Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!

nie dobijajcie mnie , cale szczescie ze nie jestem modem bo pol uzytkownikow byloby na tym forum ale moze konkretnych i umiejacych czytac !!

porada dla Ciebie poczytaj choc z 3-5 ostatnich stron tematu jak juz tak bardzo leniwy jestes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, na tym co z podpisu, w 1024*768 gra sie nie tnie nic prawie tylko sie laduje 3 minuty(brak ramu) co mnie rozwalilo na lopatki, ale nie tnie sie dlatego ze wyglada ja nfs4. Dlaczego tak jest jedynie model auta wyglada jak z NSFMW a reszta to plaskie tekstury rozmazane domy wtf?? Czy EA olało wszystkich ze starszymi kartami i taka chale odwalili? Normalnie jak w U1 lub U2 wlaczylem wszystkie detale na maxa to mi sie oczy siecily, nawet nie majac pixel shaderow ulice troche sie swiecily ogolnie bylo pieknie, a tu nrmalnie tekstury jak z quake2-3 ulica jeden szary pas wtf? daje wszystko na maxa co sie da i tylko auto sie zmienia i sie ladnie swieci i nawet jakies cienie sa na nim,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://omegadrivers.net/ polecam to ludzią z problemami z Ati mi się cieło jak znalazł i okazło się że to sterowniki 5.13 są po prostu beznadziejne wcześniej 1024x768 max detale niestety cielo teraz 1280x1024 maxdetale i chodzi płynnie. Na omedze są polepszone 5.12 i chodzą elegancko

 

Sprzęt X1800XL

P4 3,2

Geil Dual Ultra 2x512 MB

Asus P5LD2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Czy EA olało wszystkich ze starszymi kartami i taka chale odwalili?

to wolalbys, zeby gra wygladala super i chodzila z predkoscia 0.5 klatek na sekunde? (2 sekundy na klatke)

sam sobie odpowiedziales na to pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zainstalowalem gre (nareszcie sie bidulka doczekala :twisted: ) i chcialem sobie zrobic most wanted @ black edition. W faq jest jakis link do tego pliku, ale trzeba sie zarejestrowac na jakims forum wiec postanowilem poszukac na wlasna reke. Zassalem plik 'INGAMEC.BUN' i wrzucilem do katalogu 'globa' i to ma byc juz cala modyfikacja, czy potrzebuje jeszcze jakiegos pliku ? W menu wyboru aut jest ciagle tyle samo sztuk. Pozatym co oznacza symbol plomienial obok predkosciomierza ?

Pozatym ten caly mw to nie takie scierwo jak myslalem. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tu kiedyś o notorycznym wieszaniu się gry - w menu, podczas jazdy, od razu, troszkę później - bez regóły. Już rozwiązałem problem.

Wentylatorek na mostku północnym wysiadł i przestał się kręcić, stąd te zaciachy ! Otwarłem budę i zapodałem wentyl wiejący z boczku no i gra już się nie wiesza ;)

Ciekawostka - tylko MW zawieszał się, CSS, GUN i inne działają bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wolalbys, zeby gra wygladala super i chodzila z predkoscia 0.5 klatek na sekunde? (2 sekundy na klatke)

sam sobie odpowiedziales na to pytanie

wiesz kazdy plakal, jak wychodzil hl2 a powiem ci ze ja moglem grac w 800*600 bez sciachow, w high juz ramu braklo(256) w 1024 dalej grafa ciagla kolo 20 klatek wiec nie bylo zle, a wygladalo cudnie(omijajac pixelshadery), myslalem ze w nfs bedzie po prostu ulepszona grafa jak w U2 a tu taka lipa jak bedzie mi sie chcialo to zapodam screena jak to wyglada. Pozatym mysle ze nie mialbym 0,5 klatki bo przy budowie gf mx 440 2x2 i taktowaniu 340 mhz do tego pamiatki na 440(128) bit bylo by niezle, u braciaka na r9550(4x1) 250/400 wszystko chodzi plynnie w 800*600*medium i wyglada pieknie. Juz wole te 15-25 klatek w 800*600*medium niz 40 w 1024 i high a wyglada jak very low

