Skocz do zawartości
lukaszm

Problem Z Instalacja Systemu

Rekomendowane odpowiedzi

siemka mam maly problemik z kompem otoz w końcu przywiezli mi nowego kompa wsjo ladnie wlanczam plytke z Windowsem XP (Legal) pobiera te aktualizacje restaruje sie wyskakuje to niebieskie tam laduje wsjo a pozniej wyskakuje mi blad na niebieskim tle ze nie mozna zainstalowac itd.. Plyta jest Gigabyte 915 Duo a chcialbym od nowa sobie tego wina zainstalowac:(

 

Wystapil blad i komp zostanie zrestartowany. Sprawdz czy nie ma wirusow. Usun wszystkie twarde dyski i kontrolery dyskow. Sprawdz czy poprawnie jest zainstalowany i skonfigurowany dysk twardy. Uruchomic scan disk i spradzic czy nie ma bledow i zrestartowac.

*** STOP: STOP: 0x0000007B (0xF7C79524, ox00000034, 0x00000000, 0x00000000)

Edytowane przez lukaszm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli proces instalacji przebiega normalnie, a blad wyskakuje po uruchomieniu (albo w trakcie) to proponuje sprawdzic ustawienia dotyczace dysku w biosie. Kiedys ustawilem na LBA i Windows XP wieszal sie po uruchomieniu. Proponuje poeksperymentowac. Inna przyczyna moga byc sterowniki niektorych urzadzen. U mnie np. karta dziwiekowa powodowala zawieszanie sie systemu podczas zamykania.

Mozna sprobowac rowniez bez pobierania aktualizacji.

 

POWODZENIA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...