Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

heh na pierwszym wyścigu (te takie filmikowe :D ) zauwazyłem że ta "beemka" jest wolna... a to najszybszy wóz w grze... ta jaaasne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze efekty grania w MOST WANTED :)

 

 

---------------------------------------------------------------------------

Warszawa: Policyjny pościg za kierowcą nissana

 

PAP 04-12-2005, ostatnia aktualizacja 04-12-2005 19:40

 

Kilkanaście policyjnych radiowozów uczestniczyło w udanym pościgu za kierowcą sportowego nissana, który w niedzielę po południu nie zatrzymał się do kontroli w Warszawie.

 

Jak poinformował PAP w niedzielę podkomisarz Grzegorz Sokołowski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, o godz. 17.20 na Pradze Północ policjanci chcieli zatrzymać do kontroli kierowcę sportowego nissana. Mężczyzna, mimo wezwania, nie zatrzymał się. Policjanci ruszyli za nim.

 

Kierowca uciekał w kierunku Białołęki. Na wysokości dzielnicy Żoliborz, cały czas ścigany przez policyjne radiowozy, przejechał przez Wisłę. Dotarł do Śródmieścia, skąd skierował się w stronę Starówki. Właśnie tam drogę przecięła mu policyjna blokada. Został zatrzymany.

 

Kierowcą samochodu okazał się 30-letni Robert D. Powodem jego ucieczki, jak wyjaśnił, był brak opłaconej składki na ubezpieczenie OC.

 

Policja bada sprawę. Już teraz podkreśla, że kierowca nissana straci prawo jazdy.

---------------------------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bio napisal

heh na pierwszym wyścigu (te takie filmikowe ) zauwazyłem że ta "beemka" jest wolna... a to najszybszy wóz w grze... ta jaaasne...

 

Heheheh wiadomo poniewaz to BMW - Bedziesz Mogl Wyprzedzac :D :D.

 

Mam do was jeszcze jedno pytanko czy zmiana poscigowych samochodow nastepuje automatycznie po osiagnieciu jakiegos poziomu czy moze trzeba czegos dokonac ? Bo teraz mnie sciga FBI , robia blokady ale bez kolczatek (nie wiem czemu) a takze nie lataly jeszcze za mna Helikoptery. Acha jeszcze jedno co oznacza ten jakby plomien po lewej stronie ekranu na dole ? Bo teraz obecnie mam x2 i nie wiem do czego to sluzy ?? Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bio napisal

 

Heheheh wiadomo poniewaz to BMW - Bedziesz Mogl Wyprzedzac :D :D.

 

Mam do was jeszcze jedno pytanko czy zmiana poscigowych samochodow nastepuje automatycznie po osiagnieciu jakiegos poziomu czy moze trzeba czegos dokonac ? Bo teraz mnie sciga FBI , robia blokady ale bez kolczatek (nie wiem czemu) a takze nie lataly jeszcze za mna Helikoptery. Acha jeszcze jedno co oznacza ten jakby plomien po lewej stronie ekranu na dole ? Bo teraz obecnie mam x2 i nie wiem do czego to sluzy ?? Thx

 

Ten plomien to wlasnie zainteresowanie policji twoim wozem, czym wieksza liczba, tym upierdliwsze jednostki samochody itp za toba scigaja.Policyjny helikopter pojawia sie bodajrze na 4 poziomie, a blokady na 3,kolczatki tez na 4.Najwiekszy mozliwy poziom to 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:| jechałem sobie uciekając policji na 4 poziomie i wjechałem na utrudniacz pościgu :| a prosto z pod niego na kolczatkę ... myślałem że się potne ... ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:| jechałem sobie uciekając policji na 4 poziomie i wjechałem na utrudniacz pościgu :| a prosto z pod niego na kolczatkę ... myślałem że się potne ... ehhh

 

To wylacz sobie zmiane kamery podczas skokow, i podczas wjazdu w utrudniacze i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

:| jechałem sobie uciekając policji na 4 poziomie i wjechałem na utrudniacz pościgu :| a prosto z pod niego na kolczatkę ... myślałem że się potne ... ehhh

No tak jest :/ Miałem podobnie tyle tylko że ja po najechaniu na przeszkadzacz zaraz potem miałem przed sobą mur i kilka policyjnych radiowozów za sobą.

