Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Wlaczylem gre od poczatku aby pokazac bratu filmiki poczatkowe.

I tam jest kilka pierwszych wyscigow ta kijowa beemka.

O Boze jaki resorak !!!

Dziwie sie, ze EA poszlo na kase robiac takie fopa.

Prawie najgorsza fura w grze jest ta TOP ONE :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu rzeczywiście trochę kijowo ją zrobili, ale jej "poruszanie" jest całkiem, całkiem :D Dla mnie mimo wszystko najszybszy wozik w grze, szkoda tylko jednego, że nie można go po ukończeniu kariery mechanicznie tuningować, bo to nitro jest chyba na najsłabszym poziomie :(

 

Ale za to można mu kolory pozmieniać, i teraz wygląda jak mafia :P Czarna perełka i gaaaaaaaaaaaazuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:rolleyes:

 

PS. Czy płyta obsługująca agp2x obsłuży kartę agp8x a konkretnie r9800pro ? Bo zanim wroci plyta z gwary, to jestem ciekaw czy ten radek wejdzie na moja starą celine 700Mhz.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy da sie zmienić na km/h w angielskiej wersji, w opcjach nic takiego nie widze :?

 

a czytałeś FAQ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedl ktos probe czasowa nr 39 w serii prob? Dla mnie to na razie za trudne jest :mur: Max co osiagnalem to 99%. Jak ktos przeszedl to niech sie podzieli uwagami dotyczacymi tej trasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec jestem sobie na drugim miejscu Black List a przed tym wydajac wszystkie zaoszczedzone dolary ;) zakupilem mega monstrum Porsche Carrera GT i przeprowadzilem wnim wszytkie mozliwe modyfikacje osiagow po czym jestem w wielkim szoku toz to prawie lata nie jezdzi ;)

 

Dołączona grafika

 

 

 

pozniej to :

Dołączona grafika

 

 

 

obecnie w garazu mam Caymana , Carrere GT i owego SLRa ;)

 

oczywiscie nie pozostal (SLR) seryjny ;)

 

Dołączona grafika

 

reszta w galerii - link w sygnaturce

Edytowane przez KEILTNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu rzeczywiście trochę kijowo ją zrobili, ale jej "poruszanie" jest całkiem, całkiem :D Dla mnie mimo wszystko najszybszy wozik w grze, szkoda tylko jednego, że nie można go po ukończeniu kariery mechanicznie tuningować, bo to nitro jest chyba na najsłabszym poziomie :(

pozdro

Wlasnie o poruszanie sie ta fura bardziej mi chodzi.

Nacodzien jezdze Mustangiem i po prostu zapomnialem jak ta BMW jezdzi i gdy po tygodniu czasu odpalilem gre na nowo to szoku doznalem.

Chyba, ze na poczatku jest zero tuningu tylko ten wiesniacki wizualny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie te filmiki które zrobiłem w Most Wanted. W grze są bugi ale niektóre bardzo zabawne.

 

http://d9.yousendit.com/E/1SBVDQEJ1YUZC01QH7YW9USV64/12.avi

 

http://d10.yousendit.com/D/1IR5DHU3IK9183FAB1R50Z538Q/10.avi

http://d12.yousendit.com/D/0BFF3OS95DGR12XLXTKLD7BQ8M/1.avi

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]
No niektóre nawet bardzo zabawne ;)

Oto właśnie chodzi że dostrzegamy błędy dopiero jak się dłużej pogra...

I dlatego wciąż wychodze z założenia że gra jednak zbyt szybko wyszła na świat.

