Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z czym do ludzi? Przeciez na tych detalach to wygląda jak NFS:HP. Co z tego że grasz w 1024 z full AA jak to wygląda beznadziejnie? To ja już 100 razy wolalbym grać w 800x600 bez AA ale z detalami, które sa jednymi z wazniejszych atutow tej gry, albo chociaż detale świata na maksa. Sprawdzałes chociaż wizualnie róznice? Zobacz sobie jak wygląda ulica, nie masz pacholków, beczek, drzewek i wielu innych rzeczy. Refleksów otoczenia w lakierze samochodu też nie masz bo ich odswieżanie masz wyłączone i nie ma znaczenia że szczególy tych refleksów masz wysokie.

Wcale nie wygląda beznadziejnie, wypraszam sobie :angry: Sprawdzałem również maks ustawienia i nie było o tyle lepiej żeby powiedziec że teraz jest beznadziejnie.

Zgadza się , sprzęt nie jest najwyższych lotów więc mam takie ustawienia a nie inne. Sęk w tym, że ludzie wykosztwali się na super drogie grafiki i płaczą że im przycina jakkolwiek by ustawień nie zmienili. I to jest dla mnie zabawne :lol2: Że coś doczytuje, że po paru minuatch zaczyna ciąć... Ja się cieszę rozgrywką, nic mi nie dotyczutuje, nie przycina, a że pachołków mam mniej na ulicy i autko nie świeci jak choinka? I co z tego :D Wyjdzie nowa wersja NFS i te gf6600 trzeba będzie zmieniac na coś lepszego, albo grac na takich detalach jak ja teraz, taka prawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz kilka moich przemyśleń na temat tej gry:

grafika (świetna) ustawiona następująco:

1024x768,

Pełnoekranowe wygładzanie krawędzi - 1/3

Filtrowanie tekstur - 2/3

synchronizacja pionowa - wyłączone

poziom szczegółów świata - max

szczegóły odbić od nawierzchni - max

cienie - 3/4

geometria auta - max

szczegóły refleksów na aucie - max

odświeżanie refleksów na aucie - max

deszcz - max

efekty wizualne - max

 

na mojej karcie mam ok 35 kaltek ale niestety są też przycięcia do nawet 15!

 

mam patcha 1.3 - nic nie zmienił

 

gra jest spoko i nierozumie narzekania

ma niestety też minusy: ja bez jakiegokolwiek tuningu jestem już na 10 miejscu na black liście bo narazie nie mam takiej potrzeby

 

ogólnie jest to inna gra niz przypuszczałem (bardziej odpowiadała mi NFS:U i U2)

ale ma niewątpliwe plusy

 

ale optymalizacja jest żenująca (porównując do FEAR-a którego skończyłem ostatnio na max-e i który nie zaciął mi się ani razu - a grafika o niebo lepsza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika moje cudo ukochane, jeszcze 3 panów z listy mi zostało, ale mało czasu mam na granie :(

 

PS: już2 razy od początku grania gra wyszła mi podczas jazdy do windowsa !! co to moze być ?!

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie wygląda beznadziejnie, wypraszam sobie :angry: Sprawdzałem również maks ustawienia i nie było o tyle lepiej żeby powiedziec że teraz jest beznadziejnie.

Zgadza się , sprzęt nie jest najwyższych lotów więc mam takie ustawienia a nie inne. Sęk w tym, że ludzie wykosztwali się na super drogie grafiki i płaczą że im przycina jakkolwiek by ustawień nie zmienili. I to jest dla mnie zabawne :lol2: Że coś doczytuje, że po paru minuatch zaczyna ciąć... Ja się cieszę rozgrywką, nic mi nie dotyczutuje, nie przycina, a że pachołków mam mniej na ulicy i autko nie świeci jak choinka? I co z tego :D Wyjdzie nowa wersja NFS i te gf6600 trzeba będzie zmieniac na coś lepszego, albo grac na takich detalach jak ja teraz, taka prawda...

No dobra, wygląda koszmarnie. Lepiej? Chociaż imho wygląda na tyle źle żeby w to nie grać. A jeżeli rzeczywiście jak sam napisałes nie widzisz miażdżących różnic pomiędzy high i low to gratuluje dobrego wzroku i nie zdziwiłbym się gdybyś zwyczajnie nie dostrzegał braku płynności mając średnio 20fps a minimalnie pewnie z 10fps (bo skąd miałbyś wiedzieć ile masz skoro nie używasz frapsa). Byc może to samo ma miejsce w przypadku doczytywania. Ale zrobiłem mały test. Ustawiłem dokładnie takie detale jak Ty i zrobiłem benchmarka frapsem na 12tym sprincie. Do Twojego configa nic nie mam i można przyjąć ze sprzęty mamy wydajnościowo podobne. Na 100% grając na tych detalach nie wykorzystujesz razem z systemem więcej niż 500MB ramu, zwłaszcza że zabijasz procesy (takie jak fraps zajmujący całe 1MB pamięci), aby zwolnić pamięć. A nawet gdyby to nie sądze że będzie on robił taką różnice przy wyświetlaniu grafiki. Karty w zasadzie podobne, tyle że ja do testu miałem taktowania 400/600. Oto wynik z frapsa:

