Skocz do zawartości
quadroo

Jaki Router Do Neostrady Na 2 Kompy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie , potrzebuje rozdzielić neostrade na 2 komputery , a przez sieciówki nie moge . Jestem zupełnie zielony w tym temacie , a na forum nic nie znalazłem , poza routerami po 300zł i więcej . Czy przez taki router może być połączenie sieciowe, czy trzeba jeszcze dodatkowe połączenie kartami sieciowymi ? Router musi mieć wbudowany modem ?

 

Z góry dzięki za pomoc :wink:

Edytowane przez quadroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie , potrzebuje rozdzielić neostrade na 2 komputery , a przez sieciówki nie moge . Jestem zupełnie zielony w tym temacie , a na forum nic nie znalazłem , poza routerami po 300zł i więcej . Czy przez taki router może być połączenie sieciowe, czy trzeba jeszcze dodatkowe połączenie kartami sieciowymi ? Router musi mieć wbudowany modem ?

 

Z góry dzięki za pomoc :wink:

 

Tak jest u mie

Polecam :

 

D-Link ADSL Router DSL-504T

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=11213

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

242zł... a nic tańszego sie nie znajdzie ??? Nie potrzebuje ustawiać żadnych ograniczeń transferu itp , tylko żeby dzielił łącze . I jak z połączeniem tych 2 komputerów ??

Taniej to jedynie wydzie postawienie routera na Linuxie albo współdzielelnie łącza pod Windowsem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...