Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Heh pobawiłem się troche z niebieskimi ;]

 

http://private.coldgame.de/Sorcerer/Most_W...st%20wanted.JPG

 

http://private.coldgame.de/Sorcerer/Most_W...st%20wanted.JPG

długość 16:45

52 uszkodzone radiowozy

35 zniszczone radiowozy

ominięte kolczatki 3

ominięte blokady 19

wartość zniszczeń 344 725

 

kurde kręci mnie to bardziej niż samo ściaganie się ;)

W hot poursicie nie mogłem się oderwać od samych pościógw z policją. ;)

 

Jak do akcji wchodzą SUV'y i helikopter trzeba się nieźle starać ;)

ciekawe co będzie póxniej >3 miejsca

 

 

Edit:

 

04:25 skończyłem grać ide spać :P

Fuck nie wygrałem w karty tego merola clk :mur: :(

mam 3 albo 4 zwolnienia z konfiskaty, na ch.... mi tego tyle ? można to jakoś sprzedać na czarnym rynku ? :)

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Kaeres ! ! !

 

Weź sie człowieku ode mnie i innych ludzi odpier..... jak nie masz sie czego czepić to czep sie siebie samego, nie jestem pajacem zeby pisać bajki, to nie w moim stylu, wyrosłem z tego 10lat temu :) zreszta nigdy w zyciu kitu ludziom nie wciskam, i 10fps to nie jest dla mnie płynność ! Problem z chrupaniem jest bo i na pozyczonej GeF 6600 jest tosamo.

 

Nie wierzysz ze na grafie z podpisu nie można grać płynnie ? to ci to udowodnie, płynność rzedu 23 - 30fps na maxymalnych detalach jest zadowalajaca w 100%, niżej nakreciłem filmik żebyś mógł zobaczyc moje bajki :lol:

 

Film kręcony aparatem ktory rejestruje tylko 15 klatek na sekunde wiec avik nie bedzie do konca płynny ale specialnie uruchomiłem frapsa zeby ilosc fps bylo widac na monitorze. Filmik ok 2minut, pod koniec wychodze do ustawien graficznych zeby pokazac ustawienia na jakich grałem.

 

link http://obrazki.pctest.pl/nfsmw.avi ~34,1MB

(na 512kbps 5-7min sciągania)

 

Tyle ludzi zauwarza problem przycinek w tej grze, nawet na duzo lepszych grafach(rzedu R9800PRO czy GeF6xxx a ty nie ciekawe ;]

Widzialem Twoj film.

Jest sprytnie krecony bo z najmniej wymagajacej rozgrywki jaka jest jazda na czas i to po autostradzie.

Nagraj prosze jeszcze jeden film z zakladek R9550 pokaz, ze masz na jakosc + AA->odpalasz gre->w ustawieniach ustaw taka grafe o jakiej mowiles.

Pozniej odpal Events i daj wyscig z 3 samochodami w miescie.

W tych momentach co pokazales filmik to ja na 1024x768 z AAx2Q (miedzy AAx2 i AAx4) w najmaksymalniejszych detalach jakie sa dostepne w grze (oprocz AA ktore ustawiam w zakladkach) i mam tam od 24 do 40 FPS z przewaga 33FPS. Ty w wiekszosci tam masz 20-24FPS i w tunelu 26-28.

Ponadto jezeli ja odpale na tych ustawieniach wspomniany wyscig w miescie to spada mi do 15FPS.

Musze wylaczac AA bo masakra.

Wiec w ten filmik wierze bo widze co widze ale zrobiles to od niechcenia i wygodnie z Twojej strony.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale brakuje mi tego żeby możńa było prowadzić pościg :D

 

Kaeres - dokładnie - ja na autostradzie też mam więcej Fps tzn nie widać jakiejś duuużej różnicy niż przy jeździe po mieście ale np w tym tunelu na autostradzie drastycznie mi rośnie Fps ... ;P ehhh gdyby cały czas taki było :P

 

Co z moją propozycją na el0filmy z gry ? Niekoniecznie burnouty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdzi ktos FordemGT ??

