Skocz do zawartości
Fahtrin

Jaka Klawiatura?

Rekomendowane odpowiedzi

Lubisz takie wielkie z 10 panelami, pokretlami ect? :wink:

Sam myslalem o tym dellu - przypomina klawe z Mac'a (tez ciekawa opcja).

Bo z plaskich to ci kazdy poleci jakies BTC za 50zl.

Ciekawy jest tez taki metalowy speedlink (169zl).

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz:

W tego Dell'a klikałem chwile - wrażenia dość pozytywne. Solidna klawiatura ze standardowym, wysokim, ale przyjemnym skokiem.

 

Btw: Ja tam mam BTC 6300 na PS/2 i jest git. Chyba za bardzo się upieracie przy tym USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEST wziąłem z pcformat z modelu bezprzewodowego

 

post-143641-1166373387_thumb.jpg

 

Czym różnią się model BTC 6300 od 6300U i 6300C?

6300 chyba nie ma usb :unsure:

 

EDIT: Moje przewidywania sie sprawdzily

6300 nie ma usb http://www.apollo.pl/store/show_detail/b64:YnRj/13324

6300C Combo ma http://www.apollo.pl/store/show_detail/b64:YnRj/15310

Edytowane przez bertold15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dokladnie to BTC 6300CL na usb ;) koszt ok 110-130zł

No chyba ze znajdziesz zwykla 6300 na usb ale to bylby cud;]

Wersji na ps/2 nie bierz poniewaz kombinacja ctrl/shift + wsad sie blokuje wiec do grania nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test test test... Heh nie tutaj [;

Dotarlo do mnie Dellostwo. Plastik gladki jak skorka od brzoskwini [; spacja ogromna ( tak 2x wieksza niz standardowe ), uklad znosny - uklad klawiatury chyba slowacki ale dali nakejki...Pff jakbym patrzyl na klawisze przy pisaniu [; ;] [; ;] Rozbraja mnie klik klawiszy. Jest cicha, zadnych zgrzytow plastiku... Za tak malo hajsu dostalem naprawde dobry sprzet :D Pozniej przetestuje pod katem strzelanek i nfs'a... ;] [; ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D Moj pierwszy post tutaj :-P

 

Wlasnie popsula mi sie klawiatura i pisze z ekranowej (wiec przepraszam za bledy).

 

Potrzebuje najlepiej jak najtanszą klawiaturke, tak za gora 30-40 pln.

 

Wymagania B-)

 

1. Standardowy uklad klawiszy

2. Najlepiej duzy enter, backspace itp

3. Chcialbym zeby byla podswietlana bo duzo w nocy siedze.

4. Najlepiej czarna

 

Niepotrzebuje zadnych dodatkowych przyciskow. Dobrze zeby nie zacinala sie przy ctrl/shift + wsad bo troche duzo gram :P. Duzo pisze (programowanie). Siedze przed pc jakies 10 h dziennie a moze czasem nawet wiecej :blink: Do tej pory uzywalem takiej klawiatury i wiekszych problemow mi nie sprawiala.

 

Niewem czy nie za duzo wymagam jak za taka cene ale kompletnie sie nie znam na klawiaturach wiec pytam sie was o jakas porade w tej sprawie :-P

 

(20 minut to pisalem :twisted: :blink: )

 

No piszcie cos, przeciez to jest pilna sprawa ! :D

Edytowane przez Hemix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Chcialbym zeby byla podswietlana bo duzo w nocy siedze.

W tej cenie podświetlaniej klawiatury nie znajdziesz. Najtańsze zaczynają sie w okolicy 80-100zł. Nie mówiąc o tym że poza jedną klawiaturą Logitecha wszędzie to podświetlenie jest niskiej jakości.

Jeśli mam coś zaproponować, to może coś takiego :arrow: http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=9...roducts_id=5596

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche sie rozejrzalem i z tego co widze to masz racje.

Wiec najlepiej zeby byla czarna ze standardowym rozmieszczeniem klawiszy i malym skokiem.

 

Co mozecie polecic z tych tanszych ?

Edytowane przez Hemix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do btc6300 nie wiem czy ja mam tylko takiego pecha czy cos, ale mam ja niecale 3 miechy, spacja jest juz wyraznie swiecaca sie i w dodatku 2 klawisze "o" i "v" nie dzialaja za abrdzo tak jak powinny, maja zupelnie inny klik od pozostalych a "v" trzeba kliknac bardziej z prawej strony ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic lepszego na usb w tej cenie nieznajde niz LOGITECH Deluxe 250(btc6300 za droga :P)

 

Mial ktos z nia do czynienia ?

 

I jeszcze jedno, jak jest z tym plaskm enterem, idzie sie do tego przyzwyczaic ? Bo zawsze jak u kogos uzywalem takiej klawiatury to nigdy w niego trafic nie moglem :blink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę łatwo jest się przyzwyczaić. Też miałem takie obawy, ale szybciutko przyzwyczaiłem się do do małego entera, muszę powiedzieć, że taki mały nawet lepszy jest - na dobrą sprawę to nie używa się tej górnej części dużego entera.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem tylko jej "poprzedników" (chyba tak wynika z nazwy, no i tych 250 kiedyś nie było). Czy mi się wydaje, czy ona nie ma podstawki pod nadgarstki? Ja bez tego żyć nie mogę. Mast tej którą podałeś mogę polecić Ci tę http://www.allegro.pl/item153069358_w7_kla..._black_usb.html

Wszystko spoko, wygodna itd, ale ścierają się napisy po jakimś czasie...

Cóż, w tej cenie niczego zachwycającego nie kupisz po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem all co pisaliscie i teraz juz nie wiem ;]

 

chcialem logi g15 pozniej ultrax a teraz spodobal mi sie Logitech UltraX Cordless Media Desktop, ma to ktos ? cos powie i o tym ? Dzis bawilem sie w empiku g15 i sam juz nie wiem dziwnie twarde te klawisze. grac duzo nie gram ale boje sie ze ultra flatx ma za maly skok i niechcacy bede wciskal.

 

Prosze o wypowiedz kogos kto ma g15 i jej uzywa i tego UltraX cordles bo o flacie tu juz duzo osob sie wypowiedzialo.

 

Jak ktos chce mx5000 zestawik to moge opchnac, prawie nowy bo mi sie znudzil dlatego mysle nad g15 lub flatem jakims.

 

Pozdro all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do btc6300 nie wiem czy ja mam tylko takiego pecha czy cos, ale mam ja niecale 3 miechy, spacja jest juz wyraznie swiecaca sie i w dodatku 2 klawisze "o" i "v" nie dzialaja za abrdzo tak jak powinny, maja zupelnie inny klik od pozostalych a "v" trzeba kliknac bardziej z prawej strony ;/

Na mojej po pol roku swieci sie spacja z jednej strony (w tym miejscu, gdzie zazwyczaj naciskam), do tego srebrny lakier obudowy sie wytarl tuz obok tego miejsca i wylazi bialy plastik :?

Mechanicznie jest jednak bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...