edytowane przez P@weł m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie na demku 1024x768 wszystko high śmiga spokojnie(czasem delikatne przycięcia na zakrętach). Gierka SUPER!!! POZDRO!!!

Mój komp: P4 1,5@1,65; 512 ram i Gigabyre R9550(lekko podkręcony)

jasneee..... :lol: jak na moim 6600gt nie mogłem wszystkich suwaków dać na high a Ty na radeonie 9550 masz wszystko w high i w dodatku z tym badziewnym cpu i 512ramu...grtz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie na demku 1024x768 wszystko high śmiga spokojnie(czasem delikatne przycięcia na zakrętach). Gierka SUPER!!! POZDRO!!!

Mój komp: P4 1,5@1,65; 512 ram i Gigabyre R9550(lekko podkręcony)

 

następny bajkopisarz ... powinieneś dostać prezencik w postaci % za wprowadzanie ludzi w błąd...

 

no chyba ,że dla Ciebie płynność to 10 Fps ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ogolnie fajna tylko niewiem dlaczego - jakos mi sie tak wydaje ze wszystkie samochody ktorymi jezdzilem wyciagaja prawie taka sama predkosc, moze za malo gralem :o 12% ukonczone w karierze. Roznice widac tylko w sterownosci heh. Same wyscigi nie sa ekscytujace :D ale zabawa z policja jest super :)

 

@grzesiu

teorytycznie masz kompa wydajnieszego i musze stwierdzic ze mam wszystkie suwaki na full prucz AA - tylko na raz machniete w prawo :)

Edytowane przez Noki-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm u mnie na tym co w podpisie chodzi bardzo płynnie na 1024x768 i wszystko na max tylko aa na pół paska. Pod koniec miesiąca miałem kupować 7800gt, nowego proca i płytę, i dodac ramu. teraz zastanawiam sie czy jest sens.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grzesiu

teorytycznie masz kompa wydajnieszego i musze stwierdzic ze mam wszystkie suwaki na full prucz AA - tylko na raz machniete w prawo :)

Ja mam wszystko na all, tyle ze AA na połowe :) o to mi chodziło ze nie mam wszystkiego na max, a reszta detali do końca suwaka :) zresztą w tej grze liczy sie chyba bardziej ram i grafa niz cpu, bo gdy obnizyłem na default moze było mniej o jakies 3-4fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_81.95.html

Na stronie nVidii juz nowe stery:)

zasysam i sprawdzam czy cos daja!

a wiec mam wrażenie ze po przejsciu z 81.84 na 81.85 jest odczuwalna poprawa:) nie wiem ile FPS bo nie mam FRAPSa ale mysle ze jest lepiej. Choc moze to subiektywne uczucie... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nastepujace pytanie: czy spojlery w tej grze dają cos do aerodynamiki auta czy sa tylko wątpliwą ozdobą ? Mnie sie wydaje (nie wiem jak to sprawdzic .. ), ze dają, ale to subiektywne odczucie, wiec podzielcie sie swoimi doswiadczeniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm u mnie na tym co w podpisie chodzi bardzo płynnie na 1024x768 i wszystko na max tylko aa na pół paska. Pod koniec miesiąca miałem kupować 7800gt, nowego proca i płytę, i dodac ramu. teraz zastanawiam sie czy jest sens.....

 

I tak będzie się cieło ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol poca :lol:.

Mnie gra zaczyna nudzic. Jeste mgdzies na 35 procent i jedynie co mnie jeszcze jara t owyscigi z policja... a reszta to nuda ;/ Wiedzialem ze tak bedzie z tym nfsem, pogralem chwile i juz mi sie znudzil. Tak samo mialem z nfsu2. Lipa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...