Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za ciekawie w środku wyglądają samochody :( Dołączona grafika

 

nie wiem dlaczego ale teraz jak wlanczam camhacka i ustawiam kamerke we furmance to mi ucina polowe dachu i boki, jak by sie nie miescila w srodku, ale kiedy uchuchomilem 1szy raz ten prog i gre to widok ze srodka mialem tak jak kolega wyzej, nie wie moze ktos co jest nie tak ?

post-3650-1135095377_thumb.jpg

Edytowane przez silver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osoba ktorym nfs mw czesto doczytuje polecam wpisac w rejestrze w cache size taka wartosc: 113044530176 gra idzie cacy

Najpierw to trzeba mieć tyle wolnego cache :D

 

lewy gorny rog mapy

 

nie wie ktos czy da sie wgrywac jakies samochody nowsze bo veron by sie przydal czy tez salem 7 =]

Saleen S7, jasne że sie da ale nie takie fury bo tam są rzeczy typu Murcielago, GT 40, SLR, Carrera GT

 

Ciekawe dlaczego dopisują GT ? :D o ile wiem to oznacza gran turismo a ta klasa jest najsłabsza np. w Le Mans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to trzeba mieć tyle wolnego cache :D

Saleen S7, jasne że sie da ale nie takie fury bo tam są rzeczy typu Murcielago, GT 40, SLR, Carrera GT

 

Ciekawe dlaczego dopisują GT ? :D o ile wiem to oznacza gran turismo a ta klasa jest najsłabsza np. w Le Mans

hmm powiedz czemu nie saleen skoro jest drozszy o 10K od takiej carrery GT.... nie wiem o co ci chodzi

 

napisalem wgrywac nie wygrywac... czyli nie wiem dodac sobie jako jakis patch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem na jakiejś czeskiej stronce Skylina w MW. Daje linka:

 

http://gallery.needforspeed.sk/displayimag...album=234&pos=0

 

Ale to fake chyba były. Nie wiem bo tylko przeglądałem stronke.

 

Znalazłem płytki NFS:U i przypomniały mi sie stare czasy jak w pogrywałem w tą gre i musze powiedzieć że ne NFS: są coraz gorsze. Ostatnim dobrym było Porshe, a potem to te Undergroundy mnie wciągneły. A w tym gdyby nie policja to gra zrąbana na maksa.

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm powiedz czemu nie saleen skoro jest drozszy o 10K od takiej carrery GT.... nie wiem o co ci chodzi

 

napisalem wgrywac nie wygrywac... czyli nie wiem dodac sobie jako jakis patch

Sory mój błąd :) przeczytałem wygrywać :D No ale dogrywanie jest niemozliwe bo musiałbyś umieć stworzyć taki samochód i wiedzieć jak dodać go do rejestrów, w skrócie musiałbyś nauczyć gre że istnieje coś takiego :D

 

to normalne że u mnie save zajmuje 64kb przeszedłem już całą kariere i chce przekopiowac bo format zamierzam zrobić save jest z scieżki podanej na pierwszej stronie tego tematu

A do "moje dokumenty" zaglądasz czasami ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do "moje dokumenty" zaglądasz czasami ? :P

no save z moich dokumentów zajmuje 64kb moge ścieżke podać c:\Documents and Settings\hubert\Moje dokumenty\NFS Most Wanted\ w opcjach folderów mam włączony widok niewidocznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie, teraz to niemalze tnie caly czas podczas gry :? prosze przyslijcie mi wpis ktory byl tam poprzednio bo go zapomnialem przepisac. Nie wiem jak u was ale u mnie po tej "modyfikacji", gra znacznie wiecej przycina.

Dla tych co mają problemy z płynnością:

 

W edytorze rejestru znajdźcie:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES\Need for Speed Most Wanted\]

 

i zmieńcie opcję CacheSize na połowę waszego ramu wyrażoną w bitach,

np. ja mam 1GB ramu, więc wpisałem 512MB, co w bitach daje 4294967296.

Jak macie 512MB ramu to wpiszcie połowę tej liczby.

 

A jak komuś jeszcze mało fpsów, to u mnie najbardziej klatkożerną opcją jest shadow detail

 

orginalna wartość 3044530176

wydajna wartość przy 1024 MB RAM 4294967296

wydajna wartość przy 512 MB RAM 2147483648

 

użyłem jeszcze 2-krotnie programu do defragmentacji dysku "speed disk"

"speed disk" znajduje się w pakiecie Norton SystemWorks 2003 / 2004 / 2005 /2006

 

Po tych zabiegach gra chodzi bez zająknięcia na moim A2400 + 1GB RAM + GF6600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd Wy bierzecie te liczby (połowa ramu), ale spoko jak rzeczywiście przy takich wartościach gra chodzi u kogoś szybciej. U mnie przycina jednakowo czy dam cache size na tryliard, czy ustawie wartość oryginalna, czy dam polowe ramu. Teraz mam cache size = 1 i zgadnijcie co? Nic sie nie zmienilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heja mam problema

gierka jakos dziwnei chodzi:(

tzn np w menu to widac jak ogranicze detale na maxa jest duzo fps ale tak raz na sek gra zwalnia

i tak w kolo

jak jade to nie da sie kierowac bo co chwile gra przyspiesza i zwalnia

o co chodzi?

bo przeciez nic takiego nie powinno sie dziac...

pomocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech ja to się już do tych przycinek przyzwyczaiłem , zrywa czy system nowy czy stary , z defragmentowany czy nie , na kazdych sterownikach, widocznie tak miało być, jestem na 6 miejscu w "black list" więc chyba już tą gierke skoncze z tymi przycinkami, no chyba że ktoś coś wymyśli mądrego w tym temacie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech ja to się już do tych przycinek przyzwyczaiłem , zrywa czy system nowy czy stary , z defragmentowany czy nie , na kazdych sterownikach, widocznie tak miało być, jestem na 6 miejscu w "black list" więc chyba już tą gierke skoncze z tymi przycinkami, no chyba że ktoś coś wymyśli mądrego w tym temacie:)

obczailem co to jest....

jak puszcze pamieci na defaultowych timingach i napieciu to nie skacze....

pomaga odkrecenie procka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obczailem co to jest....

jak puszcze pamieci na defaultowych timingach i napieciu to nie skacze....

pomaga odkrecenie procka...

No nieeeee -_- Nie mam zamiaru odkręcać niczego mimo że pamięci mam asynchro. BTW co się stanie jak puszcze pamiątki na 264mhz (efektywnie to będzie już ponad 530 :D ) ? oczywiście zmienie timingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieeeee -_- Nie mam zamiaru odkręcać niczego mimo że pamięci mam asynchro. BTW co się stanie jak puszcze pamiątki na 264mhz (efektywnie to będzie już ponad 530 :D ) ? oczywiście zmienie timingi.

co ja wrozka?

sprawdz

pamieci asynchro nawet na 733 nic nie daja:P wiem bo sprawdzalem :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ja wrozka?

sprawdz

pamieci asynchro nawet na 733 nic nie daja:P wiem bo sprawdzalem :mur:

A kto ci karze odpowiadać ? :wink: Pytam się raczej czy się nie spalą bez radiatora :P

Tak swoją drogą to ustawiłem je na T1 i przycinki troche się skróciły ( ułamki sekund ) ale występują chyba nieco częściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...