 

PS. Te policyjne Corvetty to jak czołgi są... lekka przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem pierwszy :P Odnośnie zmiany kamery podczas skoku - nie wiem jak idzie z tym grać. Bardzo przeszkadza. Pół biedy, jeśli chodzi o te skoki, ale właśnie jak wjeżdżamy w race breaker'a, to pojawiają się kłopoty. Policję zatrzymiemy, a sami władujemy się w krawężnik albo coś :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: może zamieścimy tutaj galerie z filmami naszych samochodów w akcji??? Tylko że te filmu we frapsie zajmują dużo miejsca.

 

Tutaj mam ciekawą sytuację z samochodem:

http://img222.imageshack.us/img222/4753/sp...154056394oo.jpg

 

 

A tutaj ekstremalny filmik (krótki strasznie) :

http://rapidshare.de/files/8451978/speed_2...hunk_1.avi.html

Kto tak umie ??? Dodam, że jeżdże kierą ( co widać po kamerze sprzed maski samochodu). Jak macie jakiś program do nagrywania filmików z gier to dajcie link.

 

A ten twój pościg dszywala to tylko zrównanie rekordu... Też taki mam.

Edytowane przez wilku23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: może zamieścimy tutaj galerie z filmami naszych samochodów w akcji??? Tylko że te filmu we frapsie zajmują dużo miejsca.

 

Tutaj mam ciekawą sytuację z samochodem:

http://img222.imageshack.us/img222/4753/sp...154056394oo.jpg

A tutaj ekstremalny filmik (krótki strasznie) :

http://rapidshare.de/files/8451978/speed_2...hunk_1.avi.html

Kto tak umie ??? Dodam, że jeżdże kierą ( co widać po kamerze sprzed maski samochodu). Jak macie jakiś program do nagrywania filmików z gier to dajcie link.

 

A ten twój pościg dszywala to tylko zrównanie rekordu... Też taki mam.

Te linki nie dzialają. Przynajmniej u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde pomozcie jezdze ciagle z policja ale cos nie moge zwiekszyc tego poziomu mam caly czas x 2 i nie chce mi sie zmienic na wyzszy. Czy to sie zmienia autom,atycznie po awansach na BL czy jak ?? (dodam ze jeszcze ani razu mnie nie aresztowano)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde pomozcie jezdze ciagle z policja ale cos nie moge zwiekszyc tego poziomu mam caly czas x 2 i nie chce mi sie zmienic na wyzszy. Czy to sie zmienia autom,atycznie po awansach na BL czy jak ?? (dodam ze jeszcze ani razu mnie nie aresztowano)

tak, jestes za malym wypierdkiem zeby wiekszej sily uzyc :) pnij sie do gory BL, jak jest oddzial Crossa to juz jest fajnie :)

 

PS. zawsze mozesz robic 'Seriaie prob', to sie szybciej poscigasz z lepszymi, tak od 40 jest juz calkiem przyjemnie :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem... otoz mam NFS MW wersje DVD PL. i nie moge jej zainstalowac... Niewiem czemu nie uruchamia mi sie autostart (jak wkladam plyte to chwile zaczyna cos ladowac... pokazuje sie klepsydra..ale autostarta nie laduje) a na plycie nie widze zadnego pliku instalacyjnego. W katalogu Support jest plik "Need For Speed Most Wanted_code.exe" wlaczam go.. wpisuje w nim numer seryjny z pudelka.. biore "dalej" i nic tak jak by nie chcialo sie instalowac... Zgralem sobie plyte do ISO na dysk.. i wlaczylem Deamonem... i nic... tak samo... Kto wie o co cho. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, stalo sie :)

Gra mnie znudzila na tyle skutecznie, ze od piatku nie przeszedlem ani 1% :)

Skad ja to wiedzialem ?

