Skocz do zawartości
TTET

Wybór Routera

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, otoz jestem nieszczesliwym posiadaczem neostraty kasy, oczywiscie zawsze jak gram czy przegladam stronkim musi mnie rozlaczyc od czasu do czasu. Zastanawialem sie nad kupnem routera, zeby mnie nie rozlaczalo. Modemy, routery i inne tego typu rzeczy sa dla mnie czarne, wiec mam pytanie do forumowych ekspertów (i nie tylko :) - jaki router wybrać ?? zeby byl w rozsadnej cenie i zeby hulal jak nalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o NEO to musisz dzwonicz i meczyc providera sam nic nie poradzisz

jaki masz modem

bo jesli thomson to nieporozumienie i kaszana :((((((((((

 

Sagem Fast 800, dzwonilem do nich ale oni jak zwykle maja w nosie klientow :/ Moi kupmle maja routery i im nie rozlacza (maja neo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli maja neo to po co im router?

jesli chodzi o wznawianie polaczenia to i tak jak grasz to zanim sie polaczy to juz kicha :(((((((((

modem sagem jest ok ale moze sprobuj u siebie jaki router/modem i zobacz czy jest OK

moim zdaniem to wina laczy NEO

 

to ze kumple maja ok to nie znaczy ze u CIEBIE tez tak musi byc bo moze z innego polaczenia fizycznie kozystasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam w bloku małą sieć komputerową. Prowadzimy to wszystko na starym routerze asmaxa, który nie ma możliwości QoS i w związku z tym występują problemy związane z zapychaniem łącza przez niektórych użytkowników sieci.

 

Moje pytanie brzmi więc tak: Jaki router najlepiej kupić ? (wiem że najlepszym rozwiazaniem byłby serwer na linuxie, tylko że nikt tutaj by go nie obsługiwał)

 

Chciałbym głównie żeby miał on taką możliwość rozdziału łącza, żeby jego (przykładowo)75 % szło na p2p a 25 % na http, jeśli taka możliwość istnieje. Cena raczej gra rolę i myślę że nie bylibyśmy w stanie wydać więcej niż 600zł.

Pozdrawiam.

Edytowane przez misi0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...