Boze to auto jest cudne..trzyma sie jak przylepione (wg mnie :P)..a tenryk silnika wynagradza mi cale nerwy z tą grą (chodzi o te skretyniałe milestonsy)

Wlaz na galerie aut :)

Tutaj probka.

 

1787936[/snapback]

Po pierwsze - muszę pokombinowac bo gra nie chce przyjąć ustawienia hamulca jako pedału hamulca (Sidewinder Precision Racing Wheel), chociaż w menu pedał działa bo jedzie w dół.

 

Po drugie - czy tylko ja mam taki idiotyczny efekt, że po skręceniu i wyprostowaniu kierownicy samochód dalej skręca i muszę dawac kontrę w drugą stronę żeby przestał?

 

 

Rzucacie 100 pytan na stronie, a kurcze nie sprawdzicie czy ktos Wasz problem juz kiedys rozwiazal !!!

Pisalem, ze rozwiazalem problem z hamulcami i kurcze jak chcesz to poszukaj (najpozniej 29 listopada - dalej nie szukaj)

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaeres, RepsOn'owi chodzioło chyba o Forda GT(dawne40) nie o Mustanga.

Mustang jest zdecydowanie moim ulubionym wozem w NFS, ale nie można o nim powiedzieć że trzyma się jak przylepiony.

Co do Twojego Mustanga to IMHO są tylko dwa auta które dobrze wyglądają w kolorze brązowym: Mustang i Corvette C6.

BTW Czy ilość aut w garażu jest ograniczona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaeres, RepsOn'owi chodzioło chyba o Forda GT(dawne40) nie o Mustanga.

Mustang jest zdecydowanie moim ulubionym wozem w NFS, ale nie można o nim powiedzieć że trzyma się jak przylepiony.

Co do Twojego Mustanga to IMHO są tylko dwa auta które dobrze wyglądają w kolorze brązowym: Mustang i Corvette C6.

BTW Czy ilość aut w garażu jest ograniczona?

Prawda, teraz jak to napisales to dosc wyraznie widze swoj blad.

Mustang nie trzyma sie drogi jak F1 i chwala mu za to.

Jezeli sie bedzie dalo to chyba nim skoncze gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem Twoj film.

Jest sprytnie krecony bo z najmniej wymagajacej rozgrywki jaka jest jazda na czas i to po autostradzie.

Nagraj prosze jeszcze jeden film z zakladek R9550 pokaz, ze masz na jakosc + AA->odpalasz gre->w ustawieniach ustaw taka grafe o jakiej mowiles.

Pozniej odpal Events i daj wyscig z 3 samochodami w miescie.

W tych momentach co pokazales filmik to ja na 1024x768 z AAx2Q (miedzy AAx2 i AAx4) w najmaksymalniejszych detalach jakie sa dostepne w grze (oprocz AA ktore ustawiam w zakladkach) i mam tam od 24 do 40 FPS z przewaga 33FPS. Ty w wiekszosci tam masz 20-24FPS i w tunelu 26-28.

Ponadto jezeli ja odpale na tych ustawieniach wspomniany wyscig w miescie to spada mi do 15FPS.

Musze wylaczac AA bo masakra.

Wiec w ten filmik wierze bo widze co widze ale zrobiles to od niechcenia i wygodnie z Twojej strony.

dzizas :lol: ale ty jestes niedowiarek :lol: zaraz nakrece filmik o jaki prosisz :lol:

 

edit. filmik bedzie pozniej bo mi akumulatorki padly ;]

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podyskutujecie sobie na PW !!! qrcze codziennie 5 nowych stron tego watku zawierajace bzdety o FPS i ustawieniach grafy. Ktos powinien tu rozdac %.

