Skocz do zawartości
Kamyk_^

Do Posiadaczy Acerow :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam do was pytanko: dlaczeo w gdy ustawie sobie odpowiednio ustawienia w tym programie np. jasnosc wyswietlacza to przy resecie komputera znowu sa inne ustawienia. Oczywisicie nie mowie tutaj o roznych zasilaniach. Mam caly czas podlaczony do zasilacza. Wiec z logiki powinny byc te ustawienia zachowane. Drugi przyklad to taki ze musze za kazdym razem wylaczyc wifi ktorego nie uzywam. Czy gdzies jest jakies save ustawien. Bo samo nacisniecie apply badz ok nie daje efektu.

 

Z gory dziekuje za pomoc

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam do was pytanko: dlaczeo w gdy ustawie sobie odpowiednio ustawienia w tym programie np. jasnosc wyswietlacza to przy resecie komputera znowu sa inne ustawienia. Oczywisicie nie mowie tutaj o roznych zasilaniach. Mam caly czas podlaczony do zasilacza. Wiec z logiki powinny byc te ustawienia zachowane. Drugi przyklad to taki ze musze za kazdym razem wylaczyc wifi ktorego nie uzywam. Czy gdzies jest jakies save ustawien. Bo samo nacisniecie apply badz ok nie daje efektu.

 

Z gory dziekuje za pomoc

 

Pozdrawiam

otwórz ePowera. ustaw sobie tak jak chcesz. kliknij apply. teraz odłącz zasilacz aż ci przeskoczy na jakiś profil bateryjny. z powrotem podłącz zasilacz i MUSI ci wrócić do jasności takiej jaką ustawiłeś. i tak już być jak ty ustawiłeś. jeśli nie to załóż swój własny profil i ustaw w nim jak chcesz. i wtedy musi musi musi działać ;-) jeśli nie to coś spaprałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...