Skocz do zawartości
ANalfabeta

Bitcomet

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po instalacji nowego systemu postanowilem potestowac Bitcometa jako klienta sieci BT.

Przesiadlem sie z Azureusa, ktory w momencie rozpoczecia sciagania mial opcje tworzenia zapasowych plikow torrent w katalogu doclowym.

Zainstalowalem Bitcometa i usunalem wszystkie pliki z rozszerzeniem torrent.

Teraz z niewiadomego powodu padl sys. Moge go naprawic, ale docelowo bedize przesiadka na XP (z W2K).

Pytanie:

Czy da sie jakos wyeksportowac liste sciagania z Bitcometa ?? Czy moze da sie stworzyc pliki torrent dla juz istniejacych plikow w kolejce ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po instalacji nowego systemu postanowilem potestowac Bitcometa jako klienta sieci BT.

Przesiadlem sie z Azureusa, ktory w momencie rozpoczecia sciagania mial opcje tworzenia zapasowych plikow torrent w katalogu doclowym.

Zainstalowalem Bitcometa i usunalem wszystkie pliki z rozszerzeniem torrent.

Teraz z niewiadomego powodu padl sys. Moge go naprawic, ale docelowo bedize przesiadka na XP (z W2K).

Pytanie:

Czy da sie jakos wyeksportowac liste sciagania z Bitcometa ?? Czy moze da sie stworzyc pliki torrent dla juz istniejacych plikow w kolejce ??

Ja poprostu przenoszę katalog z Bitcometem na inną partycję (niesystemową), a po zainstalowaniu systemu zwyczajnie odpalam Bitcometa i on normalnie wznawia ściąganie. Przetestowane na XP -> XP nie wiem jak będzie z W2K -> XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katalog zainstalowanego bc mozna spokojnie przenosic na dowolne partycje i urzadzenia. ja np codziennie na uczelni wpinam swojego pendrive'a z katalogiem bitcomet i zawsze dziala. no a poza tym warto sie zapoznac z katalogami torrents i downloads w katalogu programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie...

Od dluzeszgo czasu siedze na BitComecie i bylo OK, zasysal ladnie ale ostatnio sciagalem 2 pliki, sciagaly sie bardzo ladnie, az do pewnego momentu, stanely mi na 94% i 78% i jest nieraz 1 peer albo seed, a wczesniej bylo ponad 10. Wlaczylem te same pliki do Azureusa i znalaz duzo wiecej zrodel niż BitComet, ale nie wiem jak zrobic zeby on kontunuowal te pliki, a nie sciagal je od poczatku.

W drugą strone juz robiem, ale w tę niewiem jak to zrobić.

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...