Skocz do zawartości
GaShKaS

Wybor Zasilacza

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz Deltę.

Więcej osób ją ma i chyba wszyscy twierdzą, że jest cudna w swojej klasie i przedziale cenowym.

 

Bo Q-Techa ma jedna czy dwie osoby, a Delta ma całą armię userów na forum ;]

 

 

sorki, nei zauważyłem ;]

w takim razie lepszy fortron niż jakiś q-tech

Edytowane przez mkl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

To jużmój ostatni post bo mnie to zaczyna wkurzać :

BIERZ Q-TEC'a i przestań się męczyć! Czy to takie trudne ???

Jeśli ktoś porównuje Q-TEC'a z CODEGEN'em, to tylko :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Uspokój sie-to po pierwsze, zobacz ile osób poleca Delte/Fortona, jesteś niestety w mniejszości bo wszyscy wiedzą co to jest Delta/Forton. Tak jak pisałem, bierz Fortona i przejściówke 20->24 piny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uspokój sie-to po pierwsze, zobacz ile osób poleca Delte/Fortona, jesteś niestety w mniejszości bo wszyscy wiedzą co to jest Delta/Forton. Tak jak pisałem, bierz Fortona i przejściówke 20->24 piny.

Bylem dzisiaj w 2 komputerowych to nie wiedzieli bardzo o co chodzi ... Dopiero w 3-cim gosciu zaproponowal mi przejsciowke z molex'a przerobiona na 4 pin ... Co wy na to ?? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego chcesz zmienic grafe na radka 9550 :?: na 9600xt to jeszcze razumiem...

Heh ... Chcialem R9550 XT'reme albo normalnego ktory sie fajnie kreci ... Np Sapphire ... Pierwsza kwestia to kasa ... :P Myslalem nad 9600XT ... Ale tu tylko uzywka wchodzi w gre ... A chcialem zmienic ze wzgledu na obsluge dx 9 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 9600XT to szajs, lepiej zabrać 8-potokowego radka 9500pro/9700...

No w porownaniu do 9500Pro wiekszosc radkoof to shajs :D:D Troszke bardziej trudno dostepne na allegro niz 9600xt ... :] Ostatnio myslalem nawet nad GF 6200 ... :) Ale jakby nie bylo na pierwszy ogien musi isc zasilka ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 9600XT to szajs, lepiej zabrać 8-potokowego radka 9500pro/9700...

Jasne,ze 9600xt to szajs,ale 9550 to szajs do kwadratu,a 9500pro to dobry sprzet tyle,ze rzeczywiscie jest juz trudno dostepny,wiec jak znajdziesz to ja bierz...chociaz zastanowił bym sie nad stajnia nvidi.Ja mam gf 6600 i jestem bardzo zadowolony,to naprawde swietna karta i zastanow sie nad zainwestowaniem w nia tyle,ze ma jedna wade jest dosyc pradozerna i wymaga dobrej zasiłki. Ja mam "chiefteca gps-350eb-101a" i wystarcza,jest cichutki i dobrze trzyma napiecie,jak sie dobrze poszuka to mozna dostac nowy juz za 150 zł,za ta cene to naprawde dobra jakosc Edytowane przez tavrosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne,ze 9600xt to szajs,ale 9550 to szajs do kwadratu,a 9500pro to dobry sprzet tyle,ze rzeczywiscie jest juz trudno dostepny,wiec jak znajdziesz to ja bierz...chociaz zastanowił bym sie nad stajnia nvidi.Ja mam gf 6600 i jestem bardzo zadowolony,to naprawde swietna karta i zastanow sie nad zainwestowaniem w nia tyle,ze ma jedna wade jest dosyc pradozerna i wymaga dobrej zasiłki. Ja mam "chiefteca gps-350eb-101a" i wystarcza,jest cichutki i dobrze trzyma napiecie,jak sie dobrze poszuka to mozna dostac nowy juz za 150 zł,za ta cene to naprawde dobra jakosc

Wlasnie ... Apropo stajni nVidii ... Nie mam tyle kaski zeby 6600 kupic ... A cos ze starszych modeli ?? Wiem ze to niezbyt udana seria, ale np 5600, 5700 (ultra) ?? Ewentualnie 6200 jakis ... Po prostu zeby byl DX9 i przynajmniej taka wydajnosc jak moj Ti4200 w DX8 ... To by bylo chyba na tyle ... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

5600, 5700 (ultra) ?? Ewentualnie 6200

9550 je zje wszystkie, nawet tego 6200, no chyba że sie zmoduje-mało realne, poszukaj radeona 9500pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj stary,jesli chodzi o grafe to dozbieraj kasy i kup gf 6600,albo cos rownowaznego,bo wymagania ida tak do przodu,ze zakup czegos nizszego niz 8 potokow to strata hajsu.Jesli jednak bedziesz chciał kupic cos tanszego to gf 5700 ultra wyglada ciekawie,ma wysokie taktowania i w testach wyprzedza 9600xt...no i to GeForce.6200 tez jest w pozadku i dodatkowo obsługuje DX 9.0c i shadery w wersji 3.0,wiec wybor ograniczył bym do tych dwoch kart.A do tego polecam to co sam sprawdziłem,czyli zasiłka Chieftec.

