Skocz do zawartości
sawyer188

Biologia Chemia Fizyka

Rekomendowane odpowiedzi

Lenistwo i prośby odrobienia zadań domowych - 10%.

A gdzie ty widzisz tu coś o zadaniu domowym przepraszam ja cie bardzo? To ze ktoś tego nie rozumie (czyli np. też ja) to odrazu znaczy że leń i nieuk? Powodzenia...

 

Ja też np. nie rozumiem zupełnie o co chodzi w ruchu po okręgu. Niby wszystko ok, koleś tłumaczy, ale jak przychodzą wzory to nie mam pojęcia skąd to się bierze. Ucze sie tego ale dalej nic :?

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje ukochane przedmioty , no moze poza fizyka :)

 

 

jeśli chodzi o ruch po okręgu to przeciez tam nie ma za wiele do rozumienia, musisz sie nauczyc wzorów i wiedzieć do czego sie je stosuje np. prędkośc katowa, przyspieszenie dośrodkowe, okres, częstotliwość itp. Mam nadzieje że tylko o to chodzi a nie o żadne wyprowadzanie wzorów :P wymagają żeby widzieć skad co jak ?

Edytowane przez Monisia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha :lol: widze w tobie skłonnosci do zadawania drugim ludziom bólu :D ale to żart .Moja dentystka zawsze mi daje znieczulenie nawet jak wiem że nie będzie bolec bo lubie mrowienie w wardze :huh: Monisia a masz jakies zdolności plastyczne bo to ponoc pomocne w stomatologii:D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na maturze matma i fiza ;] Jestem w 2 LO ale na fakultety z fizy już chodzę bo mam taką możliwość. Zrozumiałem też że nei chodzi o wykuwanie bo to [ciach!]o daje ;] Trzeba to zrozumieć, dlaczego tak a dlaczego inaczej nie itd. Jak znajdę troche czasu to napiszę wam o ruchu po okręgu, chociaż nie będzie to szybciej niż w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nam powiedział facet na fakultetach z fizy?

 

"Po co wy chodzicie na te fakultety? Zastanówcie się i odpowiedźcie sobie, po co się uczycie fizyki? Jeżeli chodzicie na fakultety to oznacza że robicie coś w domu ze swoją wiedzą, rocicie zadania itd. ja to tak widzę"

 

Niby najgorszy nauczyciel w szkole bo potrafi przypałować i to ostro ;] ale dla mnie jest spoko gość i wie o co chodzi. A jak sam określa, robię to dla waszego dobra (jak ktoś dostanie lufe za odpowiedź to na każdej lekcji jest przygotowany, bo 4 lufy w półroczu z byle czego z fizyki i jesteś zagrożony). Może i bardzo rygorystycznie ale to przynosi efekty ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że tylko o to chodzi a nie o żadne wyprowadzanie wzorów :P wymagają żeby widzieć skad co jak ?

No niestety wymagają :? Niedawno wziął mnie do odpowiedzi. Uczyłem się tego, rozumiałem. Jak mnie zagiął pytaniami skąd takie wzory, jak je i inne wyprowadzić itp. to z ledwością na dwóje wyprowadziłem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to witam. Jestem na bio-chem-fiz w I kl. LO(zaraz będzie"oooo dzieciuch" :) ). Wszystko jest na razie spox, oprócz tego że z fizyki poza wzorami i samego rozumienia co sie dzieje :wink: trzeba też znać regułki:/. Mógłby mi ktoś napisać regułkę: "co to są równania ruchu(w ruchu jednostajnym prostoliniowym)"? Będę wdzięczny.

 

PS. Znacie może jakieś fajne stronki o fizyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykuj na pamiec, kiedys zrozumiesz je

tumamon, jak tam fiza u was na informie?? Ciężka? U nas na elektronice jest strasznie trudna (albo to ja jestem taki tępy :D ).

 

Ostatni bylla u nas kartkówka i koło... :mad: Wstyd sie przyznawac ale w sumie z tego dostalem 11/40pkt <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tumamon, jak tam fiza u was na informie?? Ciężka? U nas na elektronice jest strasznie trudna (albo to ja jestem taki tępy :D ).

 

Ostatni bylla u nas kartkówka i koło... :mad: Wstyd sie przyznawac ale w sumie z tego dostalem 11/40pkt <_<

u nas srednia to 6-8/40, wyklad z tyrzykiem cwiczenia z twardowskim, czyli na wykladzie 90% ksiazki z gimnazjum + znane wzory na calkach rozpisane a na cwiczeniach... hardkor! 3 osoby rozumieja o co biega kolejne 3 udaja a reszta spisuje z tablicy i modli sie zeby nie byla wybrana do odpowiedzi :cry: btw masz aronsona w pdfie albo na skanie jakims? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma jakies fajne książki do bioli o np genetyce w postaci ebooka,pdf to prosze o umieszczenie w rapid share i podanie linka :D wielu osobom może sie to przydac np mi:) prośba dotyczy równierz eboków o tematyce biolog. fizycz. i chem.(róznego rodz zbiory zad np) B)

Edytowane przez Rob187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma jakies fajne książki do bioli o np genetyce w postaci ebooka,pdf to prosze o umieszczenie w rapid share i podanie linka :D wielu osobom może sie to przydac np mi:) prośba dotyczy równierz eboków o tematyce biolog. fizycz. i chem.(róznego rodz zbiory zad np) B)

:legal:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...