Skocz do zawartości
Mernest

Zasilacz Tak Do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jutro ide se kupić zasilacz ale do końca nie jestem przekonany jaki jak narazie to myśle nad aerocool 550w. Zasilacz ma utrzymywać podkręconego kompa (mój aktualny modecom nie daje rady :( )

ps. prosze o wybór ze sklepów znajdujących się w gdańsku

 

www.esc.pl

www.gral.pl

www.jes.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

550-ka moze nie byc wystarczajaca do tak rozbudowanej konfiguracji a juz nie wspominam o o/c..

 

*

 

jesli twoj modecom nie wytrzymuje takiej low-endowej konfiguracji powinienes oddac go na gwarancje. Jesli juz jej nie masz kup sobie jakas Delte z Allegro a reszte przeznacz np. na pamiec ram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakoś nie mam zaufania do allegro.. a tak pozatym to chciałbym se kupić zasiłke która wytrzyma troszke bo akórat tak wychodzi że co roku zmieniam zasilacz bo już sobie nie daje rady :(,

a akórat na 100 zł na zasilacz mnie nie zbawi. No i oczywiście gwarancji już nie mam na niego niestety ale myśle że na słabszym kompie to by nadal śmigał bo u mnie jazdy zaczeły się po wymienieniu proca i pł.gł i dorzuceniu drugiej kości ddr.

 

ps. kompa to ja jeszcze będe rozbudowywał więc lepiej kupić coś lepszego żeby troszke pochodziło niż znowu za rok wymieniać.

Edytowane przez Mernest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze sie akUrat, weź chifteca 450W, spokojnie wystarczy, w przyszłości też.

:blink: :lol: :lol: to juz zaczyna byc smieszne za ta mniejsza kase lepiej już kupic ,,Huntkeya 350w który ma 400w realnej mocy" ;) a dlaczego wystarczy przeczytac test na www.tweak.pl ,,W grupie urzadzeń 400-watowych prym wiodą bliźniacze konstrukcje Huntkeya HK-350AP oraz NeoTECa Maximus 380W. Zwłaszcza ten pierwszy, dzięki niskiej cenie powinien znaleźć wielu zwolenników.

a co do autora tematu to ten GTF powinnien utrzymac taki konfig bez problemów ;) wiec zamisat pakowac kase w nic może lepiej kupic sobie cos innego niekoniecznie do komputera ;)

Edytowane przez andrzejsnk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok'z temat closed qpiłem se jush tego aerocool śmiga ash miło (tzn napięcia są supa) :-P

tesh powinni ci zrobic close za takie pisanie :|

 

edit:

po co te wstawki po angielsku ? Tak jest jezzy ? czy juz nawet teraz freszi .. ? no i powinno byc sobie a nie se :]

Edytowane przez SlowsilveR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...