Skocz do zawartości
lucek1

Zamrażanie Obrazu - Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Moj komp to ASUS A7V333X, ATHLON XP 2500 BARTON, grafa Gecube 9550XT, RAM 256 noname, Chieftec 400W, HDD SAMSUNG 20 7200 obr. LITEON DVD RW 1633, karta Pinnacle TVSAT.

Co pewien czas nawet co 5 minut zamraza mi sie obraz, a wyglada to tak ze ma takie pionowe paseczki na ok. 2cm u gory monitora. Niewazne czy ogladam film czy slucham muzyki, czasem jest tylko wlaczony i tez sie zamraza. Wtedy tylko reset systemu mnie ratuje. Probowalem juz reinstalowac system, formatowalem dysk i nic nie pomoglo. Zmienialem sterowniki do wszystkiego. Nie mam pomyslu co mozna jeszcze zrobic, a moze jest cos uszkodzone, ale nie mam na czym sprawdzic. Jak ktos juz przechodzil przez takie cos to bardzo prosze o jakies wskazowki.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na uszkodzenie/przegrzanie karty lub pamięci. Wcześniej jednak odłącz kartę TVSAT i sprawdź bez niej. Jeśli nie pomaga, to pożycz od kogoś kartę i ram. Wymień jedno i sprawdź. Potem wymień drugie i też sprawdź. Sprawdzenie zasilacza też nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znowu probowalem reinstalowac system. Najpierw formatowalem, pozniej instalowalem i mialem ten sam efekt na 10 minut przed koncem znieksztalcalo obraz do polowy ekranu monitora i tak z 10 razy. Zobacze dzisiaj ja wyciagne karte satelitarna. Zasilacz ma pol roku dopiero to prawie nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...