Skocz do zawartości
pasza2

Sterowanie Myszą Za Pomocą Klawiatury:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Moze i pytanie trochę dziwne i glupie, ale nie wiem gdzie szukac odpowiedzi.

Mianowicie zastanawia mnie czy da sie ustawic pewne akcje ktore mozna wykonac za pomoca myszy, pod klawiszami na klawiaturze, Np. klikniecie w lewym gornym rogu uzywajac spacji. chodzi o konkretne dopasowanie polozenia kursora w konkretnym miejscu ekranu i uzycie akcji lewego przycisku myszy, tylko zeby to wszystko mozna bylo wykonac za pomoca jednego przycisku na klawiaturze:) mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi, jestem laikiem komputerowym wiec prosze o wyrozumialosc

dzieki z gory za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kazdej wspolczesnej klawiaturze jest klawisz prawego przycisku ;)

 

Poza tym mozesz zawsze wlaczyc w ulatwieniach dostepu opcje sterowania kursorem za pomoca klawiatury numerycznej - to chyba rozwiazuje problem :)

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, tylko nie chodzi mi o sterowanie klawiatura w calosci, tylko o pewne akcje, chodzi glownie o szybkosc . jesli bede chcial kliknac cos mysza zajmie mi to iles tam ulamkow sekund:) jesli przypisze ta akcje pod jeden klawisz stanie sie to duzo szybciej. chcialbym ustawic polozenie myszy (wzgledem dlugosci i szerokosci) pod jakis klawisz tak zeby kursor nie pokonywal tej drogi tylko odrazu sie tam pojawial.

mam nadzieje, ze nie pogmatwałem:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...