Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety zmiana wartości pamięci wirtualnej nie pomogła... AA i AF mam w sterownikach i w grze WYŁĄCZONE. Zresztą nawet jak mam włączone to różnicy w grze nie czuje... :mur: :? :angry: Jakieś inne rady oprócz formata?

Ja mam problem z tym ze po zainstalowaniu gry mam zaledwie 10-12 FPS LOL!!! na najwyzszych i najnizszych ustawieniach tyle samo !! wie ktos moze jak i co zrobic aby wszystko chodzilo tak jak powinno?

Mamy ten sam problem - nie da sie grac w takich warunkach !!!

POMÓŻCIE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta szczegolnie nowy GTI , ktorym podniecali sie nawet w Top Gear i potwierdzili , ze to powrot do korzeni pierwszego GTI...

 

Co innego IV , tego sam mialem i potwierdzam , ze to lipa , no moze poza R32... :lol:

 

Ale dosyc tego Off topu

Sorki za OT ale chodzilo mi ogolnie o zwykle modele nie jakies przytyrane ze tak powiem , poprostu jeździ sie nim jak taczą:(. Juz nie wspomne o awaryjnosci. Na szczęscie juz nie mam tego badziewia . Ciekawe czy można jakoś pościągac jakies inne autka. Interesuje mnie nissanik skyline , jakies hondziawki np: accordeony . Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG

takiej fury nie macie :D

 

hehe mocne ;D

 

a mi ostatnio w demie policja wbiła się w podłogę ;] heh

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest bardzo fajna, chodz zaczalem dopiero grać to wiem ze musze dokupić przede wszystkim PAMIĘCI, jezus cały czas sie doczytuje, niewystarczy 512 mb ;( A pozatym to nowe nowinki w grze, juz nie tylko same wyscigi i bardzo fajnie :) coś nowego....Jedynie ta pamięć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z tym ze po zainstalowaniu gry mam zaledwie 10-12 FPS LOL!!! na najwyzszych i najnizszych ustawieniach tyle samo !! wie ktos moze jak i co zrobic aby wszystko chodzilo tak jak powinno?

Mamy ten sam problem - nie da sie grac w takich warunkach !!!

POMÓŻCIE!!

Na forum EA rozpoczęła się dyskusja na ten temat... Miejmy nadzieje, że ludzie z EA lub kto inny że coś wymyśli! B) Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja sie dziwie jednemu... Full wersja ma jakieś dodatkowe opcje grafiki etc.?

Bo jak na razie w tym sprzęcie co jest w podpisie jade na 1024x768 , full wszycho co sie da ustawić na maxa

w advanced również i śmiga aż miło :) <1280x1024 już przycina ale co sie dziwić xD>.

 

Co sądzicie? :lol2:

 

PS gra mi się spodobała trzeba kupić full :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lol naprawde chodzi mi max.. Dlatego sie pytam co jest qwa , sam sie dziwie...

0 przycinek 1024x768 i wszystko w advance options co sie da ustawione na max ,

powiedz tylko jak a ci to udowodnie (jakis program , albo timedemo jak jest czy coś...).

 

Nie wiem jakim sposobem... (ofc. pykam w demo nie full ..)

Edytowane przez Demonek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lol naprawde chodzi mi max.. Dlatego sie pytam co jest qwa , sam sie dziwie...

0 przycinek 1024x768 i wszystko w advance options co sie da ustawione na max ,

powiedz tylko jak a ci to udowodnie (jakis program , albo timedemo jak jest czy coś...).

