Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Niegrałem ale jak widziałem filmik to mi się podobało jak się wyjeżdża z tunelu i ta policja 8)

Niema co ta gra jest najnowsza i jest cool(choć niegrałem) ale patrząc po filmie zapowiada sie spoko.W grudniu kupuje coś dla kompa i moge bajerować w most wanted!!Woohoo!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie powie, ze Porshe Unleashed jest realistyczna gra, a jednak zjednala sobie rzesze.

A to dzieki potraktowaniu odbiorcy jako wpelni rozwinietego homosapiensa XX wieku.

A teraz wystarcza nam 3 packi (gaz, lewo i prawo). Reszta moze nam odpasc bo nawet mozg nie jest potrzebny poniewaz jedziemy na instynkcie, ktory szaleje na widok kolorow.

No własnie homosapiensa XXw. Niestety obecne gry są robione pod homoerectusa XXIw. czyli zapasionego amerykańskiego nastolatka z IQ szympansa :?

 

Rozumiem ideę gry arcade, że ma być fajowo i wogóle, rozumiem że nie ma uszkodzeń bo firmy samochodowe nie chcą dać licencji ale dlaczego to ma wyglądać niemal jak jakiś pinball z samochodami zamiast kulki, dlaczego "jazda" z bezustannym tłuczeniem we wszystko co popadnie nie dość że nie jest w jakikolwiek sposób karana to jeszcze pozwala na poprawę czasów, a już kompletnie dobijają mnie te półprzeźroczyste bandy wytyczające właściwą drogę na skrzyżowaniach :mur:

 

Porównania z NFS Porsche są tu nie na miejscu, obie gry oparte są na innej koncepcji, ale warto by sobie przypomnieć stareńką serię midtown madnes, też arcade a jednak nie traktuje gracza jak idioty, trasa jest wyznaczona systemem checkpointów a nie "pól siłowych", karoseria samochodów też się nie gniecie, a tylko "rysuje" a jednak zbyt duża liczba dzwonów unieruchamia nasz pojazd, a najlepsze że mimo wszystko gra się w nią zajefajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E ty myślisz? Grałeś w to? Uderzanie i odbijanie od band W NICZYM NIEPOMAGA!! Samochód odrazu zwalnia, i nic a nic to nam niedaje. Pomyśl chwile... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wlasnie (mam taka nadzieje ) byl mankament gry w demo NFSa przez siec - nie wazne jaki samochod bys wzial to i tak mial taka sama moc jak inni czyli tak jak w twoim przypadku miales Mustanga a oni pewnie Porszaczka Tuning mode [; Wiec EA nie moglo dac ci przegrac ;)

Oby tego nie bylo w full [;

A zauważyłeś funkcję DOSTOSUJ WYDAJNOŚĆ MASZYN? ;) Jak to było włączone *a domyślnie było* to wszystkie fury miały tę samą moc, a z wyłączonym różną ;)

kup pada ;)

A na czym Twoim zdaniem gram? ;) Czytałeś waćpan ten temat i poprzedni? ;) (zresztą w temacie o PES5 też dużo piszę ;)).

Ta, jest dobra. Wiem, bo miałem. Kupiłem specjalnie do NFS, ale w tą grę, osobiście lepiej mi się gra na klawiaturze, dlatego sprzedałem.

Przyjże się, ale chyba kupię coś najtańszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uderzanie i odbijanie od band W NICZYM NIEPOMAGA!! Samochód odrazu zwalnia, i nic a nic to nam niedaje. Pomyśl chwile... ;/

...a za to jaka mała droga hamowania, na ostrych zakrętach zamiast hamować można się odbić od bandy i pojechać dalej, zresztą AI robi to stale :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E ty myślisz? Grałeś w to? Uderzanie i odbijanie od band W NICZYM NIEPOMAGA!! Samochód odrazu zwalnia, i nic a nic to nam niedaje. Pomyśl chwile... ;/

