Skocz do zawartości
IGI

Artwiz Snap

Rekomendowane odpowiedzi

paulo widze ze uzywasz artwiz snap - masz pod nim polskie ogonki bo ja nie moge zmusic fluxa zeby wyswietlal przy tej czcionce pl fonty, i jak przykleiles aterma bez obramowania ? :) no i jak zadokowales kadu na pasku :]

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze cie zdziwie ale w icewmie jest jeden defaultowy temat ktory wykorzystuje artwiz snap i dzialaja tam polskie krzaczki

Sama czcionka jest w katalogu z tym tematem ale nawet jak zmusze fluxboxa zeby korzystal wlasnie z tej z icewma to nie wyswietla on pl fontow

 

edit do lofixa na dole - czlowieku daj sobie na wstrzymanie bo twoje komentarze tylko graja ludziom na nerwach, niepotrzebnie zasmiecaja tematy i nie wnosza nic ciekawego...

Z tego co naraze zdazylem zauwazyc malo wiesz duzo gadasz ...

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jakaś modyfikacja snap. Na jednym z for znalazłem linka do zmodyfikowanego snap z ogonkami, ale link już nie działał.

Wersja którą ja mam nie ma ogonków.

Spróbuj z takim (lub podobnym) wpisem:

-artwiz-snap-normal-r-normal-*-*-100-*-*-p-*-iso8859-2

EDIT:

Jakoś nie widzę sensu wydzielenia tego jako osobnego tematu.

Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ta czcionka z icewm nie ma ogonkow i nie wiem jakim cudem icewm je wyswietla.

Gadalem z ta osoba ktora przerobila snapa na pl ale juz nie ma tej czcionki.

Postanowilem wiec sam ja przerobic i pojawil sie problem - po przerobieniu czcionki zapisaniu do bdfa i przekonwertowaniu za pomoca bdftopcf xy nie chca lyknac tej czcionki - pod kde wywala blad ze nie mozna znalezc nazwy czcionki, w bdfie z ktorego korzystam nazwa jest wiec konwerter cos knoci.

Niestety flux nie moze sobie poradzic z bdfem ... No nic bede walczyl jak cos wyjdzie to poinformuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...