 

Masz może więcej takich filmików bo bardzo fajnie się je ogląda ;)

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesce jedno....kocham ryk silnika tego auta...a brzmi on 2 razy fajniej jak mu sie nitro podaje ;]...ryczy jakby go rozrywano ;]]

mMMmMMM cudowny dzwiek ;]

no fakt , też to uwielbiam ;)

 

Sprint 12 - czas: 1:38,39

rzeznik, na poczatku jechalem porszakiem moim to mialem 2min :D potem postawnowilem uzyj Forda GT i jak narazie nie moge zejsc ponizej 1:45 . Czym ty ustanowiles ten czas? ;) gratuluje. Edytowane przez Itachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was wyzwanie :)

Sprint 12 - czas: 1:38,39[/url]

EDIT: żeby nie było że oszukuję, ustawienia szczegółów świata na minimum

No już pobity. PS. mój Punciak więcj niż 380km/h nie pójdzie dlatego nie da się już więcej.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno sprawa cieni bedzie rozwiazana nowymi sterami, ktos wie kiedy one sie ukarza ??

szczegoly cieni w grze to nie tylko same cienie , oswietlenie wozow nie jest juz takie dennie blyszczace ... fury wygladaja normlanie :) i HDR tez jest bardziej widoczny z wlaczonymi cieniami :) ale to juz pewnie zauwazyliscie ...

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDR tez jest bardziej widoczny z wlaczonymi cieniami :) ale to juz pewnie zauwazyliscie .

Szkoda ze w tej grze nie ma HDR'a tylko wykorzystali juz stary efekt "blump" czy jakos tak. Jak by był HDR to by go mało kto używał, bo spadek wydajnosci z hdr'em to ok 60%. Swoja droga farcray z hdr'em wygladad super. Tylko nie na mojego kompa ten wynalazek :]

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ze zmieniam temat ale mam problem

no wiec chcialem zainstalowac NFS Most Wanted, na poczatku gra chce zainstalowac Directa no i wyskakuje : Installation cannot continue because this game requires DirectX 9.0 c or higher to be installed on your system

sciagnalem sobie z neta directXa i gdy go instaluje wyskakuje mi : Interfejs Directx nie skopiowal wymaganego pliku.

co mam zrobic zeby zainstalowac ta gre??

bardzo prosze o pomoc :cry:

Edytowane przez malarkey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale ta gra jest bez sensu. Dopiero pokonałem Vica a już to widzę. Właśnie w wyścigu z nim jadę najszybciej jak mogę, a on zawsze się trzyma kilkanaście metrów za mną. Na końcu w pewnym miejscu zawsze się rozwalałem a on momentalnie mnie wyprzedzał i koniec. Wkurzyłem się i następnym razem jechałem ~150km/h. Tak samo trzymał się za mną cały czas a na końcu tylko nitro i wygrałem.

 

Co za bezsens, ale frajda z gry jechać trasy 150km/h bo tak łatwiej. Mam nadzieję że tego później nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale ta gra jest bez sensu. Dopiero pokonałem Vica a już to widzę. Właśnie w wyścigu z nim jadę najszybciej jak mogę, a on zawsze się trzyma kilkanaście metrów za mną. Na końcu w pewnym miejscu zawsze się rozwalałem a on momentalnie mnie wyprzedzał i koniec. Wkurzyłem się i następnym razem jechałem ~150km/h. Tak samo trzymał się za mną cały czas a na końcu tylko nitro i wygrałem.

 

Co za bezsens, ale frajda z gry jechać trasy 150km/h bo tak łatwiej. Mam nadzieję że tego później nie będzie.

Niestety będzie. To się nazywa Catchup i był już w Undergroundach. Ty jedziesz wolno to wszyscy jadą wolno, jedziesz bezbłędnie i szybko to przeciwnicy smigaja jak po szynach. Też nie rozumię dlaczego programiści z EA zdecydowali się na tak durny sposób dostosowywania trudności wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkowe, stuningowane wersje takich wozów jak: Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL6500, AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911 Carrera S i Corvette C6.R.

 

Mam 100 % ukończone kariery. Ale nie wykonałem zadnej z 69 prób. Czy mam udblokowane powyzsze samochody. Jesli tak to gdzie???

