Skocz do zawartości
Gość lechu1777

Rx800gto2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechu1777

Elo. Kupuje nowy pc i zastanawiam się nad kupnem tej karty tzn Radeon X800GTO2 (modowalny na X850XT [PE] ) i czy zasilacz Tagan 420W - PFC będzie dobry do tego tytana:D:D:D thx za posty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo!

 

Do tego konfigu bedziesz potrzebowal czegos bardziel 3lomocnego np tracer 700W

 

Pozdro 600

:lol:

Ja jade na modecomie 350 gtf i napięcia są super (mierzone miernikiem).

A żeś wyjechał z tym 700W :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Ja jade na modecomie 350 gtf i napięcia są super (mierzone miernikiem).

A żeś wyjechał z tym 700W :lol:

Normalnie rece opadaja jak sie czyta takie glupoty :? Nie zczailes o co biega? To po co sie wypowiadasz?

 

Poziom forum staje sie zenujaco niski :-| pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

BUHAHA Tracer 700W :P:D:D:D LOL Ja chce zasilacz a nie palnik do pc'ta. Jeszcze 700W LOL. 400 w tej chwili to jest loox i jeszcze Tagan to w ogóle:D To się uśmiałem:D Możecie zapodaj ten oddzielny wątek bo coś go nei moge znaleźć. Jak już pisze to powiedzcie czy dobre są TwinMosy 512MB Te na winbodach i czy te któe są tutaj są te dobre http://www.imperium.net.pl/twinmos-speed-p...box-p-4570.html

Chciałem wziąć taKIE 2 do duala.

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUHAHA Tracer 700W :P:D:D:D LOL Ja chce zasilacz a nie palnik do pc'ta. Jeszcze 700W LOL. 400 w tej chwili to jest loox i jeszcze Tagan to w ogóle:D To się uśmiałem:D

Fascynujące... skoro wiesz to po co pytasz?

Możecie zapodaj ten oddzielny wątek bo coś go nei moge znaleźć.

Śmiem wątpić że wogóle szukałeś. I nie pytaj czemu tak sądze.

Jak już pisze to powiedzcie czy dobre są TwinMosy 512MB Te na winbodach i czy te któe są tutaj są te dobre http://www.imperium.net.pl/twinmos-speed-p...box-p-4570.html

Chciałem wziąć taKIE 2 do duala.

A jednak, zlituje się nad Tobą. Niestety są to bardzo złe pamięci. Nie chodzą nawet na standartowych ustawieniach a do zasilania potrzebują 4.55volta

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=127937&st=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Lol piszą w tym temacie że to dobre pamięci :D więc czemu sądzisz że złe, jak tak sądzisz to powiedz jakie lepsze w cenie 2*512 nie więcej niż 560zł.. Do DFI Lanparty Ultra-D...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepna :mur: Ludzie czy na prawde zebyscie cos skumali trzeba pisac wielkimi literami??? :? pozdrawiam

Widzę koledzy że to Wy nie umiecie czytać między wierszami, ten Pan w okularkach to mówił wszytsko ale widze że to Ty nie kumasz ironi :mur:

 

OMG widze , ze na tym forum pozostala juz tylko bardzo mala grupa osob , ktore potrafia wyczuc ironie...

 

N/C

Następny ech co za ŚWIAT :mur: Edytowane przez kassiunia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol piszą w tym temacie że to dobre pamięci :D więc czemu sądzisz że złe, jak tak sądzisz to powiedz jakie lepsze w cenie 2*512 nie więcej niż 560zł.. Do DFI Lanparty Ultra-D...

Masz problemy z analizą słów i danych? Brakuje szarych komórek? Kłopoty z prawidłową percepcją informacji? :mur: Trafisz na Winbondy to będą dobre aczkolwiek możesz trafić na gniota. EOT> Topic do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Hmm. No nareszcie jakaś "rozsądniejsza odpowiedz", a jak nie będe mógł znaleźć na winbodach to jakie Ramki są dobre na Lanparty NF4 Ultra-D, 2*512 w duala??? PLX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale poziom się wyrównał :D A te TwinMoski są na winbodach http://www.imperium.net.pl/twinmos-speed-p...box-p-4570.html

Bo narazie tylko tu znalazłem Speed Premiumy :/ Geile chyab są przereklamowane to ich nie biore. A napięcie 2,5v starczy na nie?

Z BH-5 różnie bywa czasem aby dobrze działały potrzbuja np. 2,8V , ja tam mam z Geilami UltraX, aczkolwiek pamięci wymiatają 500mhz 2-2-2-5 ale na 3,6V ale co tam mały nawiew i cool, ogólnie do DFI to tylko BH-5 ,acha gdzie są Geile UltraX za 560zł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Lol czyli jak mówisz że do DFI tylko BH-5 chodzi ci o te TwinMosy? Wiecie nie chce mieć z nowym pc problemów a ok.560zł to troche kasy:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Okej, pisze do Ciebie a Ty nie odp, może masz włączone żeby nie dostarczało od nieznajomych, bo w GYGY 7.0 jest to chyab defaultowo ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...