Nadal skojarzenia z Undergroundem pozostaja. Daleko jej do miodnosci chocby nawet HP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, stalo sie :)

Gra mnie znudzila na tyle skutecznie, ze od piatku nie przeszedlem ani 1% :)

Skad ja to wiedzialem ?

Nadal skojarzenia z Undergroundem pozostaja. Daleko jej do miodnosci chocby nawet HP.

 

niestety musze sie zgodzic, doszedlem do 5 miejsca na liscie i poprostu nie chce mi sie dalej grac, monotonnia zabija, ciagle te same wyscigi, te same zadania, a to pobic predkosc, a to zmiescic sie w czasie, a to nabic tyle i tyle pnkt u policji itp...itd...

i tak w kolko, przeskakujesz o mijesce wyzej i znowu to samo trzeba robic.... bleee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wracając do policji w grze:

Dookoła mapki (lewa strona ekranu) masz

x1 - goni Cie zwykła policja (solidne uderzenie w bok i po kłopocie)

x2 - te same radiowozy tylko bez oznaczeń, trochę bardziej agresywni

x3 - policja jeździ pontiac'ami gto, całkiem szybkie, blokady z samochodów, czasami taranują Cie SUV'y

x4 - te same wozy ale jak w x3 ale bez oznaczeń, zakładają kolczatki na drodze, do akcji włącza się helikopter

x5 - do akcji wchodzi specjalny oddział Crossa poruszajacy się białymi Corvettami, poza tym jak w x4 czyli helikopter i kolczatki

x6 - ten poziom pojawia się po ukończeniu gry (ostatni pościg), wali na Ciebie wszystko, od wozów z x1 do x5

x7 - #69 wyścig w serii prób, wóz w tym wyścigu prowadzi się jak wanna po lodzie, mimo wszystko warto spróbować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, stalo sie :)

Gra mnie znudzila na tyle skutecznie, ze od piatku nie przeszedlem ani 1% :)

Skad ja to wiedzialem ?

Nadal skojarzenia z Undergroundem pozostaja. Daleko jej do miodnosci chocby nawet HP.

Też mam takie odczucia. Tyle tylko że gra mi się już nudziła jak byłem 13 na BL. Czyli po niedługim czasie grania. Ale mówię sobię pogram jeszcze może się gra rozkręci. Ale kapa. Nuda. Jedynie te wyścigi z policją trochę podnoszą miodność w grze. Obecnie jestem na 5 miejscu w BL ale to chyba wszystko co mam do powiedzenia w tej grze. A szkoda. Miało być tak fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety musze sie zgodzic, doszedlem do 5 miejsca na liscie i poprostu nie chce mi sie dalej grac, monotonnia zabija, ciagle te same wyscigi, te same zadania, a to pobic predkosc, a to zmiescic sie w czasie, a to nabic tyle i tyle pnkt u policji itp...itd...

i tak w kolko, przeskakujesz o mijesce wyzej i znowu to samo trzeba robic.... bleee

Umnie też do 6 miejsca przechodziłem nałogowo, gierka wciągneła bez reszty.

Teraz walcze o 4 i mam ten sam problem . . monotonia :/

cóż nienawidze zostawiać gier nieskończonych więc pomęcze się i dokończe black liste. . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam marudzicie. Gra jest świetna, ładna grafika, fajne samochody, ciekawie rozbudowana rozrywka (wiele możliwości wyścigów i pościgów), można pobijać rekordy na wszystkich płaszczyznach no i co najważniejsze nieodparta chęć dokopania i odebrania swojej BMKI od tego ześwirowanego frajera Razora. Przy tym zabawiając się rozwalając oddział Crossa i jego samego. Postarajcie się znaleźć te cukiereczki w grze a odkryjecie w niej nowe możliwości rozrywki, wszystko zależy od waszej wyobraźni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...