Edytowane przez tavrosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj stary,jesli chodzi o grafe to dozbieraj kasy i kup gf 6600,albo cos rownowaznego,bo wymagania ida tak do przodu,ze zakup czegos nizszego niz 8 potokow to strata hajsu.Jesli jednak bedziesz chciał kupic cos tanszego to gf 5700 ultra wyglada ciekawie,ma wysokie taktowania i w testach wyprzedza 9600xt...no i to GeForce.6200 tez jest w pozadku i dodatkowo obsługuje DX 9.0c i shadery w wersji 3.0,wiec wybor ograniczył bym do tych dwoch kart.A do tego polecam to co sam sprawdziłem,czyli zasiłka Chieftec.

Na Allegro tylko te dwie 5700 Ultra widzialem:

PNY oraz Gigabyte.

A ktorego 6200 z Allegro byscie polecili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby 64bit ... Ale looknij na TEN test ... A na poczatku zakladalem ze R9550 by mi wystarczyl, ale z drugiej strony przywiazanie do firmy ... B)

Swietnie, widzialem ten test juz 100x, tylko zauwaz, ze oni ledwo co podkrecili tego 9550. Co to jest 350 na rdzeniu dla tej karty, jak wiele z nich spokojnie idzie 450Mhz, albo i prawie 500, po bardzo prostym VModzie. Wtedy ten 6200 moze sie schowac.

 

EDIT:

 

Jesli tak strasznie sie uparles na 6200/64bit, to ten wyglada niezle http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73938165 . Oczywiscie jesli to naprawde sa pamieci 2,8ns (a cos mi sie niechce wierzyc). Ale jak dla mnie 64bit, to wielka lipa, nawet jak bys wykrecil nie wiem jak. Tu jest nawet taniej http://www.swistak.pl/aukcje/1407382.html . Ta sama firma sprzedaje, ale na swistaku nie ma takich prowizji, to jest taniej.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie, widzialem ten test juz 100x, tylko zauwaz, ze oni ledwo co podkrecili tego 9550. Co to jest 350 na rdzeniu dla tej karty, jak wiele z nich spokojnie idzie 450Mhz, albo i prawie 500, po bardzo prostym VModzie. Wtedy ten 6200 moze sie schowac.

 

EDIT:

 

Jesli tak strasznie sie uparles na 6200/64bit, to ten wyglada niezle http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73938165 . Oczywiscie jesli to naprawde sa pamieci 2,8ns (a cos mi sie niechce wierzyc). Ale jak dla mnie 64bit, to wielka lipa, nawet jak bys wykrecil nie wiem jak. Tu jest nawet taniej http://www.swistak.pl/aukcje/1407382.html . Ta sama firma sprzedaje, ale na swistaku nie ma takich prowizji, to jest taniej.

Heh ... Z jednej strony chcialem cos szybszego, ale z drugiej przywiazanie do firmy ... :| :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jużmój ostatni post bo mnie to zaczyna wkurzać :

BIERZ Q-TEC'a i przestań się męczyć! Czy to takie trudne ???

Jeśli ktoś porównuje Q-TEC'a z CODEGEN'em, to tylko :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

No z tymi qtecami to roznie bywa. Srednio sie nadaja. Tu jest screen z napiec przy mojej konfiguracji. Niby napiecia trzymaja. Niby awarii nigdy niemialem. Uzywam od pol roku. 24/h wlaczony. Cichy to on nie jest. Z tym ze padlem ofiara chwytu reklamowego. Moj qtec ma napisane 400wat. A 400 to on raczej w zyciu nie pociagnie. Pozdrawiam. Nie polecam i nie odradzam. Jest za a nawet przeciew. :-P Ja jestem zadowolony.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tymi qtecami to roznie bywa. Srednio sie nadaja. Tu jest screen z napiec przy mojej konfiguracji. Niby napiecia trzymaja. Niby awarii nigdy niemialem. Uzywam od pol roku. 24/h wlaczony. Cichy to on nie jest. Z tym ze padlem ofiara chwytu reklamowego. Moj qtec ma napisane 400wat. A 400 to on raczej w zyciu nie pociagnie. Pozdrawiam. Nie polecam i nie odradzam. Jest za a nawet przeciew. :-P Ja jestem zadowolony.

Wiesz, takimi programami, to sobie mozna mierzyc. Zmierz miernikiem i wtedy pokaz co potrafia QTeci :) Ogolnie firma slabiutka. Delta i Fortron sa duzo lepsze.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac: Ktory zasilacz z obecnie dostepnych na Allegro bylby najlepszy (cisza, w miare chlodna obudowa, i cena do 100 PLN - jesli bedzie tanszy to sie nie pogniewam B) ) ?? Oczywiscie 350 - 400 W ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy fortronik - 400w i kosztuje mniej niz 100zl , nie zastanwiac sie i brac http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74995917

bardzo fajnie ze pojawila sie wersja 400w. gdyz czesto ludzie szukali dobrej zasilki ale do mocniejszego sprzetu a fortronik 350 byl dla nich za slaby - juz jest na to rozwiazanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...