Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

tak tak , naskakuje na Ciebie a wszyscy chodzą i Cię śledzą ;] eh ...

Wiem co znaczy wywalić syf z kompa :> myślisz , że tylko Ty to potrafisz a każdy inny (nowy) na Tweaku już jest lama i ciota która robi uninstal ? mylisz się grubo pro-userze ;]

No wybacz, ale Twoja reakcja raczej nie była zbyt miła. Co do "lam", "ciot", "pro-userów" to możesz sobie darować bo ja żadnych takich epitetów nie używałem i bynajmniej nie miałem na myśli... :| Aha no ale nie zmienia to faktu iż tak czy siak jestem pr0-userem... :P

Zatem jeżeli jeszcze nie rozwiązałeś swego problemu to chyba tylko reinstal okienek Cię czeka... :?

 

użytkownik wyraził swoją opinię po grze w demko NFS: MW... [;

yuucOm -> pożycz oryginał a napewno się przekonasz do gry. Rzeczywiście spoczątku jest to banał jednak z czasem robi się coraz trudniejsze (no ale i tak nadal pozostaje łatwe) ;-)

Fizyka jazdy? No nie oszukujmy się. Przecież nie można oczekiwać Colina2 z furami, grafiką i policją jak w NFS:MW. Takie rzeczy to tylko w Erze... [;

 

PS. NFS:U2 było jeszcze gorsze, więc IMO gra zrobiła się lepsza od poprzedniej części :)

PS2. Co do wyniku to nawet niezły jest, choć na full takie wyniki będziesz musiał robić u Raaaazzzeeeerrrra by "zaliczyć" misje z policją...

 

pzdr

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytanko - ukonczylem gre w 99%, do 100% brakuje mi tylko jedna (jak jato nazywam po swojemu) "zabawa z policją" :) Mam zaległą z przedostatniego kolesia gdzie trzeba ominąc 12 blokad (wszystkie pozostale u wszystkich innych kierowców z black listy mam zaliczone). Kiedy ja wlączam nie mam jej aktywnej w prawym gornym rogu ekranu... są te o Razora a mam je wszystkie zaliczone. Próbowalem kilka razy i zawsze jest to samo... jest na to jakis sposób czy juz przepadla mozliwość zaliczenia tej "zabawy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytanko - ukonczylem gre w 99%, do 100% brakuje mi tylko jedna (jak jato nazywam po swojemu) "zabawa z policją" :) Mam zaległą z przedostatniego kolesia gdzie trzeba ominąc 12 blokad (wszystkie pozostale u wszystkich innych kierowców z black listy mam zaliczone). Kiedy ja wlączam nie mam jej aktywnej w prawym gornym rogu ekranu... są te o Razora a mam je wszystkie zaliczone. Próbowalem kilka razy i zawsze jest to samo... jest na to jakis sposób czy juz przepadla mozliwość zaliczenia tej "zabawy"

Nie do końca rozumiem Twój problem? :) No wchodzisz sobie w menu, Czarna lista, kamienie milowe, wybierasz tamtego typka u którego masz do zaliczenia, bierzesz te Twoją blokadę i go go go :)

Czy wiecie co może być przyczyną takich problemów:

1. Nie działają żadne kody

2. Nie działa żaden trainer

Hehe, zabezpieczenia przed oszustami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem Twój problem? :) No wchodzisz sobie w menu, Czarna lista, kamienie milowe, wybierasz tamtego typka u którego masz do zaliczenia, bierzesz te Twoją blokadę i go go go :)

No własnie tak robie... Wybieram kolesia (2poz na czarnej liscie) ustawiam kamien milowy, włącza sie pościg ale ikonki kamieni w prawym gornym rogu ekranu są nieaktywne i w dodatku reprezentują kamienie milowe które trzeba zaliczyc aby pokonac Razora a te juz wszystkie zaliczylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie tak robie... Wybieram kolesia (2poz na czarnej liscie) ustawiam kamien milowy, włącza sie pościg ale ikonki kamieni w prawym gornym rogu ekranu są nieaktywne i w dodatku reprezentują kamienie milowe które trzeba zaliczyc aby pokonac Razora a te juz wszystkie zaliczylem

A próbowałeś nie patrzeć na nie i kontynuować swoje zadanie, czyli w tym wypadku omijać blokady? :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wybacz, ale Twoja reakcja raczej nie była zbyt miła. Co do "lam", "ciot", "pro-userów" to możesz sobie darować bo ja żadnych takich epitetów nie używałem i bynajmniej nie miałem na myśli... :| Aha no ale nie zmienia to faktu iż tak czy siak jestem pr0-userem... :P

Zatem jeżeli jeszcze nie rozwiązałeś swego problemu to chyba tylko reinstal okienek Cię czeka... :?

a więc jeśli Cię uraziłem (czego nie chciałem) to przepraszam :)

a problem już rozwiązany

 

 

Hmm no kurcze przeszukałem wszystkie opcje tego MW i nie widze dwóch rzeczy przez które odrazu eliminuję tą grę

 

1- brak hamowni i tuningu silnika :/ w Undergroundzie przyspieszenie (0-100) lexusa z 4.6sek zmieniłem na 2.2 sek , a top speed z 310 na 360 ... było się czym bawić (2-3h na ręczny tunig silnika)

 

2- brak opcji free ride żeby pojeździć i potestować nowy "stuningowany" <_< wóz ...