 

2005-12-12 14:17:20 - speed

Frames: 2820 - Time: 147502ms - Avg: 19.118 - Min: 9 - Max: 29

 

Srednio 19klatek. Minimalnie 9. To jest płynność? Do prawdy nie rozumię grania w tak wysokich rozdziałkach z full AA i AF i na tak niskich detalach skoro gra oferuje tak dużo pod względem graficznym. Ale spoko, najważniejsze, że Tobie gra się wygodnie i że liczy się jedynie to by samochód miał wygładzone krawędzie. Tylko nie jedz na ludzi którzy kupili sobie 6600 dlatego ze chcą w pełni korzystać z tego co oferują graficznie gry i cieszyć oko ładną grafiką i nowymi efektami bo przeciez o to m.in. chodzi żeby grafika wyglądała coraz lepiej.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Trackmania jest na jeden wieczór - najlepsza zabawa w trackmanii jest tylko w multi i tylk oze względu na edytor tras. Nie można tych dwóch gier porównywać bo są zupełnie różne.

Poza tym średnio cokolwiek można powiedzieć nie grając w pełnąwersję jednak, a że demo nie zachęca, to już inna sprawa. Choć mnie zachęciło.

dla mnie NFS jest na jeden wieczor ;)

za to Trackmania - wlasnie dzieki niesamowitemu multi (chociaz pobijanie wlasnych rekordow tez sprawia ogromna frajde) pozwala grac i grac. co mam do NFS?

to, ze na mojej konfiguracji, zeby nie chrupal musialbym grac na detalach, ktore sprawiliby, ze obraz wygladalby biednie. i nadal nie mialbym pewnosci, ze nie bedzie chrupac. a nie oszukujmy sie - NFS poza wygladem nie ma za wiele do zaoferowania. glupi policjanci, jeszcze glupsi przeciwnicy, malo (duuuuzo mniej niz w undergroundach!) ruchu ulicznego. do tego (jak dla mnie) brak tego poczucia pedu i... nuda bo kazdy wyscig wyglada tak samo (kazdy wyscig na tej samej trasie) - nie ma bata, zeby za 3 razem w koncu nie przejsc. ale jest jeden plus: auta prowadza sie chyba troche lepiej niz w U2 - na moje oko i kiepska pamiec to jezdza bardziej jak w U1 za co im chwala.

kochalem NFS1. zakochalem sie w NFS:Porshe. polubilem NFS:U (chociaz ten wiejskituning.pl juz byl dla mnie przesada). zniechecil mnie NFS:U2, NFS:MW nawet nie bylem ciekaw. zagralem w demko na PS2 - zenada i teraz w demko na PC - zenada takze. taka mam sobie opinie i luzik :) po prostu sie nia dziele (nie, nie bede nic pisal o racerach na konsole ;-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie w MW najbardziej obciążaja karte efekty wizualne( "most wantendowy" filtr), po których wlączeniu wydajnośc ostro spada. Bez tego efektu gra wyglada podobnie (ale nie tak samo) jak UG2, chociaż chodzi znacznie szybciej i moge nawet wziaść rozdz. 1024*768 i nie bedzie cielo :) (chociaz i tak chodzi troche wolno).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio wylaczylem wszytko co mi dzialalo w tle:) tzn noda`32 i adwatch czy jakos tak i przycinki sie skonczyly:)!! gram teraz na wyzszych ustawieniach i ogolnie gra wymiata:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No i prosze państwa jednak da się uciec na piątym heat'dzie :]

Wystarczy mieć tylko szybką fure i zawsze jakiś zapas spowalniacza w zanadrzu ;)

 

Qrcze ścigałem się już z Razorem (Drag robiłem) i mi się piec zawiesił <_< a tak dobrze mi szło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleszka grałem u kolegi na takich ustawieniach i nie mam słów że różnicy nie widzisz. No ale jak tak grać lubisz to dobrze.

SamoDobro ty to już chyba żartujesz. Grałem w trackmanie i ta gra ma być na dłuższe granie?? Nawet w multi nie pokaże tego co NFS w singlu o necie nie wspominając. i Grafika podobna jest powiadasz? I znowu żartujesz. No ale dobra takie jest twoje zdanie :lol: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że się da uciec i schować na 5 ogniu. Nawet uciekłem na 6 i 7, tylko trzeba się trochę namęczyć. Kiedyś na 4 się wykładałem, ale jak się pojawił 5 to tak się zahartowałem, że 4 to był już jak bułka z masłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to tą policję za łatwo zgupić, ja musze czekać na radiowozy aż dojadą czasami, ble....