Oczywiscie mam black edition bo mam camaro w 69 probie

Edytowane przez wyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety będzie. To się nazywa Catchup i był już w Undergroundach. Ty jedziesz wolno to wszyscy jadą wolno, jedziesz bezbłędnie i szybko to przeciwnicy smigaja jak po szynach. Też nie rozumię dlaczego programiści z EA zdecydowali się na tak durny sposób dostosowywania trudności wyścigu.

Ale tutaj to jakaś masakra, w UG był w mniejszym stopniu. Tam, jeśli nauczyłeś się trasy i jechałeś bezbłędnie to mogłeś zostawić przeciwnika daleko w tyle, a tutaj nie ma sensu się starać nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

lol... jakos mnie przeciwnicy nei doganiaja... jade, odstawiam ich i czasem wygrywam tak, ze nie widac ich za mna na mapie (widac only jak sie gdzies klebia w tyle). Wiec nie przesadzaj. W sumie to tak nie przeszkadza az bardzo, poprostu jedz przed siebie i sie nie ogladaj czy cie doganiaja czy nie, jak dobrze jedziesz to wygrasz. W pojedynczych wyscigach (szbka jazda czy jakos tak) mozesz doganianie wylaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkowe, stuningowane wersje takich wozów jak: Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL6500, AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911 Carrera S i Corvette C6.R.

 

Mam 100 % ukończone kariery. Ale nie wykonałem zadnej z 69 prób. Czy mam udblokowane powyzsze samochody. Jesli tak to gdzie???

Oczywiscie mam black edition bo mam camaro w 69 probie

i

wejdz w szybki wyscig , dalej wybierz sobie np. drag i pozniej tam masz samochody do wybrania !! nacisnij strzalke w górę albo w dół i masz samochody z grup (moje samochody, seryjne , kariera i dodatkowe) , to w dodatkowych je znajdziesz :)

P.S ja przeszedlem wszystkie serie prob :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedl ktos cala serie prob? Ja jestem na 46 probie i uciekam policji smieciarka :lol: Wczesniej jezdzilem pizza taxi, polciezarowka, vanem i dwoma wozami policyjnymi :) Ciekawe co bedzie dalej, ale na razie mi sie podoba hehe. Niektore proby czasowe to niezly hard core i zeby je przejechac trzeba trase znac na pamiec. Polecam ten tryb jak dla mnie lepszy od kariery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm co prawda tylko 1km/h więcej od rekordu, ale jednak. :blurp:

Dołączona grafika

Jednak nie na dlugo B) Nowy to 413km/h

 

Mialem to od dawna juz pobite, tylko czekalem na odpowiedni moment :)

 

Dołączona grafika

 

 

Przeszedl ktos cala serie prob? Ja jestem na 46 probie i uciekam policji smieciarka Wczesniej jezdzilem pizza taxi, polciezarowka, vanem i dwoma wozami policyjnymi Ciekawe co bedzie dalej, ale na razie mi sie podoba hehe. Niektore proby czasowe to niezly hard core i zeby je przejechac trzeba trase znac na pamiec. Polecam ten tryb jak dla mnie lepszy od kariery

 

Ja juz przeszedlem wszystkie :) Czeka Cie jeszcze betoniarka :razz:

Edytowane przez lukasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zrobione okolo 30 pare prob ale po tym co przeczytalem typu taxi , smieciarki itd. jutro zaczynam robic proby do konca ;)

a tymczasem kwintesencja gry

BMW M3 GTR EXCLUSIVE BLACK EDITION

Dołączona grafika Edytowane przez KEILTNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie na dlugo B) Nowy to 413km/h

 

Mialem to od dawna juz pobite, tylko czekalem na odpowiedni moment :)

 

Dołączona grafika

Ja juz przeszedlem wszystkie :) Czeka Cie jeszcze betoniarka :razz:

nie masz czym sie chwalic ....

patrz na to : KLIKNIJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...