Skocz do zawartości
Fahtrin

Jaka Klawiatura?

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej samemu udaj się do sklepu i coś wybierz. Ja polecałbym coś z Logitecha (miałem już z 5 klawiatur od nich i się nic z nimi nie działo) . Do gier to może coś z serii G .

W tym problem ze nie mam gdzie taką mam okolice i musze zamuwić przez neta temu chce żeby ktoś doradził :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wkońcu kupił taką klawiaturkę?

 

http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=2065376

 

Zamierzam w środę się wybrać do jakiegoś sklepu aby jej poszukać ale chyba jakość wykonania powinna być na dobrym poziomie.

Przymierzałem się do niej, macałem, ale wygoda mnie nie powaliła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się do niej, macałem, ale wygoda mnie nie powaliła ;)

a w porównaniu do MS Comfort Curve? bo patrząc na kształty to konkurencja w prostej linii..

 

@pawel100g - czyżby z PMC? ;)

nie podałeś limitu cenowego, a to wiele zmienia. Jeśli chodzi o komfort to może któraś z tych 2 klawiatór o których teraz była mowa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4 Tech LCD 720 już mocno się wysłużyła, lakier się pozdzierał. Zastanawiam się nad tą http://www.komputronik.pl/Klawiatury/Klawi...pelny,id,59582/

Bardzo ładnie wygląda :D. Chyba, że jest jeszcze coś dobrego do 60 zł? Moim zdaniem 200 zł za klawikord to przegięcie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni w polskich sklepach znow dostepna jest klawiatura Logitech Illuminated!

 

Jednak dlugi okres braku dostepnosci sprawil, ze jej cena wzrosla prawie o 100zl :unsure: Obecnie od 299 do 315 zl..

 

Jutro bede ja mial i przekonam sie czy faktycznie jest tak dobra jak w opiniach oraz czy warta jest takich pieniedzy (dorwalem za 290 z przesylka ;) ) Nie omieszkam podzielic sie swoja opinia ;)

 

http://www.logitech.pl/produkty/klawiatury...d-keyboard.html

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pawel100g

te 2 klawiatury:

Logitech Comfort 450

MS Comfort Curve 2000

mają podkładki pod nadgarstki i ergonomiczny lekko wygięty kształt przy zachowaniu normalnego układu klawiszy. O ile pierwszą macałem i bardzo mi pasowała (z wyjątkiem nieszczęsnej odpinanej podkładki pod nadgarstki) to logiego nigdzie nie widziałem na żywo. Ale podkładka wygląda prawie jak ta z pełnej wersji Wave, a tamta jest bardzo wygodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tylko jakie mają wymiary ? Bo jak więcej niż 48cm to mi nie wejdzie :/ Myślałem nad RAZER ARCTOSA ale nie wiem czy jest wygodna i jakie ma wymiary.

Sorry ale jestem taki zaspany przez próbne egzaminy że nawet google mnie się nie słuchają (wstałem o 4 rano :/)

Edytowane przez pawel100g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni w polskich sklepach znow dostepna jest klawiatura Logitech Illuminated!

 

Jednak dlugi okres braku dostepnosci sprawil, ze jej cena wzrosla prawie o 100zl :unsure: Obecnie od 299 do 315 zl..

 

Jutro bede ja mial i przekonam sie czy faktycznie jest tak dobra jak w opiniach oraz czy warta jest takich pieniedzy (dorwalem za 290 z przesylka ;) ) Nie omieszkam podzielic sie swoja opinia ;)

Cena podskoczyła drastycznie... ja ją kupiłem w komputroniku za 240 zł . Porażka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4 Tech LCD 720 już mocno się wysłużyła, lakier się pozdzierał. Zastanawiam się nad tą http://www.komputronik.pl/Klawiatury/Klawi...pelny,id,59582/

Bardzo ładnie wygląda :D. Chyba, że jest jeszcze coś dobrego do 60 zł? Moim zdaniem 200 zł za klawikord to przegięcie ;).

ja mam taka klawe tylko z inna kolorystyka :) sluzy mi juz ponad rok i jestem zadowolony

 

ma usb, klawisze funkcyjne i mozna podlaczyc do niej mikrofon/sluchawki :) klawisze oparte sa na mechanizmie nozycowym :P

 

http://www.allegro.pl/item528656781_nowa_m...udio_i_hub.html

 

 

naprawde polecam

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mogę śmiało polecić tego A4techa :) Bardzo fajna klawiatura. Jedyny minus to taki, ze pokrętło służy do regulacji głośności tylko na wyjściu audio, które jest wbudowane w klawiaturę..

 

EDIT: Udało mi się ją dostać za mniej niż 40PLN + kw, ale to było w październiku..

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mogę śmiało polecić tego A4techa :) Bardzo fajna klawiatura. Jedyny minus to taki, ze pokrętło służy do regulacji głośności tylko na wyjściu audio, które jest wbudowane w klawiaturę..

 

EDIT: Udało mi się ją dostać za mniej niż 40PLN + kw, ale to było w październiku..

zgadzam sie, tez mnie to troche irytowalo :P no ale jak kupilem Microlaby to ten problem odszedl w zapomnienie bo mam pilot :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie, tez mnie to troche irytowalo :P no ale jak kupilem Microlaby to ten problem odszedl w zapomnienie bo mam pilot :D

A jak z jakością wykonania?

Bo szukam następcy dla mojej klawy i ta mi się w miarę podoba.

Jak rozumie, nie ma ona żadnych przycisków do regulacji głośności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma, czego trochę żałuję, ale już się przyzwyczaiłem. Klawiatura jest IMO solidna. Wiadomo X-structure zapewnia większą ciszę przy pisaniu. Choć czasem zdarza się niedociskać/gubić literki, ale bardzo rzadko.. no i nie jest taka świecąca jak an większości zdjęć - jest matowa.

 

---EDIT---

@CzArNy`: dokładnie ;)

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma, czego trochę żałuję, ale już się przyzwyczaiłem. Klawiatura jest IMO solidna. Wiadomo X-structure zapewnia większą ciszę przy pisaniu. Choć czasem zdarza się niedociskać/gubić literki, ale bardzo rzadko.. no i nie jest taka świecąca jak an większości zdjęć - jest matowa.

i to jest chyba plus :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma, czego trochę żałuję, ale już się przyzwyczaiłem. Klawiatura jest IMO solidna. Wiadomo X-structure zapewnia większą ciszę przy pisaniu. Choć czasem zdarza się niedociskać/gubić literki, ale bardzo rzadko.. no i nie jest taka świecąca jak an większości zdjęć - jest matowa.

 

---EDIT---

@CzArNy`: dokładnie ;)

Szkoda bo z tego często korzystałem, ale i tak chyba ją wezmę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed wyborem kupna nowej klawiatury bo moja kilku letnia klawiatura od Samsunga powoli się rozpada.

Moje (skromne :) ) wymagania: cicha praca, niski profil klawiszy, wykorzystanie technologii takiej jak w notebookach (technologia nożycowa), klawisze mutlimedialne nie wymaganę, cena to max. 80zł, no i koniecznie czarna

To co wyszukałem:

Natec Medusa: http://allegro.pl/item533490368_hit_klawia...zarna_nowa.html - na jednym polskim serwisie dostała bardzo wysoką notę

Logitech Logitech UltraX Black Premium - wiadomo klawiatura legenda :), tylko czy ona ma technologię nożycową?

Nie mam pojęcia co wybrać, jak macie jeszcze jakieś propozycje to będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...