Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, odnosnie "doganiania" odpalilem sobie trainera, ustawilem pod F5 instant speed ok 1000km/h i odpalilem wyscig, po wielu probach udalo sie przejechac trase ze srednia ok 850km/h, i co? dojechalem jako ostatni :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JROX

 

Mi wskakuje do windy za każdym razem jak filmik pokazuje sięże mnie złapali, mam problem by ostatnią milestons zaliczyc, strasznie długo trzeba jeździc...aż isęniechce :)

 

PS: co do postarania isę EA, to musieli zdązyć przed gwiazdką, bo niektóre bahory jęczą o ta gre rodzicom :D:D:D

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pewien trik dla tych ktorzy nie potrafia dlugo wytrzymac z gliniarzami itp. Wystarczy pojechac na dworzec autobusowy i tam po rampie wskoczyc na autobusy, stac na nich i czekac, na dole bedzie sie roilo od glin, punkty beda leciec, czas tez, a my bedziemy bezpieczni. Od czasu do czasu moze tam wskoczyc jakispolice car, ale latwo go zepchnac B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapodać 6 poziom poszukiwań ? Bo mi się już ( po skończeniu kariery) znudził 5 ;] Chciałbym mieć 6 a tymbardziej 7 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM:

MAM WERSJĘ NA DVD Z BONUS PŁYTĄ

kiedy ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gre idzie i po pwenym czasie jest strzałka w lewym górnym rogu!!

Mój sprzęt:

GeForce 2 MX/MX 400

AMD ATHLON 1,46 GHz

256 RAM!!

mam zamiar kupić GeForce 4 i Inter Caletion 2,2 może to pomoże??

Proszę o szybką odpowiedź :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM:

MAM WERSJĘ NA DVD Z BONUS PŁYTĄ

kiedy ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gre idzie i po pwenym czasie jest strzałka w lewym górnym rogu!!

Mój sprzęt:

GeForce 2 MX/MX 400

AMD ATHLON 1,46 GHz

256 RAM!!

mam zamiar kupić GeForce 4 i Inter Caletion 2,2 może to pomoże??

Proszę o szybką odpowiedź :sad:

Taaa, jak już się nauczysz pisać zrozumiale, to napisz co to za strzałka i w jaki sposób przeszkadza w grze. Może ci sie kursor pokazuje poprostu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dobra tego nie było w FAQ więc zapytam ... co zrobić jak podczas włączenia "Play" wywala mi, że prosi o wyłączenie emulatorów płyt i o wsadzenie poprawnej płyty ? no sory ale emulatorów nie mam wszystkie alkohole clony nie clony - wszystko wyłączone .. co robić ? kiedyś identyczny problem miałem z MoH PA ... a na to poradził crack no-cd :/ tylko, że takim sposobem już to nie była 100% oryginalna gra ... teraz to samo mam z Most wanted ale cracka no-cd do tej gry nie ma ... huh dzwoniłem do obsługi to sie upierają, że mam emulatory i żeby przeinstalować system .. no sory ale nie zrobię tego ... heh i bądź tu uczciwy , wydajesz kase na gre a pograć nie możesz .. chyba przerzuce się na piraty z nimi chociaż jest mniej problemów :[

 

huh ugadałem się z kolegą, że sprzedam mu jutro tego MW za 60zł ... przynajmniej nie bede tracił nerwów ... a sam ... oleje NFS, dla mnie i tak jedyny słuszny NFS to był - Porsche ;] . Ale ponoć w MW postawili na to co i ja chce postawić jak będę mieć furę ... a konkretniej więcej w silniku mniej zewnętrznego tuningu ;) ... ok ide spać bo się jeszcze bardziej zdenerwuje i wyrzucę tego MW przez okno ... (jestem zdolny do takich rzeczy ... już tak było ze SWAT4 :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już zupełne jaja. Przyjżyjcie sie dobrze, nie zaliczyli mi wyścigu chociaż przejechałem mete :mur:

 

Też miałem takiego zonka :D najlepsze jest to że cała mapa się załadowała to se po autostradzie pośmigałem :lol2:

Nie przejechaliscie przez bramki - tylko obok (miedzy bramka a banda) a tego nie liczy... mialem to samo :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu sie mylisz, bo przejechałem przez bramke, a dokładnie to z prawej strony. A koło bramki jak się przejeżdża to zalicza miałem tek nieraz.

A co do innych aut w blokadach to mam tak już od jakiegoś czasu i to praktycznie w każdej :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do zonków:

miałem kiedyś blokadę z kolczatką, w której były 3 Corvetty + 1 taxi :D

fajnie to wyglądało jak stoją 3 fury i taksóweczka zamiast czwartej ;-)

A więc nie tylko ja to miałem :D U mnie się zdarzył najpierw VAN a potem śmieciarka :D a czasami bywa tak że blokada pojawi się na miejscu gdzie jechał samochód i ten samochód się wbija za mnie a ja se na luzie przejeżdżam :)

 

 

hmm dobra tego nie było w FAQ więc zapytam ... co zrobić jak podczas włączenia "Play" wywala mi, że prosi o wyłączenie emulatorów płyt i o wsadzenie poprawnej płyty ? no sory ale emulatorów nie mam wszystkie alkohole clony nie clony - wszystko wyłączone .. co robić ? kiedyś identyczny problem miałem z MoH PA ... a na to poradził crack no-cd :/ tylko, że takim sposobem już to nie była 100% oryginalna gra ... teraz to samo mam z Most wanted ale cracka no-cd do tej gry nie ma ... huh dzwoniłem do obsługi to sie upierają, że mam emulatory i żeby przeinstalować system .. no sory ale nie zrobię tego ... heh i bądź tu uczciwy , wydajesz kase na gre a pograć nie możesz .. chyba przerzuce się na piraty z nimi chociaż jest mniej problemów :[