Zaczekaj na 4 albo 5 poziom. Na piatym wozilem sie ponad 30 minut. Niestety ostatecznie wpadlem na jakis pancerny woz policyjny i tak skonczyl sie poscig. Czasami troche dobija ze pojawiaja sie znikad a czasami poprostu gliniarzy brakuje.

 

Niestety coraz bardziej zaczynaja draznic mnie przycinki gry. Im blizej konca (kariery) tym czesciej gra sie zatrzymuje. Co ciekawe zawsze w tych samych miejscach mam kilkusekundowa przerwe, nawet dzwiek sie zatnie na chwile po czym rusza dalej. Dziwna sprawa jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam Wasze posty i widzę że im lepszy sprzęt to większe problemy macie icon_lol.gif

Wykosztowaliście się na dżiforsy 6600 i wyższe i teraz płacz że gierka przycina, że niezoptymalizowana...

Nie jest to wina "dziforsow 6600" <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Zaczekaj na 4 albo 5 poziom. Na piatym wozilem sie ponad 30 minut. Niestety ostatecznie wpadlem na jakis pancerny woz policyjny i tak skonczyl sie poscig. Czasami troche dobija ze pojawiaja sie znikad a czasami poprostu gliniarzy brakuje.

To poczekaj na 6 poziom ;)

To dopiero koszmar B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dłuugi pościg i uzyskałem notowania 582 500 razem z nagrodami 1 013 XXX (nie pamiętam końcówki) - jaki jest rekord?

 

Odpowiada Ci moj, ponad 17 000 000 (slownie - siedemnascie minlionow z hakiem ) ? B) Za jeden poscig

Edytowane przez lukasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem jak wy nabijacie "chociażby" 1 milion . Mój rekord to cos okolo 300 tys , a jestem już na6 czy na 5 miejscy BL 0.o

Ja nabilem chyba ze 3mln podczas wykonywania zadan na 3 miejsce. Cierpliwosci, jeszcze troche a tez zaczniesz wykrecac podobne wyniki.

 

]

To poczekaj na 6 poziom

To dopiero koszmar

Jesli moja cierpliwosc do kilkusekundowych przerw w grze sie nie wyczerpie to moze sie kiedys doczekam ;) Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wynik 17M zrobilem na 68 probie. W karierze moj rekord to 12M za jeden poscig, a w sumie w calej karierze, mialem 45M puntktow za calosc kariery.

 

To ja sie dziwie ze wy macie takie problemy, przeciez 1M robi sie z palcem w nosie gdy poziom poszukiwan jest na 4 lub 5. Tak samo z gliniarzami, wystarczy troche myslec podczas poscigu, nie dac sie spychac pod mury, budynki i robi sie ich w balona jak sie chce, bez wiekszego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście w miare grania umiejętności rosną. Na początku też mnie łapali na 3 czy 4 poziomie a teraz już nawet 6 to zabawa. Wystarczy znać teren i być cały czas w ruchu mieć zapas nitro i spowalniacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiecie mi jak przechodzicie te wyścigi w seri prób od 55 w zwyż?? Ja sie zatrzymałem na 55 próbie i za cholere jej przejść nie moge. Tym lancerem poprostu na dwóch pierwszych mam 3s a potem to już klapa, brakuje z 10. :mur:

 

Mogiel takie naczepy to mogą być bardzo pomocne przy blokadach. Wystarczyło by tylko za nimi jechać a one same by wszystko taranowały. :D

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o serię prób, to ja najbardziej, męczyłem się na chyba 5, lub 6 od końca. Była to proba czasowa czarnym Mercedesem. Tym autem nie dało się normalnie sterować. Za to następne, przeszedłem za pierwszym razem (Punciakiem i zielonym Lambo).

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no niektóre są trudne a inne łatwe. Zrobiłem sobie przerwe na kolacje i już jestem pare prób do przodu. W jednej uciekam przed policją wąską uliczką a tu na środku kolczatka a na niej corvetta policji szkoda że zdjęcia nie zrobiłem, wzorowej pracy policji w Rosewood.

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, biegałem sobie po necie i natrafiłem na ta pannne z intro w nfsmw :)

 

Dołączona grafika

 

ostatecznie może być :P :P :P :P

 

A co do gry to tak jak czytam tu opinie to mogę stwierdzić że mi isębardzo podoba, płynnie chodzi, jest policja, fajne fury i niema na co nazekać :]

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ogulnie spox, tylko że teraz byłem przy 14 minucie pościgu w bodajrze 60 próbie i nagle mi do windy wywaliło. To już przesada, jak będzie mi się chciało to sobie jutro przeinstaluje NFS bo dzisiaj nerwów nie mam do tej gry. Na jaką cholere tego patcha instalowałem. EA się naprawde postarało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...