Skocz do zawartości
Proboszcz

"problem" Z Sli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem szczesliwym posiadaczem nastepujacego sprzetu:

 

Proc:Athlon 3000+ (skrecony na 2.2gh)

plyta glowna:DFI NF4 SLI-DR

ram: 2x512 patriot +XBL

grafa: 2XPALIT XpertVision Geforce 7800GT 256MB DDR3 (256bit), PCI-E, VIVO, DVI, BOX

 

A "problem" mam nastepujacy

 

Po zainstalowaniu wykryciu przez XP ustawieniu w opcjach nvidi SLI nie widze roznicy kompletnie w dzialaniu od pojedynczej karty . Sa te same fps w grach zadnych odczuwalnych roznic.... 3DMark05 widzi tylko jedna karte... choc w systemie XP wszystko wydaje sie ok zainstalowane obie grafy widoczne zero konfliktow.

 

Czy to normalne?

 

Ja rozumiem ze roznica pomiedzy jedna 7800 a sli nie bedzie wielka... ale te 20% wydaje mi sie powinno byc a tu identycznie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko mam przestawione i windows wykryl sli tylko nie widac zadnej roznicy pomiedzy sli a jedna grafa btw sciagnolem sobie 3dmarki i jak sie znacie to moze powiecie czy to dobre wyniki??

 

01-24945

03-23302

05-9718

 

oczywiscie testy na wersjach free wiec podstawiwych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko mam przestawione i windows wykryl sli tylko nie widac zadnej roznicy pomiedzy sli a jedna grafa btw sciagnolem sobie 3dmarki i jak sie znacie to moze powiecie czy to dobre wyniki??

a w czym problem? robisz testy z wylaczonym sli i juz wszystko wiesz. podane wyniki sa ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze nie widze roznicy na jedne albo na sli wyniki sa prawie identyczne.........

standardowy 7800gt ma wynik w 3dm05 ponizej 7000pkt, Twoj wynik to prawie 10000 czyli wiecej niz standardowo osiaga 7800gtx 512MB. wylacz w zakladce sterow sli, zrob testy i zobaczysz roznice. w/g mnie sli u Ciebie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...