 

samm-ur-jezeli chodzi o brazowy kolor i do tego metalic to jest jeszcze jedno dobrze wygladajace auto-Eclipse-ktorym sieje rozpierduche w miescie. Wydaje mi sie ze troszke niedoceniane auto i niewiele osob nim jezdzi-dla mnie bomba szczegolnie chyba z 2-gim body kitem.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za takie pytanie, ale ma ktos podobny konfig do mojego, tj gigabyte K8NE sempron64 2500+ 1GB ram i karta gigabyte radek X700 128MB :?:

Bo tak szczrze to przy 1024*768 full detale oprocz anty aliasingu i filtrowania czy czegos to tak srednio ejstem zadowolony z wydajnosci...

 

Jakby ktos mogl napisacto da sie wlaczyc pokazywanie fps na bierzaca, tak jak np. w q4??

pozdrawiam

Edytowane przez Xytras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos mogl napisacto da sie wlaczyc pokazywanie fps na bierzaca, tak jak np. w q4??

pozdrawiam

Mozesz uzyc do tego programu FRAPS, bedzie podczas gry w rogu ekranu wyswietlal ilosc FPS'ow

Edytowane przez lukasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za takie pytanie, ale ma ktos podobny konfig do mojego, tj gigabyte K8NE sempron64 2500+ 1GB ram i karta gigabyte radek X700 128MB :?:

Bo tak szczrze to przy 1024*768 full detale oprocz anty aliasingu i filtrowania czy czegos to tak srednio ejstem zadowolony z wydajnosci...

 

Jakby ktos mogl napisacto da sie wlaczyc pokazywanie fps na bierzaca, tak jak np. w q4??

pozdrawiam

ale co Ci da ze zobaczysz ile masz FPS ? jak zobaczysz ile masz to myslisz ze bedziesz wtedy zadowolony ?? gra albo chodzi dobrze ( wg Ciebie ) albo nie i 'zobaczenie' ilosci FPS tutaj nic nie zmieni, chyba ze zobaczenie wyniku z kosmosu, np stale 100FPS, pomimo tego ze jest 20FPS Cie tez zadowoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze czy poradzil sobie ktos z kierownica - mam "kompresora" i nie dziala mi pedal gazu - nie moge go zdefinowac w grze (kicha az strach) pedal jest sprawny bo moge nim przewijac menu i kierownica dzialala bez bolu w starszej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest swietna tylko programistom brakuje troche zdrowego myslenia. Jade sobie moim gallardo ponad 300 km/h a tu widze ze mnie clio dogania. <_< Gosc wstawil se silnik odzutowy od beinga czy co. :D Wyglada na to ze nie ma poco kupywac takich drogich samochodów wystarczy clio i juz walisz po ulicach ze 350 km/h. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis moge powiedziec w koncu "Razor! ty gnoju...spier....j do piachu" ;]]]]] odzyskalem moje m3 ;]

najtrudniej bylo go pokonac na torze z 3 okrazeniami, ale po 3 probach w koncu mi sie udalo. a skonczylem dopiero dzis bo wczesniej nie mialem czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja też zakończyłem :D Problemów jako takich nie miałem, gorzej było później troche z pościgiem :)

 

A teraz pytanko: Mam trochę kasy i 85% ukończonej gry, więc trochę mi jeszcze zostało :rolleyes:, w każdym razie co jest lepsze (chodzi o prowadzenie) Subaru Impreza WRX Czy ten Mitsubishi Lancer EVO ??

 

Mam lepsze wózki, ale któryś z tych też by mi się przydał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja sie bawie ciagle tym forcefeedback... instalowalem juz kilka sterow do ds2 i na kazdych nfs dziala inaczej. ;]