 

huh ugadałem się z kolegą, że sprzedam mu jutro tego MW za 60zł ... przynajmniej nie bede tracił nerwów ... a sam ... oleje NFS, dla mnie i tak jedyny słuszny NFS to był - Porsche ;] . Ale ponoć w MW postawili na to co i ja chce postawić jak będę mieć furę ... a konkretniej więcej w silniku mniej zewnętrznego tuningu ;) ... ok ide spać bo się jeszcze bardziej zdenerwuje i wyrzucę tego MW przez okno ... (jestem zdolny do takich rzeczy ... już tak było ze SWAT4 :lol: )

Wg mnie wystarczy wyłączyć w menegerze zadań "sztuczne napędy" i powinno pomóc a jak nie to spróbuj jeszcze wywalić alkohol i daemon, powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc nie tylko ja to miałem :D U mnie się zdarzył najpierw VAN a potem śmieciarka :D a czasami bywa tak że blokada pojawi się na miejscu gdzie jechał samochód i ten samochód się wbija za mnie a ja se na luzie przejeżdżam :)

Wg mnie wystarczy wyłączyć w menegerze zadań "sztuczne napędy" i powinno pomóc a jak nie to spróbuj jeszcze wywalić alkohol i daemon, powinno pomóc.

no oto chodzi, że sztuczne napędy wywalone ... : / pozatym zdobyłem program (thx for mr. B ;] ) Który ukrywa takie rzeczy i wiecie co ? ... teraz komunikat "Please insert correct CD-Rom and try again" :| ... noż kufa ... ale mam pomysł ... jakbym miał piracką wersję i zostawił sobie swój oryginał (nie sprzedawał go) to pirat byłby traktowany jako kopia zapasowa ? czy jak to jest ?

 

P.S. Bo pirat chodzi ... :cry:

 

A propo niszczejących płyt to właśnie po to jest pozwolenie na kopie zapasowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Skoro to jest kopia ZAPASOWA, to co bedzie jak oryginal sie zniszczy lub zgubi? Zostanie sama kopia i mozna nas posadzic o piractwo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nfs obleci w tłumie ale troszke nudą wieje wolalem undergrounda zwlaszcza jedynke 2 tez niczego sobie ale most wanted nie podoba mi sie ze tak za dnia sie bawimy ale to juz moje przyzwyczajenie. Mam jescze jeden minus wkurza bo inaczej sie tego nazwac nie da wkurza mnie miasto!!!! jest beznadziejne niektore czesci super owszem, ale jak odkryjemy druga czesc miasta to boshee chyba z nudow ktos robil ulice, puste, zadnej paly w okolicy i przede wszystkim słabo zrobione pod wzgledem graficznym. Ogolnie moze byc 7/10 a bylbym zapomnial muzyka jakas niemrawa jak te kawalki maja podnosic adrenaline to ja dziekuje wole sobie straussa posluchac bardziej mnie rozkreci..

 

Pozdro

 

ps: a ciagne anizo 1/2 aa 1/2 swiat 4/4 ulica 4/4 sync off cienie off( bo wygladaja koszmarnie-kwadratowe) refleksy 1/2 a reszta wlączona 640x480 na wyzszych zaczyna ostro doczytywac i zwalniac wiec wole grac na mniejszej rozdzieli a z pelnymi detalami ojj nie popuszcze.!!

Edytowane przez To_MeKs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to jest kopia ZAPASOWA, to co bedzie jak oryginal sie zniszczy lub zgubi? Zostanie sama kopia i mozna nas posadzic o piractwo ;]

orginał poleci do szafki i będzie sobie tam leżał :) nikt go nie ruszy ... czyi częściowo mam problem z głowy .. ale jednak czuję jakiś dyskomfort :/ już nigdy więcej oryginalnych gier od EA :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dobra tego nie było w FAQ więc zapytam ... co zrobić jak podczas włączenia "Play" wywala mi, że prosi o wyłączenie emulatorów płyt i o wsadzenie poprawnej płyty ? no sory ale emulatorów nie mam wszystkie alkohole clony nie clony - wszystko wyłączone .. co robić ? bla bla bla...

odinstaluj clonecd/dvd, alcohol120%, deamon toolsa. u mnie działało w 101% przypadków...

aha no i spokojnie bledy takie i ich rozwiazania mozna na necie znalezc, polecam oficjalna strone produktu/gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odinstaluj clonecd/dvd, alcohol120%, deamon toolsa. u mnie działało w 101% przypadków...

aha no i spokojnie bledy takie i ich rozwiazania mozna na necie znalezc, polecam oficjalna strone produktu/gry...

jakbyś doczytał do końca a nie przetworzył tego na "bla bla bla" to byś się dowiedział że odinstalowałem te programy już wczesniej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś doczytał do końca a nie przetworzył tego na "bla bla bla" to byś się dowiedział że odinstalowałem te programy już wczesniej :/

A ustawiłeś napędy wirtualne w alcoholu na 0 ? czy poprostu wyłączyłeś alcohol ;>???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...