Skocz do zawartości
maciek103

Canon Pixma Ip5000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przymierzam się do zakupu drukarki: Canon PIXMA iP5000 [klik]. Moje pytanie dotyczy tego czy ktoś z szanownych forumowiczów miał kontakt z tą drukarką i jakie były Wasze wrażenia, jakie sa koszty eksploatacji tej drukarki, czy przy rzadkim używaniu dojdzie do zapchania głowicy? Bardzo prosze o opinię na temat tej drukarki, czy wartą ja teraz kupowac i czy nie opłaca sie może zamiast niej kupić jakąś drukarkę HP.

Z góry dziękuje za rady. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przymierzam się do zakupu drukarki: Canon PIXMA iP5000 [klik]. Moje pytanie dotyczy tego czy ktoś z szanownych forumowiczów miał kontakt z tą drukarką i jakie były Wasze wrażenia, jakie sa koszty eksploatacji tej drukarki, czy przy rzadkim używaniu dojdzie do zapchania głowicy? Bardzo prosze o opinię na temat tej drukarki, czy wartą ja teraz kupowac i czy nie opłaca sie może zamiast niej kupić jakąś drukarkę HP.

Z góry dziękuje za rady. Pozdrawiam.

to takie skrzyzowanie ip4000 z ip4200

1piko i dostepne zamienniki

 

ja bym bral ... posiada same zalety

zamienniki na allegro po 4,-

 

co do zapchania glowicy ... to nic nie wiem

nie mialem z nia problemow ... :)

 

polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super drukarka - mam ją - drukuje idealnie, tania w eksploatacji i wygląda świetnie - co do zapychania głowicy to niestety przy drukowaniu małych ilości - czyli rzadziej niż raz na miesiąc mniej więcej się zapycha - a raczej zasycha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, ze drukarki te podobnie jak wcześniejsze modele (3000, 4000) są wycofywane ze sprzedazy :blink: Wie ktoś może czym to jest spowodowane i czy mimo wszystko opłaca kupowac sie ten model? Czy może w tym przedziale cenowym proponujecie jakąś porządną drukarke HP?

Edytowane przez maciek103

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cannon wprowadza nowe modele - to cała tajemnica... i 5000 nie bardzo pasowała widocznie - zwłaszcza, że teraz jej obudowę dostała 8500...

Tylko dziwię się dlaczego nie pasuje im model który jest popularny i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów :blink: Edytowane przez maciek103

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przymierzam sie do zakupu tej drukarki i miałbym parę pytań, zwłaszcza do jej posiadaczy i modeli jej podobnych - czym i na czym drukujecie?

Wiadomo, komplet oryginalnych tuszy to ~250,- co raczej nie jest małą kwotą. Jakie zamienniki są godne uwagi (tu póki co na samym allegro znalazłem 3 czy 4 firmy, z cenami ~4-10,-)?

Jaki papier stosować do codziennych wydruków czarno-białych?

 

 

p.s. Wybaczcie te pytania, ale ostatni raz drukowałem parę lat temu, na starym lexmarku z12 i zupełnie nie jestem w temacie :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przymierzam sie do zakupu tej drukarki i miałbym parę pytań, zwłaszcza do jej posiadaczy i modeli jej podobnych - czym i na czym drukujecie?

Wiadomo, komplet oryginalnych tuszy to ~250,- co raczej nie jest małą kwotą. Jakie zamienniki są godne uwagi (tu póki co na samym allegro znalazłem 3 czy 4 firmy, z cenami ~4-10,-)?

Jaki papier stosować do codziennych wydruków czarno-białych?

p.s. Wybaczcie te pytania, ale ostatni raz drukowałem parę lat temu, na starym lexmarku z12 i zupełnie nie jestem w temacie :unsure:

kupuj te po 4,- ... tez z nich drukuje (CD/DVD... papier photo gloss/matt) - nie ma tragedji ...

 

kiedys napelnialem najlepszym InkTec'kiem (podobno to taki mercedes w srod tuszy ;) ... wychodzilo troche taniej

napelnienie kompletu kalamrzy wychodzilo za 20.25,- ... oczywiscie przy zakupie butelek 250ml

 

co do papieru to jest ich oczywiscie kilka rodzaji - wg uznania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...