 

dokładnie ... ;] lepiej przychamować przed zakrętem albo poprstu zdjąć noge z gazu ;] i wtedy sie nie obijesz... motyw z bandami to był dobry ale w nfsu2 ;] bo w 1 też strasznie zwalniało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z bandami to się zgodzę. Uderzenie w bandę bardzo spowalnia nasz wózek :/ Nawet lekkie zachaczenie autkiem i z 270km/h robi się 90km/h :| Nie mam fula, mam demko ale w fulu raczej fizyka nie uległa zmianie :]

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze ciezko uderzyc o bande.Przeciez macie spowalniacze,ktorych mozna uzywac bez konca

Owszem mamy, ale wedlug mnie (i pewnie kilku innych osob) sa one niepotrzebnym i nienaturalnym udziwnieniem. Osobiscie wole zahamowac i zrobic to porzadnie anizeli uzywac dziwny trickow. Te lepiej sobie zostawic na naprawde awaryjne sytuacje.

 

Moglby ktos potwierdzic albo zaprzeczyc czy w pelnej wersji dostepne sa powtorki wiscigow (replay) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo!

Giera wymiata :D Grafa niezla.Ja osobiscie gram bez visual effects bo tworza taki a'la starodawny klimat-pozolkle to jakies.Reszta prawie na max.I mi to sie podoba.Nie czepiam sie szczegolow.

Rodzaj scigajacej nas policji zalezy chyba od poziomu naszych notowan.Na poczatku sa to same zwykle patrole.Pozniej pojawiaja sie nieoznakowane radiowozy.Dalej jeszcze nie zaszedlem ale beda chyba jednostki specjalne i helikoptery.Cos a'la GtaSA i ilosc gwiazdek.

Co do spowalniaczy to rzeczywiscie w praktyce sie ich wcale nie uzywa...bo nie ma na to czasu bo trzeba zasuwac ile "sklep" dal :D Pare razy uzylem ale tylko dlatego zeby zobaczyc i dla zabawy(wjazd pod naczepe tira B) ) I naprawde niech nikt kto spodziewal sie tu jakiegos CMR lub RBR wzgledem fizyki jazdy sie nie zdziwi bo to nie symulacja a prawdziwa POTRZEBA SZYBKOSCI :lol2:

p.s. nie ma zadnych replay'ow w fullu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare uwag i spostrzezen... ;]

 

1.Troche dziwne AI przeciwnikow , koles prowadzi caly wyscig , po to aby przed sama meta zwolnic i mnie przepuscic (pare razy mialem taka akcje...) :blink:

2.Fajnie , ze przeciwnicy nie jada "na pale" po idealnie wyznaczonej lini... Ostatnio przy ~200km/h koles supra scial zakret po trawie i wykrecil pieknego baczka :lol: Nie powiem bylem w szoku ;]

3.Szkoda , ze jak zmieniamy fure , to wszystkie bounty przepadaja... :/

4.Szkoda , ze jak zmieniamy IS200 lekko stuningowanego na mocniejsza wedlug statystyk w grze Supre , to ta jest zauwazalnie wolniejsza na trasie :blink:

5.Nie wiem , moze to moje odczucie tylko... Jestem 11 i troche mi to juz zalatuje nuda , no ale moze sie rozkrece znowu , nie wiem.. Moze za duzo gram :lol:

6.AI policji troche slabe imo

7.Co oni zrobili z soundtrackiem :(

8.Dobrze , ze nie trzeba z fur robic choinek...

9.Why mi to tak laguje w 1024 z prawie wszystkim na full...

10.Dajcie mi SLR'a :lol:

Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze dlatego :)

IMG

 

no to jak to jest ? jeżeli mamy zainstalowanego nfsu2 to mamy więcej kasy czy jak ;>???

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dorzuce swoje 3 grosze...

Gra fajna i sie przyjemnie gra, ale jest jedna rzecz co mnie strasznie irytuje. Samochody przeciwnika, nie da sie ich podciac zepchac i wogole sa jak czolgi (odziwo policje sie da tak zrobic), w NFS:U2 sie dalo.

@Heat

ad1. Racja, wystepuje cos takiego, wsumie mi sie zdarzylo raz ale bylo. Chyba catch up wtedy szwankuje.

