Skocz do zawartości
turzol

Nvidia Forceware 81.95 Whql

Rekomendowane odpowiedzi

ForceWare 81.95 WHQL

 

Release Highlights:WHQL CertifiedAdds support for GeForce 7800 GTX 512 and GeForce 6800 GSImproved performance for Quake 4Improved performance and compatibility for Call of Duty 2Mixed vendor support for NVIDIA SLI.TV-Out/HD-out support for NVIDIA SLI.Added support for VSync on Direct3D games when running NVIDIA SLI.Performance enhancements for dual-core CPUs.PureVideo high definition MPEG-2 de-interlacing support.Usability enhancements when connecting to an HDTV.MicrosoftŽ DirectXŽ 9.0c and OpenGLŽ 2.0 supportFor a full list of fixed and known issues please view the Release Notes.

Jeżeli ktoś używał kiedyś kart ATI to na pewno korzystał z ATI Tray Tools - teraz to uzyteczne narzędzie jest dostępne dla kart NV pod nazwą NVTray B)

 

NVTtray

 

Wymaga NET. Framework w wersji 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie ma smsów w popie po 1gr, teraz są po 6gr...

 

-----

A teraz coś na temat.

 

Instalował ktoś juz te stery? Kika ostatnich wersji miało błąd z utawieniem kolorów przy plikach video, jak jest z tymi? Bo jak nadal jest ten błąd to nie będe ich sciągał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten NVTtray jakos cos u mnie dziwnie dziala, troche mu jeszcze brakuje do Ati Tool'a. Strasznie brakuje mi takiej aplikacji na nVidie. Nie ma czegos podobnego? Chodzi mi glownie o profile do gier. Pracuje normalnie w 100 Hz, ale w grach chcialbym miec np 85 Hz. Tak samo np z podkrecaniem karty graficznej. ATT mozna to bylo zrobic osobno dla kazdej aplikacji. Da sie cos takiego osiagnac jakos na nVidii? Strasznie mi tego brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za pewnie banalne pytanie ale nigdy nie instalowałem modowanych sterów. Chodzi mi o to ,czy te sterowniki xtreme trzeba zainstalować po odinstalowaniu oryginalnych, czy nałożyć na oryginalne, o tym samym numerze? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...