Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

ja ściagam patcha 1.3.. moze minimalnie poprawi chrupnięcia w niektórych miejscach:)

adi_em: Cien kwadratowy? Dziwne, ale osoba która pisała o cieniach, ze jest brzydki ma 12potoków chyba.. więc coś nie tak:)

Tez mam obrzydliwie zabkowane cienie.

BTW.samm-ur prosze o poprawienie tego okropnego byka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak path nic nie pomógł. :(

 

Proponuje tak.

 

Zrobic 2 wątki. W jednym nich użytkownicy podaja sprzęt na którym gra chodzi dobrze. A w drugim na którym sie tnie :|

Zbierac wyniki przez tydzien i wystosowac maila do EA w stylu największe forum w polsce :P przesyła ....

 

Moze w ten sposob cos zdzialamy. Przynajmniej bedą mieli jakiś pogląd na problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

zapewne jakis mod , wszystko fajnie jest gdyby jeszcze tylko krecila sie kierownica i bylo cos widac w lusterku wstecznym byloby super fajnie ;)

I wskazówki na zegarach ;)

Zresztą, co miał pokazywać ten filmik prócz tego moda ;)

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCC

jak to zorbiles ?? :)

 

zapewne jakis mod , wszystko fajnie jest gdyby jeszcze tylko krecila sie kierownica i bylo cos widac w lusterku wstecznym byloby super fajnie ;)

To nie on tylko jakiś niemiec z nfs-planet albo nfsunlimited

Tak to jest mod który pozwala na przesuwanie kamery po za tekstury. Można to sprawdzić przesuwając kamere z wnętrza samochodu na dach bo wtedy zwyczajnie przechodzisz przez niego i widzisz ciemność :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widziałem niektórych screeny to mieli zajebi....e cienie. Żadnych kwadratów, zero, idealne. :unsure:

Macie tu screena mojego...

 

Bez cieni:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Z cieniami:

Dołączona grafika

Edytowane przez adi_em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raz. Fiatem z uszkodzonym tyłem da się jechać ~200 kph. Mocno zarzuca przy skręcie.

Viperem z uszkodzonym przednim kołem prawie nie daje się manewrować (logiczne :] ), Vmax nie sprawdziłem, bo ciężko to zrobić w poniiższej sytuacji :lol:

nie raz jechałeś bez jednego koła czy nie raz uciekłeś policji na 5 lvl bez jednego kołą ;>??? bo to jest różnica :D

 

 

RepsOn - ciekawy jestem kto się przyzna ;>

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam orginał!!! Chaczyć mi nie chaczy, chodzi płynnie, przy dość dobrej jakości (1034x768, filtrowanie on, geometria i odbicia samochodu max, efekty wysokie), tylko cienie mam kiepskie ale to chyba wina mojej grafiki...

:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki przyznawac sie kto ma piraty..bo to moze piratow wina...mi jakos nic nie chaczy...mam normalne cienie itp

a zauwaz ze "kwadratowe" cienie wystepuja tylko u uzytkownikow z kartami ati seri 9xxx(wina sterownikow)

w orginale tez sie zdazaja przycinki

Edytowane przez greg505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zauwazłyłem ze u mnie te przycinki są tylko wtedy jak ten prostokątny radar na goze wykrywa gliny albo punkt miezenia szybkosci wtedy mam przycinke a normalnie jest gites moze o ten bajer w tym wszystkim chodzi nie wiem ale u mnie tak jest zawsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci chodzi dokładnie. Jeśli o CzarnąListe to wystarczy "B" nacisnąć w czasie jazdy, a jeśli o Twoją kartotekę to w kryjówce masz w menu ale dopiero po którymś wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem. Wszystko jest ok oprócz jednej rzeczy. Jak mnie złapią, aresztują i wskoczy filmik to wywala do windowsa :blink: <_< :cry: , gra sie całkowicie wyłącza. Dlaczego? Może -> patch 1.3 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... upgrady unique???

 

i jesli mam takowy - to mozna go ladowac na wszystkie wozy, czy jak zapakuje w jeden, a pozniej go sprzedam, to razem z upgradem(czyli bez mozliwosci instalacji w innym wozie)???

Dołączam do pytania.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do pytania.

Bez możliwości instalacji w innym wozie. Instaluje się to raz. Jeśli chodzi o upgrade do osiągów to wystarczu użyć kodu "burgerking" aby odkryć wyścig burgerkinga w serii prob. Po wygraniu tego wyścigu będziemy mieli możliwość nieograniczonego stosowania unique upgrade z serii "junkman" wszedzie poza trybem kariery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem. Wszystko jest ok oprócz jednej rzeczy. Jak mnie złapią, aresztują i wskoczy filmik to wywala do windowsa :blink: <_< :cry: , gra sie całkowicie wyłącza. Dlaczego? Może -> patch 1.3 ??

Miałem to samo.

 

Co było przyczyną?

Plik zmieniający język na polski (miałem jakiś inny niż ten podany w faq na 1 stronie).

 

Co pomogło?

Wyrzucenie starego pliku do zmiany języka z katalogu MOVIES i użycie nowego z FAQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo.

 

Co było przyczyną?

Plik zmieniający język na polski (miałem jakiś inny niż ten podany w faq na 1 stronie).

 

Co pomogło?

Wyrzucenie starego pliku do zmiany języka z katalogu MOVIES i użycie nowego z FAQ.

A który plik trzeba usunąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...