Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałeś chyba powiedzieć że miałeś :)

Dołączona grafika

hmm kwestia szczescia :P taki cfaniak jestes :P ? to pobij moj rekord na dragu na trasie Seaside & Camden - 14.54s (nagralem go nawet)

P.S - predzej wszystkie paznokcie zjesz ... :P

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm kwestia szczescia :P taki cfaniak jestes :P ? to pobij moj rekord na dragu na trasie Seaside & Camden - 14.54s (nagralem go nawet)

P.S - predzej wszystkie paznokcie zjesz ... :P

E tam zaraz cfaniak. No juz sie nie denerwuj ;). To powinno poprawić Ci humor :)

Dołączona grafika

Z tym rekordem Twoim to może przysiąde kiedyś. Na razie musze spasować z NFS bo już mnie paluchy bolą. Pozdro.

 

PS. Nie cytuj obrazków bo się góra zdenerwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Lol kazdy bije rekrod w tym samym tunelu. I to od farta zalezy kto ile wyciagne, badz od tego kto jak daleko jest w karierze ;]. Lepsze sa rekordy typu kto szybciej przejedzie trase, bo takie sa poprostu bez sensu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG !! Właśnie oglądałem Hypera - mówili o NFS'ie ...... Boże co za matoł to przygotowywał. Kilka bredni jakie wypowiedział:

 

"Zmieniając wygląd auta rośnie respekt wśród rywali"

 

Taaaaa ? Od kiedy ?

 

"Jeśli wykonamy już wszystkie wyścigi możemy rzucić wyzwanie osobie znajdującej się na czarnej liśćie (...) Musimy nastawić się, że wyścig ten będzie bardzo trudny"

 

Akurat. Trudniejsze to są właśnie z przeciwnikami żeby dostać się do kolesia z czarnej listy

 

Ale najlepsze było to (powiedział to samo przy Undergroundzie 2 :lol: )

 

"żeby lepiej wyczuć auto, używamy kamery z maski bądź zderzaka samochodu" ...... po czym ZA KAŻDYM RAZEM przywalił w bandę, krawężnik, słup i kto wie co jeszcze :lol: Nie wiem co za debila tam dali :? Przeciętny gracz dużo lepiej by opisał tą grę, bez tylu pomyłek :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"żeby lepiej wyczuć auto, używamy kamery z maski bądź zderzaka samochodu" ...... po czym ZA KAŻDYM RAZEM przywalił w bandę, krawężnik, słup i kto wie co jeszcze :lol:

Byc moze kierownice Apollo, ktore tak bardzo tam reklamuja tak swietnie spisuja sie w tej grze ;) Ostatnio wszelkiego rodzaju recencje (jesli mozna je tak nazwa) na Hyperze sa dosc prymitywne i szczerze mowiac nie ma sensu ich ogladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to juz jest w naszym pieknym kraju, moze chlopak ma rodzine w tej stacji tv albo zalatwil sobie mozliwosc prowadzenia programu np. za pol swini czy tego typu numery a sam nie ma pojecia o grach ale coz najlepiej nie ogladac takich p.i.e.r.d.ó.ł i zajac sie gra ja np. w ramach walki z nuda i wydawania dolarkow z kariery zrobilem sobie jeszcze Gallardo ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez KEILTNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS:MW drag movie by KubaKus(PL)

Nie wiem moze ktos mnie kojazy z NFS UG badz UG 2 kiedy to gralem w clanie STx (Speed Team)

Jakość słaba bo program lipny ale myślę, że warto obejżeć...

KLIKNIJ TUTAJ

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bijcie od razu tylko najpierw wytlumaczcie :-P , mam pytanko od dzisiaj mam NFS:MW Black Edition i jestem az 15 na czarnej liscie. Po pokonaniu Samy mialem do wyboru dwa bonusy i pod jednym trafilem bryke przeciwnika. Czy teraz po wygraniou z kazdym z czarnej listy bede miec jego samochod czy tylko raz mi sie to zdazylo. A takze jeszcze jedno pytanko czy ta Beemka jest mozliwa do kupienia wczesniej podczas Cariery czy tak jak bylo w filmiku dopiero jak pokonam RAzora ? Bardzo mi na niej zalezy bo BMW jest dla mniej najlepszym samochodem i mialem zamiar grac w NFS tylko BMW :D. Ale ogolnie przyznam wam sie ze myslalem ze ta gra bedzie jak poprzednie wielkim chlamem ale zdziwilem sie POZYTYWNIE. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec lecimy od poczatku kolego , bryka przeciwnika to sprawa szczescia jesli bedziesz mial go duzo to bedziesz mial duzo bryk mozesz dla zwiekszenia szans wykorzystac oba bonusy na "pytajniki" i wtedy szansa na auto wynosi 66,6(6) % a BMW no niestety dla Ciebie i dla wielu fanow marki otrzymasz tzn. odzyskasz ja dopiero po wyeliminowaniu Razora . a jesli jestes na 15tym miejscu to dopiero w tej grze sie ZDZIWISZ a jak nie mozesz doczekac sie m3 to zagladnij w galerie moich aut w linku z sygnatury.albo tu : http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showto...dpost&p=1792973

Edytowane przez KEILTNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz po wygraniou z kazdym z czarnej listy bede miec jego samochod czy tylko raz mi sie to zdazylo.

To zależy tylko i wyłącznie od szcześcia....masz do wyboru dwie karty, jeśli trafisz dowód rejestracyjny wozu to bierzesz samochód...jak nie trafisz to dostaniesz coś innego...

 

A takze jeszcze jedno pytanko czy ta Beemka jest mozliwa do kupienia wczesniej podczas Cariery czy tak jak bylo w filmiku dopiero jak pokonam RAzora ?

Nie ma możliwości jej kupienia...możesz się nią przejechać po pokonaniu Razor'a....przez cały czas trwania kariery BMW jest jego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa :mur: :mur: to nie dobrze ja chce B M W :-P chociaz taka zwykla M3 :). Dzieki za odpowiedz, troche mnie zdolinowaliscie ale co tam tym bardziej bede grac aby odebrac swoje BMW od tego Razora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chodzi chyba o to, że jak jesteś koło kolesia (albo za daleko) to twoje autko dostaje tak ze 10/15 koni więcej żeby go wyprzedzić :] jak wyprzedzisz to ci je zabiera :D w Undergroundach jest task samo. Masz końcówke trasy a komp jest w połowie i za chwile patrzysz a zielona strzałka ci podjeżdża pod ciebie z prędkością 500km/h + 100% przyczepności na każdym zakręcie z tą prędkością :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zgryz. Dostałem orginalna gierke na DVD i po instalacji jak ja probuje odpalic to mam komunikat: Ze to nie jest wlasciwy dyks dvd-rom. Prosze wlozyc wlasciwy i wcisnac ok aby zrestartowac aplikacje. Spotkal sie ktos z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak . Jeśli to naprawde oryginał moge ci pomóc . Miałem to samo . Jak masz program typu daemon tools alcochol to muszisz miec program sd4hide . Ukrywa on wirtualne napedy , b ta gra ma takie zabezpieczenie . Ściągnij ten program (sd4hide) i wszystko . Naciskasz hide jak chcesz grac nie wylaczasz programu jak skonczyles grac wciskasz restore i jest OK (tak jak było)

 

P.S Chyba nie złamałem regulaminu bo to nie jest piractwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...