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"denerwuje mnie strasznie to, ze auto samo hamuje przy predkosci mniejszej niz 30-40 km/h :/ znalazl ktos moze rozwiazanie tego problemu?? wkurzajace jest to jak sie chce powoli ruszyc daje sie lekko gaz, a auto sie zatrzymuje totalny bezsens"

kup kierownice z pedałami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi. A ja nadal mam problem z tym pierunskim directx. Pisze, ze nie mam a mam. Przejrzalem caly ten topic. Usunolem go, potem zainstalowalem, kopiowalem pliki. Nadal nic. Macie jakis sprawdzony sposob??

 

Hi. A ja nadal mam problem z tym pierunskim directx. Pisze, ze nie mam a mam. Przejrzalem caly ten topic. Usunolem go, potem zainstalowalem, kopiowalem pliki. Nadal nic. Macie jakis sprawdzony sposob??

 

Hi. Mam problem z Tym DirectX. Pisze, ze nie ma a oczywiscie mam. Windows XP. Graficzna to 9550. Przejrzalem caly topic i niestety nic mi nie pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co daje tuning optyczny jesli chodzi o gre ?

W sumie to nic...dla wlasnej satysfakcji mozesz tunningowac ;)

 

MAM NASTĘPUJĄCY PROBLEM Z MW :

 

Normalnie sobie grałem (bez zadnych problemów), wyłączyłem gre i po tym oproznilem cale katalogi 'Temp' i 'Temporary Internet Files', teraz jak uruchamiam MW to nie zdazy sie jeszcze na dobre włączyć i od razu wyrzuca mnie do pulpitu ? Robiłem reinstalla, resy kompa itp. i nic nie pomaga. Myślę, że to może mieć związek z plikiem ~e5.0001, który był w tym katalogu (Temp) i przy każdej grze kiedy odpalałem Menedżer Zadań był uruchomiony <_< Ktoś się z tym spotkał ? Z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz kazdy plakal, jak wychodzil hl2 a powiem ci ze ja moglem grac w 800*600 bez sciachow, w high juz ramu braklo(256) w 1024 dalej grafa ciagla kolo 20 klatek wiec nie bylo zle, a wygladalo cudnie(omijajac pixelshadery), myslalem ze w nfs bedzie po prostu ulepszona grafa jak w U2 a tu taka lipa jak bedzie mi sie chcialo to zapodam screena jak to wyglada. Pozatym mysle ze nie mialbym 0,5 klatki bo przy budowie gf mx 440 2x2 i taktowaniu 340 mhz do tego pamiatki na 440(128) bit bylo by niezle, u braciaka na r9550(4x1) 250/400 wszystko chodzi plynnie w 800*600*medium i wyglada pieknie. Juz wole te 15-25 klatek w 800*600*medium niz 40 w 1024 i high a wyglada jak very low

Ziomek ty to chybasie z choinki zerwales:). Grafa ciagla przy 20 fpsach?? w cs : source. Ziomus do cs : source to trza miec ze 50-100 fps zeby było git!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Need for Speed Most Wanted - nie wiem ale brakuje mi tu czegos = chodzi mi to ze

Jestem na Czarnej Liście nr 1 (Razor ) - na Czerwino Pokonany = Pisze = gdzie są kolejne Trasy / Odpiszcie = brakuje chyba jakiegos Pliku . czekam .

 

Zaaaaaaaaaaaaaaaaa cholere nie wiem jak mam to zrobc zeby sie pojawila kolejna trasa i Nowa mapa \czy czeba cos wgrywac jakies pliczki co????????? odp cza cos jeszcza wykonac

post-122921-1136850510_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Juz wole te 15-25 klatek w 800*600*medium niz 40 w 1024 i high a wyglada jak very low

rozumiem.

pewnie wolisz tez, zeby autko sie pieknie blyszczalo, mialo fajne tagi i kolorowe felgi. i troche swiatelek.

dla mnie 30 FPS w scigalce to... zenada. absolutne MINIMUM do dobrej zabawy to gdzies 40-50. ale tego nie zrozumie ktos, kto gra na blaszaku w arcade.