 

Nie wiem jakim sposobem... (ofc. pykam w demo nie full ..)

czasem sie zastanawiam po co 6800@GT kupowalem

przeciez na lekko podkreconym 9550 wsio smiga w max detalach

sam w nfs gram w 1024 wsio max aa quinqunx a czasem fps spadaja

a taki radek 9550 jednak sobie radzi...chyba sprzedam mojego cudnego 16-sto potokowca i kupie radzia 9100 mysle ze bedzie smigal w 1280x1024 ale na medium/high;]]]

pozdro dla lolkow, dla ktorych plynnie, oraz smiga to synonim 15fps:P

ps. ze nie wspomne o procku 2.5GHz chyba jest az tak szybkie ze az gry spowalnia, lepiej odkrece na 1.5GHz i wywale połowe ramu, bo za duza ilosc (jak kiedys slyszalem od kumpla) tez spowalnia bardzo system :lol:

Edytowane przez genghiskhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeprowadzilem minitescik.

Odlalilem NFS:MW z AAx4 i AFx16 i WYLACZYLEM fraps !

Gra sie identycznie jak bez AA i AF. Nie wiem ile mialem klatek i mnie to szczerze g*** obchodzi skoto gra sie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz to mówie... nie wiem jakim sposem to możliwe...

Żadna inna gra o takich wymaganiach (Doom3,Riddic...Fear czy coś tego typu) nie chodzi mi na full...

Nie jestem żadnym noobem , chodzi płynnie jakby miał 15fps to odrazu bym res zmienił na mniejszą...

Jedyne co przychodzi mi na myśl to - 1. to jest demo i nie ma wszystkich opcji gfx ...

2. może na kartach z seri 6xxx gra automatycznie łazi na shaderach 3.0... bo to mi wygląda na jedyne wytłumaczenie... (o ile sie nie myle na 9550 jest 1.4 w niektorych modelach 2.0...).

A wasze wyśmiewanie się doskonale rozumiem...Wcale nie byłoby mi wesoło jakby sobie kupił GF7800

z jakiś Athloniakiem 64 i nagle okazuje sie ze jakis koles ze sprzętem 5x tańszym lata na tych samych detalach...Lepiej byłoby go wyśmiać - odrazu to ulga , że kasy sie nie zmarnowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :D

Ja mam 9550 i nienazekam :D. Ale nazekam na 384 SDRAM :(((((

Tatus obiecal ze kupi te 512 DDR w tym miesiacu, a za swoja kase doloze do kolejnych :). Z tego co widzialem w demie, 800/600 i max detal z antyaliasingiem na pol smigac bedzie elegancko. Narazie 25-35 i zacisnki o 1-2 fps :D kilkusekundowe :)

Edytowane przez Komar89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra koniec :P.

Tylko , żeby nie było żadnych już sprzeczeń - dodam , że o max opcje chodziły mi tylko

o te , które da się ustawić w grze.

fsaa i anio tez da sie w grze ustawic;]

a po co to gadanie - wyglada na to ze EA superowo zoptymalizowalo gre pod kompy low-end:P

za to na high-endowych zdazaja sie niestety przycinki;]

moze czas wrocic do poczciwej atarynki na wyngiel? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycinki?

wcześniej że problem u mnie znikną. Gó.wno prawda :/

Jazda po mieście ~47fps

Wyścigi - od 12fps do 50fps.

wtf...

jak to co ? musisz zmienic karte na radka 9550 :)

MSPANC :D

 

PS. sprobuj uruchomic gierke w wyzszym priorytetem

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie odpaliłem w 1024 wszystko na maksa oprócz antyaliasingu, cieni i innych zbędnych typu rozmycie itp. gra mi chodzi 25 fps, przycina od czasy do czasu, ale ładnie wygląda i da sie grać, wqrza mnie jedynie to że mi samochód skręca w lewo gdy wogóle nie naciskam klawisza, to samo było w nfs'ach u1 i u2:/ http://img515.imageshack.us/my.php?image=nfsmw3zm.jpg

http://img506.imageshack.us/my.php?image=nfsmw17mj.jpg

http://img506.imageshack.us/my.php?image=nfsmw20rx.jpg

http://img506.imageshack.us/my.php?image=nfsmw32xl.jpg (nie mogłem inaczej wkleić, coś sie skaszaniło :/)

- tak wygląda u mnie gra [; jak już powiedziałem grać sie mniej więcej da, ale min. do tej gry to widze że 35 fps [;

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...