 

 

a propo tego tuningu podczas jazdy ... to czy to nie ma żadnych konsekfencji ? jak np. przyspieczenie dam na +5 to top speed nie zmaleje ? czy jak ? w takim razie jaki jest tego sens ? przecież można ustawić wszystko na +5 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaciekCi jesteś jedyną znaną mi osobą, która jeszcze nie zauważyła, że ta gra nie nazywa się NFS: Underground 3. No więc ja Cie informuje ze nie jest to kontynuacja serii underground tylko nowa, inna gra. To na poczatek.

 

"a propo tego tuningu podczas jazdy ... to czy to nie ma żadnych konsekfencji ? jak np. przyspieczenie dam na +5 to top speed nie zmaleje ? czy jak ? w takim razie jaki jest tego sens ? przecież można ustawić wszystko na +5 ..."

 

Konsekwencje zmiany ustawień oczywiście są.

Tam nie ma opcji zmiany przyspieszenia. O ile dobrze pamiętam to jest opcja regulacji pracy turbosprężarki. Jak dasz na maksa w lewo to masz większe doładowanie w zakresie niskich obrotów, jak w prawo to wysokich.

Top speed nie zmaleje, tylko będziesz dłużej się ropędzał w zakresie wyższych obrotów silnika.

Jaki jest sens? Jak dla mnie bardzo duży. Na trasach z duzą ilością zakrętów gdzie często zmieniasz biegi dajesz na maksa w lewo, na autostradach gdzie smigasz przeważnie tylko na ostatnim biegu na maksa w prawo.

Jak chcesz to ustaw sobie wszystko na +5. Kto Ci broni?

Do kazdej opcji zmiany utawień pewnych części samochodu masz podpowiedzi. Wystarczy przeczytać, pomyśleć (ewentualnie potestować) i wszystko jest jasne.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal dręczy mnie problem z wyrzucanie do pulpitu gdy w grze złapie mnie policja. Pokazuje się filmik i po 2-3s wywala. Troche irytujące. (Z drugiej strony mam tego świadomość i staram się tak grać aby nie złapali :) ) Instalowałem spolszecznie które było podanie w FAQ na 1 stronie, ale nic to nie zminiło. Ktoś pisał tu że u niego trzeba było w rejestrze włączyć motion blur alby nie wywalało. Nie wiem. Co zrobić? Pomóżcie pliz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś działające kody i trainery do wersji z patchem 1.3??

nie zna bo My tu bazujemy na wlasnych umiejetnosciach a nie na p.i.e.r.d.o.l.a.c.h . A tak pozatym to troszke nam podumiera galeryjka pojazdow :( musze zrobic UPDATE mojej :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Dziś, podczas światecznych porządków, wpadała mi przez przypadek to ręki niepodpisana płytka. Szybko pogrzebałem w głowie co to może być, ale nic mi do głowy nie przyszło. Prędko odpaliłem kompa by sprawdzić co to jest i.... moim oczom pojawiły się filmiki z NFS. Underground. Obejrzałem kilka i nagle zrozumiałem że "jedynka" jest jakoś fajniejsza niż MW. Grałem w NFS: U dawno ale filmiki przypomniały mi stare dawne czasy. Teraz już tak się nie fascynuje tym tytułem (MW)... Chyba coś w tym jest...

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie NFS U ( jedynka ) jest najlepsza.

 

ps. rekord pościgu 0 osiągnięty ale nie mogę wyciągnąć więcej niż 428 km/h :cry:

Daj screena na te 428 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np 1820480[/snapback]

Gdzie??

 

troszke sie pomylilem ;) w opcjach jest opcja eax.... ale to nie jest to

zawsze mozesz w sterach do dziwkowki wlaczyc odpowiedni profil

Edytowane przez greg505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo się nie poddam :) - 432km/h

http://rapidshare.de/files/9353808/Mogiel432kmh.avi.html

Waga: 2.7MB

 

Ta Carrera na pewno poleci 431 bo mi sie udalo, ale nie nakrecilem filmika bo moim zdaniem to murciellago jest najszybszą furą. Ale próbuj, próbuj.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal dręczy mnie problem z wyrzucanie do pulpitu gdy w grze złapie mnie policja. Pokazuje się filmik i po 2-3s wywala. Troche irytujące. Instalowałem spolszecznie które było podanie w FAQ na 1 stronie, ale nic to nie zminiło. Nie wiem co zrobić? Jak ktoś wie to niech napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal dręczy mnie problem z wyrzucanie do pulpitu gdy w grze złapie mnie policja. Pokazuje się filmik i po 2-3s wywala. Troche irytujące. Instalowałem spolszecznie które było podanie w FAQ na 1 stronie, ale nic to nie zminiło. Nie wiem co zrobić? Jak ktoś wie to niech napisze.

Ja mam motion blur OFF , patcha 1.3 , spolszczenie - mnie nie wywala , może czegoś nie masz jeszcze?

 

Carrera poszła 434 - ale nie nagrałem ... narazie.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam do was wielką prośbę. Czy mógłbym prosić kogokolwiek, kto gra w NFS'a na wysokich detalach, aby przesłał mi PM'ke ? Robię prezentację na temat tej gierki i potrzebowałbym trochę konkretnych screenów z gry. Bardzo będe wdzięczny za zainteresowanie i pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...