PRZEDE WSZYSTKIM arcade powinno miec staly framerate. bez tego jest kibel. utrata plynnosci nawet na sekunde i [gluteus maximus]. szczegolnie na zakrecie. a NFS:MW jest tak napisane, ze nie ma bata, zeby komus nie haczylo. nie przylozyli sie chlopaki, spieszyli sie bardzo i wychodza babole. jednym slowem dla mnie to scierwo. szkoda, ze nie moge wersji PC wymienic w sklepie na cos innego. cokolwiek. wzialbym nawet Lemmingi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz kazdy plakal, jak wychodzil hl2 a powiem ci ze ja moglem grac w 800*600 bez sciachow, w high juz ramu braklo(256) w 1024 dalej grafa ciagla kolo 20 klatek wiec nie bylo zle, a wygladalo cudnie(omijajac pixelshadery), myslalem ze w nfs bedzie po prostu ulepszona grafa jak w U2 a tu taka lipa jak bedzie mi sie chcialo to zapodam screena jak to wyglada. Pozatym mysle ze nie mialbym 0,5 klatki bo przy budowie gf mx 440 2x2 i taktowaniu 340 mhz do tego pamiatki na 440(128) bit bylo by niezle, u braciaka na r9550(4x1) 250/400 wszystko chodzi plynnie w 800*600*medium i wyglada pieknie. Juz wole te 15-25 klatek w 800*600*medium niz 40 w 1024 i high a wyglada jak very low

czy Ty sobie z nas jaja robisz?? porównujesz swojego rzecha 4mx440 do radka 9550?? przeciez to niebo a ziemia...Ty bys chcial grac w 1024x768 na swojej karcie?? no bez jaj..prima aprilis dopiero 1 kwietnia :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Need for Speed Most Wanted - nie wiem ale brakuje mi tu czegos = chodzi mi to ze

Jestem na Czarnej Liście nr 1 (Razor ) - na Czerwino Pokonany = Pisze = gdzie są kolejne Trasy / Odpiszcie = brakuje chyba jakiegos Pliku . czekam .

 

Zaaaaaaaaaaaaaaaaa cholere nie wiem jak mam to zrobc zeby sie pojawila kolejna trasa i Nowa mapa \czy czeba cos wgrywac jakies pliczki co????????? odp cza cos jeszcza wykonac

A co Ty byś chciał żeby nowe miasto się otworzyło? Jak pokonałeś Razora to już Ci się nic nie otworzy. Możesz najwyzej przejechać sobie wyścigi które wcześniej ominąłeś. Wchodzisz w garażu na czarną listę (albo w czasie jazdy odpowiednim klawiszem) i strzałkami góra/dół zmienasz sobie gości z czarnej listy i wybierasz odpowiednie wyścigi. Nie wiem w sumie czy o to Ci chodziło bo cięzko coś zrozumieć z tego co piszesz. (czeba, cza, = itp)

 

@Wierzbin stopień zainteresowania Policji Twoim samochodem. Im większy tym "weselej".