na poczatku instalowalem firmowe, to drgania mialem tylko po wjechaniu na trawe, przy zderzeniach itp. zero zeakcji. Teraz wgralem jakies od manty o nazwie 'double vibration controller 3' i jest juz lepiej: sa drgania przy wjechaniu na trawe, przy zderzeniach i przy skrecaniu... (?), jak jade prosto to nic sie nie trzesie (i prawidlowo ;] ). Nie wiem czy to normalne, moze wypowie sie jakis wlasciciel kierownicy z ff, albo jakiegos pada i dokladnie opisze, w jakich okolicznosciach powinny wystepowac drgania. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak juz wczesniej wspomnialem na padzie mam drzenia przy skrecaniu co mnie wku...denerwuje.NIe spotkalem sie jeszcze z osoba ktorej pad niedrzalby przy skrecaniu. Mozna kombinowac z sila drzen w opcjach kontrolerow gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie FPSy to kierownice lub pady i tak w kolko ;/ . W moim przypadku troche brak czasu a troche brak juz nerwow do tej gry(czyt. przycinek i szarpan) w rezultacie jestem na 4 miejscu czarnej listy i ciagle smigam Caymanem przy ostatnim losowaniu niechcacy jedna z kart jaka wybralem byla "ulepszenia wizualne" po czym wpadam sobie do garazu patrze i mam mozliwosc wybrania vinyla jakiegos mysle sobie: e tam badziew sam, ale poprzegladalem wszystkie i patrzcie co zalozylem wg. mnie baaaardzo ciekawie sie prezentuje.

Dołączona grafika

 

reszta screenow pod linkiem z mojej sygnaturki

dla leniuchow : http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showto...dpost&p=1776449

Edytowane przez KEILTNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem inny sposób ustawienia hamowania w kierownicy. Wystarczy przed włączeniem gry uruchomić właściwości kontrolera gier i mieć je włączone w tle, uruchomić grę i wszystko poustawiać.

I wtedy konfigurowanie kierownicy w grze juz działa poprawnie? Można ustawić gaz i hamulec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wtedy konfigurowanie kierownicy w grze juz działa poprawnie? Można ustawić gaz i hamulec?

U mnie zadziałało. Panel sterowana->kontrolery gier->właściwości i z tymi dwoma okienkami uruchomiłem grę, normalnie ustawiłem hamulec, zapisałem, wyłączyłem te okienka i działa. Do efektu skręcania po wyprostowaniu kierownicy będę się musiał chyba przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Kaeres !!!

 

Mam tu filmik z Eventsa ;] fps wacha sie od 21 do 30fps :] srednio ok 23-24 czyli płynnie.

Scigam sie z 3 carsami :) i policja :]

 

http://obrazki.pctest.pl/nfsmw2.avi 34,3MB

 

Sory ze filmik jest ciemny troche ale jak nagrywam film pod katem do monitora to znacznie ciemniej jest a zapomnialem jasnosci zwiekszyc w aparacie :)

 

I zakonczmy ten spór bo nie masz racji ;] na R9550 @ 9600XT da sie plynnie grac na maxa z AAx4 !

 

 

 

Jesli chodzi o szarpniecia i czkawke w grze to moze EA wyda jakiegos patcha :unsure:

Bolączką EA od dawien dawna jest tego typu rwanie w grach

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Heh 24 fps to nie plynna gra. Ja zmniejszylem detale zeby miec te 30-40 i nie mniej. Inaczej to zal grac jak wolno chodzi. Wiec nie wiem po co nasile ustawiac jak najwzysze detale.

 

EJ ludzie JAK TA GRA WAM CHODZI NA GF5700?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh 24 fps to nie plynna gra. Ja zmniejszylem detale zeby miec te 30-40 i nie mniej. Inaczej to zal grac jak wolno chodzi. Wiec nie wiem po co nasile ustawiac jak najwzysze detale.

 

EJ ludzie JAK TA GRA WAM CHODZI NA GF5700?

wiesz telewizje oglądam z szybkością 22-23fps bo taka jest transmisja i jak dla mnie obraz jest płynny, fps rzędu 22-30 w 100% zadawala i pozwala cieszyć oko dobra grafika.

 

na gef 5700 marnie będzie chodziła, napewno 30-40% wolniej niz a r9550

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No ok 22-30 fps to jest spoko, ale naprawde duzo lepiej sie gra 30-40... gra na tylu fpsach jak napisales chodzi zwyczajnie wolno i kropka, mowimy o kompach a nie o tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...