@Kev

Na to wyglada, ja tez dostalem ten bonus ^^, (Nie wie czy trzeba gre ukaczyc, bracik ja niedawno przeszedl)

Ps. Moze z NFS:U tez to dziala?? 2x10000 gratis?? :wink:

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to wnosi do tematu? Kolejne OT? :mur: :mur: Człowieku NFS (oprócz porshe, choć i tu nie do końca) to seria gier ARCADE! I właśnie z tego czerpie się przyjemność! Jak chcę pograć w symulacje to odpalam LFS albo RBR!

 

Co do samej gry, hehe, PUNTO ROX :D Szkoda że na początku nie stać mnie na golfika :( Tak fajnie wygląda :D Swoją drogą początek fabuły BLACKLIST nawiązuje do w miarę fajnego filmu "Biker Boyz" :) (hehe, chodzi o zakład początkowy z RAZORem ;)).

Jak nie stac cie na golfika??? u mnie wyswietliła się wiadomość: "thanks to playing underground 2 we saved some cash" i miałem na wejściu 40 tysięcy :D, widocznie gierka znalazła moje stare save'y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie stac cie na golfika??? u mnie wyswietliła się wiadomość: "thanks to playing underground 2 we saved some cash" i miałem na wejściu 40 tysięcy :D, widocznie gierka znalazła moje stare save'y

Ja mam nowy system i to już z 3-4 od przejścia obu underground'ów :) Ale teraz już mi to zwisa, jeżdżę CLIO :) Narazie wnętrze tuninguje, hehe, ani spojlerka ;) Wiecie co jest najlepsze, że z tego co czytałem można nawet punciakiem całą gierę przejść :) Tuningując cały czas :D

 

A co do Ciebie HEAT.

A czy normalnie jak kupujesz nowe auto to spojlery, fele, chipy do silnika itd. możeszprzełożyć z jednej fury na drugą? Raczej nie ;) Więc IMO to raczej normalne ;)

 

P.S.

Szkoda że dostałem tak mało siana za mojego punciaka :( Ledwo na N2O starczyło i mod do silnika do CLIO :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie męczy, opcji tuningu w porównaniu do u2 jest dużo dużo mniej :( nie można nawet żadnego audio wstawić. Może później jakieś nowe opcje dojdą, bo na razie jestem na 13 miejscu i trochę lipa.

 

Ja na razie jeżdżę puntem, mam jeszcze golfa (wygrałem od kolesia z 15 miejsca:)), później chyba przerzucę się na slr :D

Edytowane przez 4fr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie męczy, opcji tuningu w porównaniu do u2 jest dużo dużo mniej :( nie można nawet żadnego audio wstawić. Może później jakieś nowe opcje dojdą, bo na razie jestem na 13 miejscu i trochę lipa.

Bez przesady!! Ta gra jest o innej tematyce!! Tu się liczy bardziej moc auta niż świecidełka ;) Wystarczyło tego że trzeba było upiększać w Undergroundach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosty sposob na PL od instalki:

Przekopiuj CD1 na dysk; edytuj w skopiowanym cd1 plik autorun.cfg w katalogu Autorun; zmien linie"LanguageSelectionScreen=0","Polish=0","NumLanguages=1" odpowiednio na cyfry 1,1,2; zapisz zmieniony plik; instaluj ze skopiowanej cd1, reszte cd montuj z image drive. Po instalacji odpalaj z cd1 orginalnego image. Graj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze ciezko uderzyc o bande.Przeciez macie spowalniacze,ktorych mozna uzywac bez konca

Chyba nie powiesz mi że używasz tego na każdym zakręcie ? :D

Jest jednak jedna dobra funkcja spowalniaczy - przydaje się podczas przejeżdzania pod ciężarówkami B)

 

Jedna rzecz mnie męczy, opcji tuningu w porównaniu do u2 jest dużo dużo mniej :( nie można nawet żadnego audio wstawić. Może później jakieś nowe opcje dojdą, bo na razie jestem na 13 miejscu i trochę lipa.

IMHO audio bylo beznadziejnym pomyslem bo nic nie dawało, jedynie mogles sobie pooglądać w garażu bagażnik [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...