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Ty sobie z nas jaja robisz?? porównujesz swojego rzecha 4mx440 do radka 9550?? przeciez to niebo a ziemia...Ty bys chcial grac w 1024x768 na swojej karcie?? no bez jaj..prima aprilis dopiero 1 kwietnia :lol: :lol:

ej nie obrazaj mnie, jaj sobie nie robie, chodzi mi o to ze gra wyglada na starych kartach gorzej od nfs 4 i to mnie dobilo, pozatym mam pomalu dosc sciganie sie po miescie i takich tam, najlepszy nfs to nfs6, to ze mnie nie stac na lepsza karte narazie nie znaczy ze mozecie mnie obrazac, co do grania w 1024*768 to gram i chodzi (ale jak wyglada ;( ) doom w 800*600*medium mi chodzi bez pierdniecia i moge sobie pograc, jakbym mial 5 klatek to bym to przezyl, ale nie przezyje tego ze mam 40 a to tak zalosnie wyglada

 

Ziomek ty to chybasie z choinki zerwales:). Grafa ciagla przy 20 fpsach?? w cs : source. Ziomus do cs : source to trza miec ze 50-100 fps zeby było git!!!

jakos tak mam nawalone w glowie ze wole miec ledwo plynna gre i wygladajaca jak ustawa przweiduje niz 50 fps i low, nic na to nie poradze, rpzeszlem calego hl2 na medium i nigdzie mi nie brakowalo, a jak sie chcialem pobawic to sobie wlaczalem 1024 i high, cielo jak cholera bo ramu malo ale to tylko dla sportu sobie wlaczalem, pamietam ze nawet w 1024*768*high*aa4x mialem od 7-16 klatek na tym gf440

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej nie obrazaj mnie, jaj sobie nie robie, chodzi mi o to ze gra wyglada na starych kartach gorzej od nfs 4 i to mnie dobilo, pozatym mam pomalu dosc sciganie sie po miescie i takich tam, najlepszy nfs to nfs6, to ze mnie nie stac na lepsza karte narazie nie znaczy ze mozecie mnie obrazac, co do grania w 1024*768 to gram i chodzi (ale jak wyglada ;( ) doom w 800*600*medium mi chodzi bez pierdniecia i moge sobie pograc, jakbym mial 5 klatek to bym to przezyl, ale nie przezyje tego ze mam 40 a to tak zalosnie wyglada

Ale to że Cie nie stac na lepsza kartę nie upoważnia Cie też do wymagania od twórców gry przejmowania się jak będzie gra wyglądała na tak zabytkowych kartach jak Twoja. Takie życie. Zgadzam się, że porównanie mx440 i R9550 jest bez sensu bo to jak 2 różne epoki. Gra korzysta z prewnych funkcji sprzetowych których Twója karta nie obsługuje, a które to posiada R9550, stąd taki a nie inny wygląd gry i tyle na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak to Mogiel przede mną napisał, takie życie. Ja żeby pograć sobie w BF2 kupiłem wszystkie nowe flaki do kompa, bez HDD. Ale warto było...

Niemniej jednak jest to wydatek conajmniej 1800-2000zł, żeby można było powiedzieć, że się jest trochę więcej jak średnim. A nie każdego na to stać...

 

Nie można też tkwić w przekonaniu, że MX pociągnie nowe gry i to w 1024x768, to tak jak za dawnych czasów (nie wiem czy to ktoś jeszcze pamięta) Doom na 386 DX 40 też nie chciał chodzić na detalach wtedy HIGH i też były pretensje, że tak słabo napisana gra. A gra w rzeczywistości była napisana świetenie (przez samego Carmacka), tyle że nasze zabytkowe sprzęty tego nie chciały pociągnąć.

Żeby można było "swobodnie i bez fajerwerków" pograć to trzeba zmieniać sprzęt (CPU, płyta,RAM, Grafa) co ok 1,5 -2 lata i zawsze się wyda te 2k. Smutna prawda.

Takie życie.

Edytowane przez Wierzbin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z wami, jednak wu brata na tym 9550 nie widze takiej roznicy strasznej miedzy U2 a MW, po prostu zrobili jakis silnik graficzny ktory w konfrontacji z dx7 robi z tej gry totalna kaleke. Nie gram w nia i tyle dopoki nie kupie sobie jakiejs grafy, bo ja mam takie motto albo gram w przynajmniej w medium albo wogole i tyle, bo co mi z tego ze odpale g4 jak bedzie wygladal jak g3 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...